Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V tuto chvíli můžete zakoupit letenky od společnosti Ryanair na několik lednových termínů do Paříže za 186 Kč. Jedna se o lety z polského města Vratislav a cena je konečná v případě, že zaplatíte platební kartou MC Prepaid. Tu si online zřídíte třeba zde za 10€ na rok (investice se ihned vrátí, neboť poplatek za zpáteční letenku bez této karty činí 12€/osoba).

Na letiště ve Vratislavi (WRO) se jednoduše dopravíte z Prahy přímým autobusovým spojem společnosti Polskibus. Doporučuji si udělat také krátkou zastávku v tomto malebném městě a vyzkoušet místní aquapark! Zpáteční jízdenky se pohybují od 100 - 600 Kč, dle obsazenosti spojů. První šťastlivec může dokonce jet za 6 Kč - o těchto akcí pravidelně informuji ! Jak z letiště do centra města se dozvíte zde Paříž (BVA)

[notice]Cestuj si za dalších 19€ můžete prodloužit až do Porta, tak jak o tom inforujme luxc v našem diskuzním fóru[/notice]

[important title="HOTELY"]V Paříži naleznete opravdu pestrou nabídku co se ubytování týče. Vybírat můžete z více než 1.500 hotelů, z nichž nejlevnější začínají na 944 Kč za noc pro 2 osoby. Při výběru dbejte na polohu vůči metru, centru se naopak kvůli cenám spíše vyhněte.[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Testoval jsem wirecard a musím konstatovat, že se mi nelíbí to, že váš účet virtuální karty wirecard lze dobíjet pouze bankovním převodem, který trvá 3 dny. Takto si akční letenku rozhodně nestihnete koupit, pokud nemáte dobito větší množství peněz. Takže asi takto. Nejprve jsem zadal zahraniční bankovní převod mojí bance (KB). Poslal jsem 15 EUR na můj wirecard účet do Německa a za tento převod si moje banka naúčtovala nepochopitelných 390,-Kč za SEPA EuroPlatba. FIO banka má převody za 50,-Kč, ale zakládat se mi nový bankovní účet nechtělo. To byla možná chyba. Nicméně po odečtení poplatku 1 EUR wirecard bance se mi na mém wirecard účtu zobrazilo 14 EUR. Aktivoval jsem virtuální kartu a provedl jsem platbu v požadované výši. Takže to funguje, ale platit vlastní tuzemské bance takové poplatky a ještě čekat 3 dny na dobití se mi nelíbí. Proto doporučuji spíše moneybookers. Peníze si z vaší české kreditní karty převedete okamžitě za poplatek 1,9%. Při dobití 15 EUR se vám tedy dobije cca 14,715 EUR. Při kurzu cca 26,-Kč/EUR mě tak stál poplatek 6,-Kč a to je ve srovnání s KB nebo i FIO bankou rozdíl. Dobití bankovním převodem 3 - 5 dní zdarma. Vyplatí se při dobíjení vysokých částek. Nevýhodou je však složitější založení a doba čekání na dodání fyzické platební karty poštou od moneybookers z Anglie. Platba za kartu je 10 EUR/rok. Myslím si, že dobrá investice, než platit 6 EUR poplatek za každou platbu letenky u Ryanair. Ve srovnání s wirecard u mě vítězí Skrill nebo-li moneybookers. A jaká je vaše zkušenost?

před 5 lety

Zuno - převod stejně dlouhý, ale SEPA PLATBA za 0 CZK :)

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Tak já mám ještě starý účet u wirecard, takže dobíjím online platbou i tam :) Jinak je v tuto chvíli jasně lepší moneybookers ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
To budou fotky!
Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
Tam jsi ještě nebyl!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
Tam jsi ještě nebyl!
Ryanair
ušetříš až 75%
Tam jsi ještě nebyl!
5228 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?