Letenky z Prahy na jih Itálie do Neapole za 840 Kč.

Jak akci využít?

V nabídce aerolinií Wizz Air můžete najít několik zvýhodněných termínů na zpátečních letech z Prahy do italského Neapole. Tato destinace příliš často neklesá pod 1.800 Kč, proto chcete–li ušetřit, neváhejte a naplánujte si výlet napříč regionem Kampánie, létá se vždy ve středu a neděli. Zimní sezóna přeje i nižším cenám ubytování.

Akční cena se vztahuje pouze na členy WDC a jen dnes v rámci 20% zvýhodnění, nečlenové si připlatí v případě cesty dvou osob 899 Kč za členství.

  • Praha – Neapol za 840 Kč rezervuj >>
  • Dostupné termíny: 25.–29.1., 1.–5.2., 5.–9.2. a 22.–26.2.
  • Počet míst je omezen!
V ceně zdarma přepravíte malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 332 x 25 cm, případně si větší snadno dokoupíte v druhém kroku rezervace.

Před cestou

Z letiště do centra města jezdí autobusová linka 119 za cenu 1,10 €.

Nejlevnější nabídky ubytování začínají na 650 Kč za noc, okolo 1.000 Kč však naleznete dostatečný výběr rodinných hotýlků se snídaní.

Sdílej akci s přáteli

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele helena.junova
helena.junova

Dobrý den! Chtěli bychom letět s manželem do Říma, jsme již staršího věku... nejraději bychom letěli v dubnu, na začátku nebo na konci (ne na Velikonoce), eventuelně i na konci března. Najdou se ještě nějaké levné letenky? Díky za pomoc.

Odpovědět
před rokem
jakob

No mě by se spíše hodila jen ta zpáteční, ale až první víkend v červnu. Docela by se mi to hodilo jako přípoj k volotea za 1e :)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele dana67moucka
dana67moucka

Taky mě nejde se zaregistrovat tak prostě smolík

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele nijinskythehorse
nijinskythehorse

Na strankach wizzairu se nelze zaregistovat. Je to docela frustrujici, kdyz si pracne naklikate letenku tam a zpet a nakonci vas wizzair vyzve k registraci, ktera ovsem nefunguje!!! Zaregistrovat se proste nelze! Proste neduveryhodni kreteni, kteri si neumeji dat do poradku ani webovky, kde chteji prodavat. Nic jsem nekoupil a poletim jinam, a hlavne s jinou spolecnosti, nez s temito klauny!

před rokem
Avatar uživatele dana67moucka
dana67moucka

jo taky mě nejde se zaregistrovat sakra

Avatar uživatele jan.jelinek33
jan.jelinek33

Do Bari jsem kupoval v říjnu a celá rodina (2+2) včetně 32kg v červenci 2017 za 7500, jsem spokojen. I když teď ta Neapol je taky lákavá. Koukám že jde stale chytit Island za 5700 zpáteční v srpnu (3.8.-22.8.2017) z Varšavy, kdyby to někoho lákalo ;).

před rokem
Avatar uživatele sirmoon
sirmoon

Zdravím, můžu poprosit o odkaz na ty letenky na Island?:) Dík

Jury

Před asi týdnem jsem sehnal za 798 i na březen a duben :P

před rokem
David Eiselt

Koukám na to, teď tam jsou ty akční ceny akorát cestou zpět. Škoda, že to nejde alespoň zkombinovat s Bari, vlaky jezdí tuším okolo 15 €.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
To bude jízda!
ušetříš až 45%
A už tam budem?
ušetříš až 53%
To budou fotky!
ušetříš až 40%
Hurá za zážitky!
3805 starších akcí