Jak akci využít?

Vyrazte do zatím jedné z méně probádaných zemí jihovýchodní Asie, která vás uchvátí svými mnohdy až neuvěřitelnými památkami, buddhistickými pagodami, překrásnou přírodou, která kombinuje husté deštné pralesy s rovinatými nížinami plnými řek a jezer i vysoké hory přes 5.000 m n.m. na severu. Myanmar nabídne samozřejmě také dlouhé tropické pláže.

K cestě do největšího města Rangúnu vybízí zlevněné letenky společnosti Air China, díky kterým navíc lze bezvízově navštívit čínské hlavní město Peking během dlouhého přestupu. Na zpáteční cestě je možné si pobyt v Pekingu prodloužit (maximálně o 72 hodin). Běžné ceny letenek do Barmy s podobně dlouhou dobou letu obvykle neklesají pod 17.000 Kč.

  • Vídeň – Rangún za 13.427 Kč rezervuj >>
  • Vídeň – Rangún – Peking –Vídeň za 13.427 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období konec dubna až červen 2017
  • Platí do aktualizace tarifu
Odbavené zavazadlo do 23 kg můžete přepravit bez přidaného poplatku.

Před cestou

Počasí

Koncem květnu sice začíná monzunové období, ale poslední dobou je počasí stále více nevyzpytatelné a není tak téměř nikdy možné 100% říct "jezděte – nejezděte". Může se stát, že bude více pršet, stejně jako se může stát, že téměř celý den bude svítit sluníčko. Obecně větší pravděpodobnost lepšího počasí v dané období letenek je koncem dubna/začátkem května.

Víza

Od ledna 2016 je získání víza do Myanmaru mnohem snazší, než před tím. Nyní stačí zažádat o vízum online přes oficiální vládní web. Vízum platí na 28 dnů a stojí 50 USD.

Víza do Číny obdržíte na pekingském letišti zdarma pro pobyt do 72 hodin.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele midas
midas

Nejmene probadanych... to urcite :)))

před 3 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

Tak pokud to doplním o daleko více navštěvované Thajsko, Indii, Bali, Srí Lanku, vychází mi opravdu Myanmar někde na chvostu.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 32%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 38%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 48%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 29%
Honem, dokud jsou místa!
4423 starších akcí
Zavřít boční panel
Myanmar

Panenská horská příroda a nespočet chrámů

Barma (oficiální název Svazová republika Myanmar; Myanmar je česká transkripce jména země v barmštině) se nachází v jihovýchodní Asii na západní straně poloostrova Zadní Indie při pobřeží Bengálského zálivu a Andamanského moře v Indickém oceánu. Sousedí se čtyřmi zeměmi – Thajskem, Čínou, Laosem a Indií. Počet obyvatel země je odhadován na 50 milionů a převážná z nich se hlásí k buddhismu. Od konce roku 2005 má Barma nové hlavní město Neipyijto.

Barma je velice pozoruhodnou zemí s četnými chrámy a nedotčenou přírodou v místních horách, a navzdory chudobě zde žijí jedni z nejusměvavějších a nejnápomocnějších lidí.

Průvodce pro Myanmar