Akropole v Athénách

Letenky v červnu do řeckých Athén z Bratislavy - 1.269 Kč.

3 komentáře
2015-04-25T11:06:18+02:00

O akci

Letošní novinkou na letišti v Bratislavě je kromě Madridu a Berlína taktéž hlavní město Řecka - Athény. A pokud byste se rádi pod letními paprsky vydali zkoumat historii kolébky lidstva, uctívanou nejen bohy, máte díky levným letenkám vhodnou příležitost. Zpáteční letenky do Athény aktuálně zakoupíte za 46€ / 1.269 Kč na jeden červnový termín, případně na celou první polovinu měsíce za 1.429 Kč.

Další dostupné termíny za 52€ / 1.429 Kč:
  • tam →
  • květen: 26, 30
  • červen: 2, 4, 11, 13, 16
  • zpět ←
  • červen: 4, 9, 11, 18
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a váze 10 kg a jedno menší zavazadlo v podobě kabelky, nákupu v duty free nebo tašky na notebook. Před odletem nezapomeňte vytisknout letenky nebo se odbavit pomocí mobilní aplikace Ryanair.

Přímo z letiště v Athénách jezdí linka metra do centra města. Cesta k vašemu hotelu tak bude pohodlná a svižná.

Ryanair létá z Athén do Soluně a na řecké ostrovy

Není nezbytné, abyste levné letenky do Athén využili pouze k cestě za historií. Athény totiž stejně dobře poslouží jako přestupní místo k dalším přesunům na řecké ostrovy či do letovisek v okolí města Soluň. Letenky s jedno či vícedenní pauzou v Athénách seskládáte například do 100€.

Inspirovat se můžete ve starších tipech o kombinovaných letenkách do Řecka.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-04-25T12:06:18+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vrtulkajana
vrtulkajana
před 8 lety

Díky za tip na tuto letenku. využila jsem s kamarádkou. V Athenách jsme byly na erasmu a máme tam kamarády, tak se takto výhodné letenky velmi vyplatí. Ještě jednou díky :-* Hanko, co se cen týká přímo v Athénách tak závisí na tom kde se pohybujete. Centrum je opravdu lehce cenově dražší, ale není to nějak hrozné. Pokud budete mít ubytování v centru tak se dá všude na důležitá a významná místa dojít pěšky. Jedna jízda metrem (nemyslím z letiště to je dražší) stojí 1,4eur dospělí a 0,70 eur student, dítě, důchodce. Popřípadě můžete pořídit vícedenní jízdenku. když budete mít víc dotazů klidně mi napište.

Avatar uživatele
mirjur
před 8 lety

Ahoj, právě jsme se vrátili z vnitrozemí... ceny ubytování nízké, strava, kafe, pití v restauracích na běžné euro úrovni, spíš nižší, pronájem auta levný... Ovšem nekřesťansky drahý je benzín (1,5-1,6 EUR) a dálniční poplatky, které se vybírají v hotovosti na mýtných branách po každých cca 20 km dálnice a vycházejí asi tak na 15km/1EUR (je to různé, systém jsem nepochopil). Navíc velké vzdálenosti mezi památkami, takže ceny za dopravu jdou ve finále do mnoha tisíců... Taky ceny vstupného - sice nejsou závratně vysoké (až na výjimky), ale je tam toho tolik, že se to rychle napočítá... :-)

Avatar uživatele Hanka Kalábová
Hanka Kalábová
před 8 lety

zdravím,na řecké ostrovy létáme, ale s vnitrozemín zkušenosti nemáme. Nevíte někdo, jak je to tam cenově? Ubytování si seženeme přes booking, ale myslím věci denní potřeby.díky hanka

Další akce