New York

Letenky pro Work and Travel 2015 do NY - 11.300 Kč.

20 komentářů
2015-02-16T17:07:13+01:00

O akci

Studenti plánující prázdninový pobyt v USA, známý jako Work and Travel program, by měli zbystřit a začít plánovat nezbytné položky k této cestě. Právě teď je totiž optimální chvíle k rezervaci letenek přes letní prázdniny do New Yorku. Letenky jsou samozřejmě vhodné pro všechny, kteří se chystají navštívit New York a upřednostňují pohodlné lety z Prahy, cesty lze navíc protáhnout i do července a srpna při zachování červnových odletů.

Letecké společnosti nevychází vstříc studentským nárokům co do ceny, a proto je nutné se přizpůsobit současné nabídce, která představuje odlety do konce června s návratem do 3 nebo 6 měsíců.

  • Praha - New York a zpět za 11.300 Kč rezervuj >>
  • Max 90 dní, odlet do 25.06. (prodej do 31.3.)
Obě varianty zahrnují 1 kus příručního a 1 kus odbaveného zavazadlo do maximální hmotnosti 23 kg.

Flexibilní změna data návratu, aneb studentský tarif

Studenti nemají slevy na letenky. Mohou mít však užitečné výhody, které představují flexibilní změnu termínu návratu. Mylně totiž dochází k situaci, že v leteckém průmyslu má student benefit v podobě nižších cen, naopak aerolinie jsou ochotny za zvýšení ceny nabídnout letenky ve flexi tarifu, ale jen pro cestu zpět. Pokud tedy nutně potřebujete měnit cestu návratu, připravte si pár tisícikorun navíc. Poptávat studentské letenky je vhodné přímo u letenkářů, kteří pracující s globálními rezervačními systémy. Letenky můžete poptat např. na letenky@studentagency.cz.
  • Jako příklad lze srovnat tento tarif, který je se studentskými výhodami dostupný za 17.245 Kč. Proto zvažte vaše požadavky důkladně.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-02-16T18:07:13+01:00

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce