Letenky z Vídně na Mallorcu v únoru a březnu za 1.090 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Na jarní výlet na ostrov ve Středozemním moři právě lákají aerolinie Eurowings, které na všechny své přímé lety mezi Vídní a Palma de Mallorcou nabízejí letenky za 20 €, zpáteční tedy za 40 € – 1.090 Kč. Dostupné jsou pouze na měsíce únor a březen, který zejména je obdobím probouzení přírody a počasí tak přeje trekům či cyklovýletům po pobřeží.

Naplánovat můžete i prodloužené víkendy, viz náhled.

  • Vídeň – Palma de Mallorca za 40 € rezervuj >>
  • Cestovní období: únor, březen 2017
  • Prodej do aktualizace tarifu
V ceně je klasické příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm. Dokoupení odbavení jízdního kola či jiného sportovního vybavení stojí 2x 50 €, tedy 2.700 Kč za kus a zpáteční cestu.

Ubytování či půjčení auta vyjde na zlomek běžných sezónních cen, proto počítejte s náklady cca 900 Kč za pokoj/noc a 120 Kč za auto/den.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Kolikrát denně prosím odlétá Air Malta do Palma Mallorca v měsíci srpnu a za kolik?

Avatar uživatele info

Ahoj, technický dotaz k diskuzi o kolech : zkusil někdo někdy letěl na Mallorcu s tandemem ? Pokud ano, jaký byl příplatek a jak ho zabalit ?

Avatar uživatele dawid.wrobel

je tam jeste neco na brezen pro 2 ? diky

Avatar uživatele ker.online

Ahoj, prodám letenku: termín 25.2.-3.3., za 1353,- . Kdyby měl někdo zájem, pište. :)

Avatar uživatele tom.mikan72

Ahoj, tu letenku máš jen jednu nebo 2? Díky

Uz je asi vse pryc ? po presmerovani mi to uz haze cifry jak nekam do Karibiku

Avatar uživatele Milli.97

Nevíte někdo náhodou, jestli je vídeňské letiště otevřené non-stop, jestli by se tam dalo při nejhorším přespat? Máme odlet taky v 6:00 a se Studentem je se tam dostanem jen tu hodinu a půl dopředu, což se mi zdá málo. Díky za odpověď.

To je tak náročné použiť google? http://www.sleepinginairports.net/europe/vienna.htm

Avatar uživatele Petr

Ahoj, myslíte, že bude stačit příjezd autobusem Student Agency ve 4.40, když to letí v 6.00? Díky

Avatar uživatele El Zorro

Ahoj Petře, včera jsem ty letenky také koupil.. Přesně tímto spojem chci jet také a váhám. Na letišti ve Vídni jsem nikdy nebyl, tak nevím jak rychle se zorientuji. Na druhou stranu nám do karet může hrát online check in a tudíž nemusíme k odbavení... Uvidíme co napíšou zkušenější.

Pokud budeš mít online check-in a nemáš odbavené zavazadlo, tak ano. Zpoždění by hrozit nemělo v tento čas.

Avatar uživatele Petr

Jasně, jeli bychom jen s příručním zavazadlem...

Avatar uživatele Jerry87

Tak tím bych si nebyl vůbec tak jistý. Vždy je to 50 na 50, kór v zimních měsících. Příklad ze spoje Praha - Brno - Swechat (letiště) z října 2016: Čekali jsme s kolegyní na přípoj z Prahy v Brně, kde to mělo být ve 2:30 a pohodlně jsme tak měli stihnout Niki (HG) do Říma v 06:35 (příjezd na letiště v 04:40), hm...80 minut zpoždění kvůli smrťáku na D1 rozhodlo o tom, že se naše služební cesta nekonala. Od té doby máme v záloze parkovací kartu v zóně C :)

Avatar uživatele El Zorro

Ty jo tak já fakt nevím... Asi mě tedy čeká dlooouhá noc na Vídeňském letišti.

Avatar uživatele El Zorro

Díky využil jsem. :-) Krásně to vychází na jarní prázdniny. Přes Vánoční svátky jsem letěl za nekřesťanských 7 tisíc, tohle je oproti tomu zadarmo! :-)) Jen jedna otázka. Online checkin je povinný? Směrem tam samozřejmě provedu ale zpět si nejsem jist. Případně co by to stálo na přepážce? Zavazadlo zapsané nemám.. Moc dík!

Avatar uživatele lucyova

Nevím, jak u Easyjet, ale u Ryanu je online chcek-in zadara a jakákoli jiná forma placená. Ryan má na chceck-in i appku, stačí pak ukázat na gate telefon. Hádám, že by to tady mohlo být podobné. Však projdi webovky, určitě to tam někde bude napsané.

Check-in na letišti zdarma, ale stačí mít dnes většínou aplikaci a přístup k internetu. Pak si nahraješ lístek do mobilu :)

Avatar uživatele foltynroman

Ahoj, dá se odbavit kolo jako odbavené zavazadlo? Vadí mě ta jejich trojnásobná cena za sportovní vybavení... :( nemám problém zabalit kolo aby vyhovovalo parametrům odbaveného zavazadla. díky

Pokud bude kolo skutečně zabalené v povolených rozměrech zavazadla, tak by problém nebude, protože jeho obsah pracovník nikdy nekontroluje. Jak ale takové zavazadlo vypadá? :D

Avatar uživatele martin.hosso

Ja bych to neriskoval, parkrat nam to proslo u Ryanairu, ale take jsme nekdy museli doplacet. Zajimal je obsah a sportovni vybaveni, byt splnujici podminky klasickeho zavazadla, proste chteli fakturovat jako sportovni vybaveni...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam to bude krásný!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko