Letenky v červnu do řeckých Athén z Bratislavy - 1.269 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Letošní novinkou na letišti v Bratislavě je kromě Madridu a Berlína taktéž hlavní město Řecka - Athény. A pokud byste se rádi pod letními paprsky vydali zkoumat historii kolébky lidstva, uctívanou nejen bohy, máte díky levným letenkám vhodnou příležitost. Zpáteční letenky do Athény aktuálně zakoupíte za 46€ / 1.269 Kč na jeden červnový termín, případně na celou první polovinu měsíce za 1.429 Kč.

Další dostupné termíny za 52€ / 1.429 Kč:
  • tam →
  • květen: 26, 30
  • červen: 2, 4, 11, 13, 16
  • zpět ←
  • červen: 4, 9, 11, 18
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a váze 10 kg a jedno menší zavazadlo v podobě kabelky, nákupu v duty free nebo tašky na notebook. Před odletem nezapomeňte vytisknout letenky nebo se odbavit pomocí mobilní aplikace Ryanair.

Přímo z letiště v Athénách jezdí linka metra do centra města. Cesta k vašemu hotelu tak bude pohodlná a svižná.

Ryanair létá z Athén do Soluně a na řecké ostrovy

Není nezbytné, abyste levné letenky do Athén využili pouze k cestě za historií. Athény totiž stejně dobře poslouží jako přestupní místo k dalším přesunům na řecké ostrovy či do letovisek v okolí města Soluň. Letenky s jedno či vícedenní pauzou v Athénách seskládáte například do 100€.

Inspirovat se můžete ve starších tipech o kombinovaných letenkách do Řecka.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vrtulkajana

Díky za tip na tuto letenku. využila jsem s kamarádkou. V Athenách jsme byly na erasmu a máme tam kamarády, tak se takto výhodné letenky velmi vyplatí. Ještě jednou díky :-* Hanko, co se cen týká přímo v Athénách tak závisí na tom kde se pohybujete. Centrum je opravdu lehce cenově dražší, ale není to nějak hrozné. Pokud budete mít ubytování v centru tak se dá všude na důležitá a významná místa dojít pěšky. Jedna jízda metrem (nemyslím z letiště to je dražší) stojí 1,4eur dospělí a 0,70 eur student, dítě, důchodce. Popřípadě můžete pořídit vícedenní jízdenku. když budete mít víc dotazů klidně mi napište.

Ahoj, právě jsme se vrátili z vnitrozemí... ceny ubytování nízké, strava, kafe, pití v restauracích na běžné euro úrovni, spíš nižší, pronájem auta levný... Ovšem nekřesťansky drahý je benzín (1,5-1,6 EUR) a dálniční poplatky, které se vybírají v hotovosti na mýtných branách po každých cca 20 km dálnice a vycházejí asi tak na 15km/1EUR (je to různé, systém jsem nepochopil). Navíc velké vzdálenosti mezi památkami, takže ceny za dopravu jdou ve finále do mnoha tisíců... Taky ceny vstupného - sice nejsou závratně vysoké (až na výjimky), ale je tam toho tolik, že se to rychle napočítá... :-)

Avatar uživatele Hanka Kalábová

zdravím,na řecké ostrovy létáme, ale s vnitrozemín zkušenosti nemáme. Nevíte někdo, jak je to tam cenově? Ubytování si seženeme přes booking, ale myslím věci denní potřeby.díky hanka

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam jsi ještě nebyl!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko