Comino

Letenky v letní sezóně z Vídně na Maltu - 2.365 Kč.

13 komentářů
2016-04-20T09:03:12+02:00

O akci

K zevrubnému průzkumu maltského souostroví či k letošní letní dovolené využijte aktuální promo nabídku domácí aerolinky Air Malta, jež nabízí v rámci několikahodinového výprodeje zpáteční letenky z Vídně na Maltu za senzačních 87,53 euro neboli 2.365 korun. Letenky jsou k nalezení i z Prahy, ale aktuálně je volný snad jediný termín.

  • Letenku Vídeň – Malta za 87,53 € / 2.365 Kč rezervujte na Air Malta
  • Cestovní období: 22. dubna až 15. července
  • Prodej do vyprodání nebo 21. dubna
Nejlevnější letenky hledejte ideálně přes Find the Best Fare. Letenka s Air Malta zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg, příručního do 10 kg, a také občerstvení během letu.

Na Maltě

Doprava

Malta je nejmenší ostrovní stát v Evropě a jako taková je skrz na skrz propletena autobusovými linkami. Týdenní jízdenka vás vyjde na 21 € a lze využít již z letiště. Hlavní autobusové nádraží je ve Vallettě, odkud dojedete do každého bodu ostrova.

Považujete-li se za zkušené řidiče, které na cestách nerozhodí vůbec nic, zkuste zapátrat i po možnostech vypůjčení auta. Malťané nepatří zrovna mezi nejohleduplnější řidiče. Také pozor na to, že se na Maltě se jezdí vlevo!

Gozo a Comino

Trajekty na ostrov Gozo jezdí téměř nepřetržitě každou hodinu, lodní lístek vyjde na 4,65 € - více informací o cenách a jízdních řádech naleznete na tomto webu. Na menší ostrov Comino se dostanete jen v letních měsících s Comino Ferries, zpáteční jízdenka vychází na 10 eur.

Ubytko

Ubytování v hotelech a rezortech v hlavní letní sezóně nepatří mezi nejlevnější, proto je nasnadě hledat ubytování také v soukromých apartmánech třeba přes Airbnb, u kterého získáváte na první rezervaci slevu 830 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-04-20T09:03:12+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele juranek
juranek
před 7 lety

chystá se někdo na Maltu od 28.6-4.5?

Avatar uživatele cernica
cernica
před 7 lety

Na Maltě jsme byli v únoru 2016, to tam bylo ještě všechno zelené. V létě tam asi musí být přecpáno turisty. My jsme si to užili. ;-)

Avatar uživatele Davox
Davox
před 7 lety

Cau, sedadlo se rezervovat nemusi ze? Je nejaka moznost vraceni casti penez pri stornu letenky, nebo je to bez refundace? Diky

Avatar uživatele marekmusil
marekmusil
před 7 lety

Děkuji za info. rezervace proběhla na 10.5. až 14.5.

Avatar uživatele Jana Fabešová
Jana Fabešová
před 7 lety

Neco podobneho od 13.8.?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Jedině ČSA za cca 4,6k, což je na srpen pořád férová cena - příklad rezervace

Avatar uživatele Manasinho
Manasinho
před 7 lety

nebo ryanair z wroclawy či krakowa za podobnou cenu bez zavazadla

Avatar uživatele
theHound
před 7 lety

stejný problém

Avatar uživatele dolphi
dolphi
před 7 lety

Jinak Air Malta 48-hour SALE: Many European cities to Malta from only €70! Travel dates: 20 April 2016 – 15 July 2016 Routing to/from Malta: Catania Palermo Rome Milan Athens Prague Marseille London Gatwick Berlin Dusseldorf Frankfurt Munich Vienna Zurich Hamburg Geneva Paris London Heathrow Amsterdam Manchester Brussels Moscow

Avatar uživatele dolphi
dolphi
před 7 lety

Diky moc koupil jsme si letní termin od 01 do 09.července 2016, tak se uvidi. Letím jen se synem, pokud se chce někdo pridat tak pisněte. Jinak jsem musel otevírat incognito window v chrome, pořad to padalo při rezervaci.

Avatar uživatele kubahoresovsky
kubahoresovsky
před 7 lety

Ahoj, máte v plánu si půjčit auto? Mám v plánu jet na Gozo ale jelikož mám hotel na druhým konci Malty a neni mi 21 tak mi ani auto nepujci. Šlo by se nějak domluvit?

Avatar uživatele daliborkolinko
daliborkolinko
před 7 lety

Ahoj, Na Malte som bol 3 tyzdne studovat anj. aj ked byvas na druhom konci malty, tak ver tomu ze bus je OK. Malta sa da prejst krizom-krazom busom za 1,5Eur na den. Cestovanie je tam ozaj lacne. A ak chces byt na GOZO rychlejsie, vyuzi fastboat. samozrejme priplatis si, no je to zazitok doslova lietat na vlnach a si tam za par minut..

Avatar uživatele lucka.jankovych
lucka.jankovych
před 7 lety

Ahoj, nedaří se mi nějak dostat se k rezervaci, zadám data, lety, osoby, data flexibilní, pak to vyhledává a nakonec mi to ukáže lety nenalezeny / error / přetížení. 14-21/7, 2+2deti, když zadám 1 os tak to funguje, ale od 2 výš už ne..

Další akce