Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vedle akčních tarifů do Spojených států amerických, o kterých jsem Vás informoval několik dní zpět, máte možnost zakoupit také zpáteční letenky do Brazílie. Letenky na trase Milán - Rio de Janeiro - Praha zakoupíte za příjemných 10.390 Kč. Výhodou těchto letenek je fakt, že odlet z letiště Milán Linate je v 21:00 a není tedy nutné nikde nocovat, ale pohodlně přípoj sladit s touto letenkou. Termíny až do března 2013 !

Rezervaci provedete velmi snadno díky výběru nejlevnějších letenek v tomto Kalendáři >>

Jak do Milána? Za pár stovek z Prahy, Brna, Bratislavy či kteréhokoliv jiného letiště! Dopravu zvolte buďto na letiště Milán Malpensa (MXP) nebo ve většině případů na letiště Bergamo (BGY), odkud do centra dojedete se společností Terravision za 5€. Z centra Milána na Linate je to necelých 7km, což průměrný chodec urazí za necelou 1 hodinku.

Ubytování v Riu Vás nemusí stát více jak 675 Kč za noc pro 2 osoby.

[insetleft title="14 dní v Riu"]za 19.939 Kč[/insetleft]Příkladem nechť je cesta s odletem z Prahy dne 25.února 2013 v 10:50 a příletem do Bergama v 12:10 se společností Wizzair, a to za cenu 647 Kč. S poklidným přesunem na letiště Linate zvládnete i oběd v italském stylu, za transfer Bergamo - Milán si připočtěte k cestě 125 Kč. K večeru odlet směr Jižní Amerika! Pobyt v hotelu na 14 dní Vás bude stát (2 osoby) 17.555 Kč - tento hotel nabízí snídaně zdarma a je ideálně umístěn mezi plážemi Copacabana a Ipanema. Odlet z Ria proběhne 10.března 2013 přímo do Prahy. Celkové náklady na cestu a ubytování se snídaní vycházejí pro 2 osoby na 39.879 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Honem, dokud jsou místa!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To musíš vidět!
Ibiza
ušetříš až 87%
Jedem!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie