Letenky přes Vánoce do Cancúnu, z Kolína nad Rýnem - 6.790 Kč.

Mexiko
Před rokem

Jak akci využít?

Změnit plány trávení vánočních svátků na poslední chvíli se nemusí jevit jako šílenství, ale super krok k tomu si užít Vánoce v teple a s drinkem v ruce na běloskvoucích pláží Mexika. Zpáteční letenky do Cancúnu s odletem 13. prosince či o 50 eur dráž 16. prosince zakoupíte již od 250 eur, přibližně za 6.790 Kč. Počet míst je omezen.

  • Kolín nad Rýnem - Cancún od 250 € / 6.790 Kč rezervujte na tuifly.de
  • Termíny: 13., 16. až 27., 30. prosince
  • Dostupnost do vyprodání
V ceně letenky naleznete jak příruční, tak i zavazadlo k odbavení. Počasí hlásí 30°C a slunečno, vízum není potřeba a hotely v letovisku Cancun patří k těm nejlevnějším - výběr je však značně omezený. Průměrné ceny za pokoj na 14 dní se pohybují okolo 19.000 Kč.

Jak se dostat na letiště?

Do Kolína nad Rýnem se v aktuálním termínu nejlevněji dopravíte autem. Kolínské letiště od Prahy dělí necelých 700 km, Plzeň 600 km. Počítejte tedy s cestou trvající zhruba 7 hodin v autě a následně přímý let s dobou letu 12 hodin tam, 10 hodin zpět. Dálniční známku zatím netřeba. Pokud nejste řidiči, z Prahy vyjíždí ještě autobusy Flixbus do centra Kolína za 72 eur zpáteční jízdné (2.000 Kč).

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele senf

StudentAgency jede v Koline primo na letiste.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele majkl

Mě by zajímalo, jak jste přišli na to levný ubytování okolo 11 tisic za pokoj???

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 26 min
Zobrazit profil

http://bit.ly/1NDxSMW

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele pete

Tiež som sa nad tým pozastavil :)) 20 Bed mixed dorm alebo nejaký rozpadnutý hotelík bez raňajok, s hodnotením 5.0, 5km od mora sa ako adekvátny vianočnej plážovej dovolenke na 2 týždne naozaj nedá nazvať. Tu by sa naopak hodilo upozornenie, že hotely sú už prebookované a niečo rozumné sa pod 30k (v zóne ktorá je na fotke) nebude dať zohnať.

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 26 min
Zobrazit profil

Aha, už to vidím.. Dál jsem nescroloval a jak jsem viděl hvězdičky, nedošlo mi, že se nejedná o hotel. Díky za upozornění, tohle byla má chybka. Naštěstí se dá stále něco najít (http://bit.ly/1ICjPXF) i když s horším hodnocením.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

A už tam budem?

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

Honem, dokud jsou místa!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko