Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Po dlouhé době tu máme také něco pro středočechy! Zpáteční letenky z letiště Praha Václava Havla do londýnského Lutonu zakoupíte na 2. lednový víkend za pouhých 474 Kč ! Tato cena je konečná za kterou skutečně poletíte. Ve chvíli zveřejnění příspěvku zbývají poslední 3 letenky!

Nejlevnější letenky Londýn

Tato cena je téměř bezkonkurenční, neboť se jedná o dlouhodobě nejlevnější nabízenou cenu. Letenky zakoupíte u společnosti Wizzair. Jak je zvykem, letenky s lowcostem bývají bez zapsaného (odbaveného) zavazadla. Zdarma máte pouze kabinové zavazadlo o max. rozměrech 42x32x25 cm a maximální váhou 10kg. Za zavazadlo o max.hmotnosti 32kg zaplatíte 540 Kč za jednu cestu. Pokud jste se tedy rozhodli si zaletět na vánoční výprodeje, zaplaťte si zavazadlo pouze na cestu zpět.

Wizzair Discount klub

V neposlední řadě je třeba zmínit, že výše uvedená cena platí pro členy klubu Discount. Pokud členem nejste, systém Vám sám nabídne členství. Za roční poplatek (jednorázový bez nuceného prodlužování) 750 Kč získáte možnost létat 1 rok za tyto úžasně nízké ceny. Členem musí být jen 1 osoba a zbylých až 9 lidí poletí za stejné ceny! Pokud se rozhodnete zakoupit letenky pro 2 a členství k tomu, konečná cena bude 1.698 Kč. Nezapomeňte platit převodem na účet.

Ubytování v Londýně

Ne každý preferuje nižší cenu před dostupností do centra. V Londýně opravdu záleží na každé čtvrti, neboť z ušetřených 10 liber na pokoj nakonec strávíte na cestě o 20 minut více. Výběr však nechám na Vás. Nabídku tvoří více jak 1.100 hotelů a nejlevnější hotely začínají na 773 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam to bude krásný!
Ibiza
ušetříš až 87%
Honem, dokud jsou místa!
Podmořský život
ušetříš až 31%
A už tam budem?
Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
Tam jsi vždycky chtěl!
5463 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?