Letenky: Rio de Janeiro, Brazílie (z Prahy) - 10.227 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

V návaznosti na akci, kterou jsme uveřejnili včera večer Ženeva - Rio de Janeiro - Amsterdam nyní nakombinujeme letenky od společnosti ČSA, kdy za konečnou letenku Praha - Rio - Praha zaplatíme pouze 10.227 Kč, tedy o 5 tisíc levněji než lze nyní letenky zakoupit.

K zakoupené letence do Ria jednoduše přidáte letenky zakoupené na stránkách ČSA, kde jako Typ cesty zvolíte Jiný návrat a vyplníte následující routing: Praha - Ženeva a Amsterdam - Praha. Výhodou je samozřejmě tzv. full service, tedy občerstvení, pohodlnější let s klasickým dopravcem a hlavně je v ceně zahrnuto zavazadlo po celou dobu cesty. Nehledě na časové úspory.

Zavazadla: v rámci letů s ČSA máte nárok na příruční zavazadlo a 1x odbavené o max hmotnosti 23kg. V rámci letenek do Brazílie jsou bezplatně přepravována 2 zavazadla každé o max hmotnosti 23kg.

Příkladem cesty je rezervace letenek u ČSA na 15.11. a 5.12., kde odlet z Prahy je 6:55 a přílet do Ženevy v 8:30, následně pokračujete spojem v 17:30 nebo v 18:40 do Říma a odtud po 3 hodinovém přestupu do Brazílie. Zpět je přílet odlet z Brazílie 4.12. a přílet do Amsterdamu 5.12. v 11:30, odlet z Amsterdamu do Prahy v 19:35.

UBYTOVÁNÍ. Ceny v samotném Riu začínají na 699 Kč za 2 osoby / noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

To bude jízda!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

A už tam budem?

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Brazílie  

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie