Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V návaznosti na akci, kterou jsme uveřejnili včera večer Ženeva - Rio de Janeiro - Amsterdam nyní nakombinujeme letenky od společnosti ČSA, kdy za konečnou letenku Praha - Rio - Praha zaplatíme pouze 10.227 Kč, tedy o 5 tisíc levněji než lze nyní letenky zakoupit.

K zakoupené letence do Ria jednoduše přidáte letenky zakoupené na stránkách ČSA, kde jako Typ cesty zvolíte Jiný návrat a vyplníte následující routing: Praha - Ženeva a Amsterdam - Praha. Výhodou je samozřejmě tzv. full service, tedy občerstvení, pohodlnější let s klasickým dopravcem a hlavně je v ceně zahrnuto zavazadlo po celou dobu cesty. Nehledě na časové úspory.

Zavazadla: v rámci letů s ČSA máte nárok na příruční zavazadlo a 1x odbavené o max hmotnosti 23kg. V rámci letenek do Brazílie jsou bezplatně přepravována 2 zavazadla každé o max hmotnosti 23kg.

Příkladem cesty je rezervace letenek u ČSA na 15.11. a 5.12., kde odlet z Prahy je 6:55 a přílet do Ženevy v 8:30, následně pokračujete spojem v 17:30 nebo v 18:40 do Říma a odtud po 3 hodinovém přestupu do Brazílie. Zpět je přílet odlet z Brazílie 4.12. a přílet do Amsterdamu 5.12. v 11:30, odlet z Amsterdamu do Prahy v 19:35.

UBYTOVÁNÍ. Ceny v samotném Riu začínají na 699 Kč za 2 osoby / noc.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Zimní Amsterdam
ušetříš až 49%
To budou fotky!
Arieiro
ušetříš až 50%
To budou fotky!
Burano
ušetříš až 74%
Tam jsi vždycky chtěl!
Impressive Resort Spa
ušetříš až 29%
Hurá za zážitky!
5160 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie