Gruzie

Letenky pod zasněžený Kavkaz z Budapešti do Gruzie - 719 Kč.

18 komentářů
2015-11-19T16:55:54+01:00

O akci

Gruzie je úchvatná země s nádechem asijské exotiky plná přátelských lidí, dobrého vína a především nedotčených krajin s prastarými kláštery. Pokud byste i vy chtěli okusit kus netradičního cestovatelského zážitku, vydejte se na křídlech Wizzairu z Budapešti do Gruzie. Za zpáteční letenky během zimy 2016 nezaplatíte více než 1.000 Kč.

Letenky vás zavedou na letiště nedaleko Kutaisi, odkud však jezdí přímé spoje do Tbilisi.

  • Budapešť - Kutaisi za 8.180 forintů / 719 Kč rezervujte na wizzair.com
  • Nejlevnější termíny během ledna, února 2016
Jaké na vás bude čekat počasí? Převážně oblačno s teplotami okolo 0°C.  V těch největších mrazech doporučuji navštívit tradiční sirné lázně v Tbilisi - Sulphur Bath.

Inspiraci můžete načerpat v cestopisu z mé podzimní cesty, kdy jsem navštívil Tbilisi, Kutaisi a Stalinovu vísku Čiatura, propletenou historickými lanovkami (funkčními) - doporučuji!

Kam z letiště dál? Kutaisi nebo Tbilisi

Po příletu se nebojte nechat nahnat do minibusů - mašrutek - mířících do vaší cílové destinace. Na výběr bývá tradičně Kutaisi a hlavní město Gruzie Tbilisi.

Ostřílení cestovatelé vyrážejí do Gruzie na blind a plnými doušky prožívají tradiční gruzínskou pohostinnost. V zimních měsících bych však nic na blind nenechával a ubytování rezervoval dopředu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-11-19T16:55:54+01:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce