Na Srí Lanku v létě (květen - červenec) - 10.432 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Vydejte se na výpravu za slony do sirotčince Pinnawala, průzkumem starobylých měst obložených čajovým plantážemi či jen za letní dovolenou k Lakadivskému moři. Srí Lanku můžete pokořit s levnými letenkami z Vídně a návratem do Německa již za 10.516 Kč, a to včetně letních prázdnin.

Letenky umožňují podniknout i stop-over v Abu Dhabi či Dubaji (+ bus).

Pro bližší termíny, zejména u stop-overu, nám napište do komentáře. Pošleme individuální odkaz pro rezervaci (vč. počtu osob).

Podmínky tarifu:

  • Odlet v období: 15.04. - 03.07. 30.06.2014
  • Návrat v období: 15.04. -25. 23.07.2014
  • Prodej do 24.04. (zítra!)

Na Srí Lance je levně!

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 550 Kč – Colombo hotely (50% slevy). Mnohé zajímavé resorty jsou mimo okolí města Colombo, kam se však levně dopravíte místními vlaky.

Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetříte a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě a divokým plážím. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 300 Kč za pokoj!

[start][zeme]Srí Lanka[/zeme][odlet]Vídeň[/odlet][prilet]Mnichov[/prilet][mezikrok][lka][vie][muc][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele coco.hutsrilanka

Nazdarek, bydlime kousek od letiste, zajistujeme ubytovani, a pruvodcovani po ostrove. Kdybyste meli zajem muzeme sestavit trasu na miru, poradime a zaridime vse potrebne. https://www.facebook.com/cocohutsrilanka

Avatar uživatele andrewcz

Veroniko ale ja nerejpu, jen me to udivilo, v dotazu o nejakym stopoveru nebylo ani slovo, natoz o poctu osob. Vicemene je mi to fuk, ale u levnych letenek rozhoduje rychlost, proto mi prijde divny cekat na odpoved (ackoliv tu admini reagujou rychle) na neco, co si muzu zjistit do dvou minut na par kliknuti.. Ale nechci tu delat flame a dal to rozvadet, od toho tu forum neni, ja se jen divil..

Avatar uživatele sylvik84

Také by mě zajímaly červencové termíny, děkuji.

Jde to kdykoliv, např. 2.7. - 21.7. http://bit.ly/1pqKDjc , ale v červenci jsou už dlouhé stopy v Bělehradě a Abu Dhabi - proto je lepší využít opravené cestovní období, tedy max 30.6. a 23.7.

Avatar uživatele mr.duck

rád bych jen připomněl, že aktuální posun na SL je +3,5hod. ne 4,5 jak je uvedeno výše..

Ono je i tech +4,5 spravne - ale pro zimni cas. Jinak tzv. zimni cas je cas, ktery je pro nasi lokalitu ten spravny a nemel by u nas byt socialnimi inzenyry menen ;)

Avatar uživatele davidII

spravny, správny. Jak to myslíš, že je pro naší lokalitu správný zimný čas? Veď koľko je hodín závisí na tom ako sa ľudia dohodnú. Zimný je rovnako umelý ako letný. Ja mám radšej letný.

Avatar uživatele pluhacek.petr

Ahoj, mohli byste mi, prosím, poslat bližší červencové termíny? Díky moc!

Avatar uživatele andrewcz

To je fakt pro nekoho jednodussi napsat komentar a cekat na odpoved, nez nahore kliknout na "rezervuj"....?

Ahoj Petře, podmínky tarifu umožňují odlety do 3. července, nejzazší návrat je pak 25.

Avatar uživatele gajzlerova.veronika

Ondřeji, když je zde výslovně napsáno "pro bližší termíny, zejména u stop-overu, nám napište do komentáře. Pošleme individuální odkaz pro rezervaci (vč. počtu osob)." není to o pohodlnosti!

Viz. komentář výše - trochu se nám zaktualizovala dostupnost: "Jde to kdykoliv, např. 2.7. – 21.7. http://bit.ly/1pqKDjc , ale v červenci jsou už dlouhé stopy v Bělehradě a Abu Dhabi – proto je lepší využít opravené cestovní období, tedy max 30.6. a 23.7."

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

A už tam budem?

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

A už tam budem?

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka