Mapa

Letenky: PAŘÍŽ, Francie - 186 Kč.

5 komentářů
2012-11-22T20:22:24+01:00

O akci

V tuto chvíli můžete zakoupit letenky od společnosti Ryanair na několik lednových termínů do Paříže za 186 Kč. Jedna se o lety z polského města Vratislav a cena je konečná v případě, že zaplatíte platební kartou MC Prepaid. Tu si online zřídíte třeba zde za 10€ na rok (investice se ihned vrátí, neboť poplatek za zpáteční letenku bez této karty činí 12€/osoba).

Na letiště ve Vratislavi (WRO) se jednoduše dopravíte z Prahy přímým autobusovým spojem společnosti Polskibus. Doporučuji si udělat také krátkou zastávku v tomto malebném městě a vyzkoušet místní aquapark! Zpáteční jízdenky se pohybují od 100 - 600 Kč, dle obsazenosti spojů. První šťastlivec může dokonce jet za 6 Kč - o těchto akcí pravidelně informuji ! Jak z letiště do centra města se dozvíte zde Paříž (BVA)

[notice]Cestuj si za dalších 19€ můžete prodloužit až do Porta, tak jak o tom inforujme luxc v našem diskuzním fóru[/notice]

[important title="HOTELY"]V Paříži naleznete opravdu pestrou nabídku co se ubytování týče. Vybírat můžete z více než 1.500 hotelů, z nichž nejlevnější začínají na 944 Kč za noc pro 2 osoby. Při výběru dbejte na polohu vůči metru, centru se naopak kvůli cenám spíše vyhněte.[/important]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-11-22T21:22:24+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Roman Červený
před 6 lety

Testoval jsem wirecard a musím konstatovat, že se mi nelíbí to, že váš účet virtuální karty wirecard lze dobíjet pouze bankovním převodem, který trvá 3 dny. Takto si akční letenku rozhodně nestihnete koupit, pokud nemáte dobito větší množství peněz. Takže asi takto. Nejprve jsem zadal zahraniční bankovní převod mojí bance (KB). Poslal jsem 15 EUR na můj wirecard účet do Německa a za tento převod si moje banka naúčtovala nepochopitelných 390,-Kč za SEPA EuroPlatba. FIO banka má převody za 50,-Kč, ale zakládat se mi nový bankovní účet nechtělo. To byla možná chyba. Nicméně po odečtení poplatku 1 EUR wirecard bance se mi na mém wirecard účtu zobrazilo 14 EUR. Aktivoval jsem virtuální kartu a provedl jsem platbu v požadované výši. Takže to funguje, ale platit vlastní tuzemské bance takové poplatky a ještě čekat 3 dny na dobití se mi nelíbí. Proto doporučuji spíše moneybookers. Peníze si z vaší české kreditní karty převedete okamžitě za poplatek 1,9%. Při dobití 15 EUR se vám tedy dobije cca 14,715 EUR. Při kurzu cca 26,-Kč/EUR mě tak stál poplatek 6,-Kč a to je ve srovnání s KB nebo i FIO bankou rozdíl. Dobití bankovním převodem 3 - 5 dní zdarma. Vyplatí se při dobíjení vysokých částek. Nevýhodou je však složitější založení a doba čekání na dodání fyzické platební karty poštou od moneybookers z Anglie. Platba za kartu je 10 EUR/rok. Myslím si, že dobrá investice, než platit 6 EUR poplatek za každou platbu letenky u Ryanair. Ve srovnání s wirecard u mě vítězí Skrill nebo-li moneybookers. A jaká je vaše zkušenost?

Avatar uživatele
Martin Kaminský
před 6 lety

Zuno - převod stejně dlouhý, ale SEPA PLATBA za 0 CZK :)

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

Tak já mám ještě starý účet u wirecard, takže dobíjím online platbou i tam :) Jinak je v tuto chvíli jasně lepší moneybookers ;)

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 6 lety

Dave, já mám taky starý typ wirecard, že jsem mohl dobíjet platební kartou, ale nedávno mi tato možnost zmizela. Momentálně mohu na tento účet posílat peníze pouze bankovním převodem. Tuto změnu zaregistrovalo hodně lidí. 

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

koukám na to :/ ... Tak je načase přejít taky ke skrillu 

Další akce