Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Patříte-li k těm, kteří při svých cestách jsou rádi za každé nové místo a přitom neradi šahají hluboko do kapsy, využijte letenek do Sao Paula! Zpáteční letenky na trase Milán - Sao Paulo - Londýn zakoupíte za parádních 9.650 Kč a to na období březen - červenec 2013 ! Termíny vyberte z přehledného kalendáře letenek do Brazílie >>

Jak do Milána (MXP)? Nejlevnějších cen dosáhnou ti, kteří si vystačí pouze s příručním zavazadlem. Letenku Praha - Milán zakoupíte okolo 500 Kč se společností easyJet. Pokud budete potřebovat při svých cestách odbavené zavazadlo, zvolte společnost ČSA, která Vám dovolí zakoupit jednosměrné letenky za 1.200 Kč ! Za obdobné ceny můžete letět také z Bratislavy, Budapešti či spoustu polských měst - cestovat budete do Bergama (BGY)

Jak z Londýna? Zpět poletíte na londýnské letiště Heathrow ze kterého směřujte na letiště Stansted (STN) nebo Gatwick  a odtud do Prahy znovu se společností easyJet (letenky kupujte najdenou pomocí tlačítka +přidat let). Ze Stanstedu také poletíte do Bratislavy, Brna atd. se společností Ryanair. Poslední variantou je odlehlejší letiště Luton (LTN) kam létá společnosti Wizzair. Letenky počítejte s koupí za cenu okolo 800-1.000 Kč.

[important title="Ubytování"]Hotely v Sao Paulu začínají na ceně 734 Kč za dvoulůžkový pokoj. Ačkoliv v Riu již karnevaly touto dobou skončí, jistě stojí za návštěvu i toto město, které je od Sao Paula vzdáleno cca 250km. V Rio de Janeiru zakoupíte ubytování již za 659 Kč[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
To musíš vidět!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Jedem!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Všude dobře, co doma!
Sicílie
ušetříš až 59%
Všude dobře, co doma!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie