Jak akci využít?

Foto: Benátky by Saffron Blaze / wikipedia

Hledáte zajímavou destinaci ke koupání? Vydejte se do oblasti Benátska s Wizzairem. Zpáteční letenky z Prahy na letiště Treviso (TSF) zakoupíte na červen / červenec za pouhých 658 Kč, o akci jsme informovali v naší diskuzi. Letenky v jednom směru za 329 Kč zakoupíte v průběhu května, června i července. Přehled dostupných termínů uvádím zde. Vedle 329 Kč letenek lze zakoupit také letenky za 509 Kč,  které plně doplňují zbývající data. Výlet do konce srpna do Benátek Vás nebude stát dráž jak 1.000 Kč. Samozřejmostí je pouze malé zavazadlo zdarma a členství Discount klub, pokud členy nejste, připočítejte si 750 Kč k celé rezervaci, maximálně 10 osob.

  • Rezervace na wizzair.com
  • Termíny za 329 Kč
    • Praha - Benátky: 11, 14, 18, 21, 28.května - 1, 8, 18, 22, 25, 29.června - 2, 16, 23.července
    • Benátky - Praha: 11, 14, 18, 21, 28.května - 1, 4, 8, 15, 18, 22, 25, 29.června - 2.července
Informace k přepravě z letiště do městečka Mestre, případně Benátek naleznete zde - letiště Benátky (TSF).

Nejlevnější letenky pro členy WDC

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ – 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vyplatí již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

Ostrov Lido - koupání v Jadranu

Letenky můžete využít k prodlouženému víkendu v Benátkách úplně stejně jako k týdnu dovolené na italských plážích. Využijte levných nabídek hotelů - ubytování Lido, Itálie.

Benátky vs. Mestre

Hledat ubytování v samotných Benátkách je poměrně finančně nákladné. Proto doporučuji rezervovat hotel v městečku Mestre, odkud pojedete MHD přibližně 15 - 30 minut do centra Benátek.

Levné hotely

Levné ubytování v Mestre pořídíte již za 990 Kč / pokoj. Naopak v Benátkách vycházejí nejlevnější možnosti od 1.500 Kč / pokoj.

Pokud hledáte dovolenou v Itálii s cestovkou, podívejte se na tyto nabídky.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
Tam chceš!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
ušetříš až 28%
Honem, dokud jsou místa!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 2 komentáře
ušetříš až 31%
Honem, dokud jsou místa!
4428 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie