Jak akci využít?

V nabídce aerolinií Wizz Air můžete najít několik zvýhodněných termínů na zpátečních letech z Prahy do italského Neapole. Tato destinace příliš často neklesá pod 1.800 Kč, proto chcete–li ušetřit, neváhejte a naplánujte si výlet napříč regionem Kampánie, létá se vždy ve středu a neděli. Zimní sezóna přeje i nižším cenám ubytování.

Akční cena se vztahuje pouze na členy WDC a jen dnes v rámci 20% zvýhodnění, nečlenové si připlatí v případě cesty dvou osob 899 Kč za členství.

  • Praha – Neapol za 840 Kč rezervuj >>
  • Dostupné termíny: 25.–29.1., 1.–5.2., 5.–9.2. a 22.–26.2.
  • Počet míst je omezen!
V ceně zdarma přepravíte malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 332 x 25 cm, případně si větší snadno dokoupíte v druhém kroku rezervace.

Před cestou

Z letiště do centra města jezdí autobusová linka 119 za cenu 1,10 €.

Nejlevnější nabídky ubytování začínají na 650 Kč za noc, okolo 1.000 Kč však naleznete dostatečný výběr rodinných hotýlků se snídaní.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele helena.junova
helena.junova

Dobrý den! Chtěli bychom letět s manželem do Říma, jsme již staršího věku... nejraději bychom letěli v dubnu, na začátku nebo na konci (ne na Velikonoce), eventuelně i na konci března. Najdou se ještě nějaké levné letenky? Díky za pomoc.

Odpovědět
před 3 lety
jakob

No mě by se spíše hodila jen ta zpáteční, ale až první víkend v červnu. Docela by se mi to hodilo jako přípoj k volotea za 1e :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele dana67moucka
dana67moucka

Taky mě nejde se zaregistrovat tak prostě smolík

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele nijinskythehorse
nijinskythehorse

Na strankach wizzairu se nelze zaregistovat. Je to docela frustrujici, kdyz si pracne naklikate letenku tam a zpet a nakonci vas wizzair vyzve k registraci, ktera ovsem nefunguje!!! Zaregistrovat se proste nelze! Proste neduveryhodni kreteni, kteri si neumeji dat do poradku ani webovky, kde chteji prodavat. Nic jsem nekoupil a poletim jinam, a hlavne s jinou spolecnosti, nez s temito klauny!

před 3 lety
Avatar uživatele dana67moucka
dana67moucka

jo taky mě nejde se zaregistrovat sakra

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele jan.jelinek33
jan.jelinek33

Do Bari jsem kupoval v říjnu a celá rodina (2+2) včetně 32kg v červenci 2017 za 7500, jsem spokojen. I když teď ta Neapol je taky lákavá. Koukám že jde stale chytit Island za 5700 zpáteční v srpnu (3.8.-22.8.2017) z Varšavy, kdyby to někoho lákalo ;).

před 3 lety
Avatar uživatele sirmoon
sirmoon

Zdravím, můžu poprosit o odkaz na ty letenky na Island?:) Dík

Přidat odpověď
před 3 lety
Jury

Před asi týdnem jsem sehnal za 798 i na březen a duben :P

před 3 lety
David Eiselt

Koukám na to, teď tam jsou ty akční ceny akorát cestou zpět. Škoda, že to nejde alespoň zkombinovat s Bari, vlaky jezdí tuším okolo 15 €.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
Tam chceš!
ušetříš až 12%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 23%
Jedem!
ušetříš až 57%
Jedem!
4569 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie