Velká čínská zeď

Letenky do Šanghaje z Varšavy/Budapešti (+ stop–over v Doze) za 6.550 Kč.

21 komentářů
2017-01-09T03:39:08+01:00

O akci

Dnešním dnem odstartovaná výprodej letenek nejlepší 5* letecké společnosti Qatar Airways, láká cestovatele nejen k návštěvě Číny, kam jsme pro vás nalezli po dlouhé době cenově velmi zajímavé lety startující na 6.550 Kč za zpáteční let na trase Varšava–Šanghaj–Budapešť!

Mimo uvedené varianty je možné též využít klasické zpáteční letenky z Varšavy do Šanghaje za 7.764 Kč, případně do Kantonu za 9.095 Kč.

V ceně jsou zahrnuta zavazadla o maximální souhrnné váze 30 kg.

Nově lze od loňského prosince s Qatar Airways naplánovat i stop–over v Doze (př. Varšava–Doha–Šanghaj–Budapešť) na max 96 hodin. Katar byl přitom donedávna turismu zcela uzavřen. O transitní vízum (vydáváno zdarma) si musíte zažádat na webu transitvisa.qatarairways.com v rozmezí 8–30 dní před odletem.

Přípoje jsou otázkou stokorun

Využijete–li k cestě do Varšavy a z Budapešti autobusové spoje, s přehledem se vejdete do 700 Kč za obě jízdenky. Na trasách jezdí Polskibus a Regiojet.

Do Číny budete potřebovat vízum

Před samotnou cestou do Čínské lidové republiky budete muset zažádat o turistická víza (vízum typu L). Po podání žádosti zaplatíte poplatek 60 € a odevzdáte příslušné dokumenty na Ambasádu ČLR:
  • Vyplněný formulář žádosti o vízum do Číny
  • Barevnou fotografii
  • Kopii pasu
  • Detailní itinerář včetně letenek, jízdenek a hotelů
Itinerář můžete a nemusíte dodržet. Stačí rezervovat hotel s možností storna zdarma. Podrobné informace o vízech do ČLR na webu ambasády.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-01-09T03:39:08+01:00

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce