Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Změnit plány trávení vánočních svátků na poslední chvíli se nemusí jevit jako šílenství, ale super krok k tomu si užít Vánoce v teple a s drinkem v ruce na běloskvoucích pláží Mexika. Zpáteční letenky do Cancúnu s odletem 13. prosince či o 50 eur dráž 16. prosince zakoupíte již od 250 eur, přibližně za 6.790 Kč. Počet míst je omezen.

  • Kolín nad Rýnem - Cancún od 250 € / 6.790 Kč rezervujte na tuifly.de
  • Termíny: 13., 16. až 27., 30. prosince
  • Dostupnost do vyprodání
V ceně letenky naleznete jak příruční, tak i zavazadlo k odbavení. Počasí hlásí 30°C a slunečno, vízum není potřeba a hotely v letovisku Cancun patří k těm nejlevnějším - výběr je však značně omezený. Průměrné ceny za pokoj na 14 dní se pohybují okolo 19.000 Kč.

Jak se dostat na letiště?

Do Kolína nad Rýnem se v aktuálním termínu nejlevněji dopravíte autem. Kolínské letiště od Prahy dělí necelých 700 km, Plzeň 600 km. Počítejte tedy s cestou trvající zhruba 7 hodin v autě a následně přímý let s dobou letu 12 hodin tam, 10 hodin zpět. Dálniční známku zatím netřeba. Pokud nejste řidiči, z Prahy vyjíždí ještě autobusy Flixbus do centra Kolína za 72 eur zpáteční jízdné (2.000 Kč).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele senf
senf

StudentAgency jede v Koline primo na letiste.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele majkl_2
majkl_2

Mě by zajímalo, jak jste přišli na to levný ubytování okolo 11 tisic za pokoj???

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

http://bit.ly/1NDxSMW

před 7 lety
Avatar uživatele pete_1
pete_1

Tiež som sa nad tým pozastavil :)) 20 Bed mixed dorm alebo nejaký rozpadnutý hotelík bez raňajok, s hodnotením 5.0, 5km od mora sa ako adekvátny vianočnej plážovej dovolenke na 2 týždne naozaj nedá nazvať. Tu by sa naopak hodilo upozornenie, že hotely sú už prebookované a niečo rozumné sa pod 30k (v zóne ktorá je na fotke) nebude dať zohnať.

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Aha, už to vidím.. Dál jsem nescroloval a jak jsem viděl hvězdičky, nedošlo mi, že se nejedná o hotel. Díky za upozornění, tohle byla má chybka. Naštěstí se dá stále něco najít (http://bit.ly/1ICjPXF) i když s horším hodnocením.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Bosa
ušetříš až 67%
Jedem!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To budou fotky!
Borobudur
ušetříš až 59%
A už tam budem?
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mexiko
Mexiko

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko