Letenky z Vídně do Nice i přes prázdniny od 1.785 Kč.

Jak akci využít?

Jarní expanzi z vídeňského letiště ohlásila v minulých dnech společnost Eurowings. Nově se začne létat celkem do 14 destinací, po hříchu však stojí za řeč pouze ceny na Azurové pobřeží, konkrétně do Nice, které perfektně poslouží pro výlety do Monaka, St. Tropez nebo třeba podhůří Alp. Ceny startují na první jarní termíny na skvělých 66 € / 1.785 Kč, během celého léta však nebude problém sehnat zpáteční letenky za 80 € / 2.165 Kč. Pro srovnání letenky z Prahy s ČSA stojí na prázdninové termíny 5.000 Kč.

  • Vídeň – Nice od 66 € / 1.785 Kč rezervuj na Eurowings.com >>
  • Cestovní období konec března až říjen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry 55 x 40 x 23 cm.

Ubytování

Hotely v Nice i okolí nepatří mezi nejlevnější, pokud pojedete mimo prázdniny a budete rezervovat dostatečně dopředu, dá se však sehnat dvoulůžkový pokoj od cca 1.100 Kč na noc.

Vypravíte-li se na cestu podél Azurového pobřeží, lze doporučit Airbnb, na kterém můžete ušetřit i desítky procent oproti běžném ubytování. Pro zajímavost, ceny běžných hotelů v Monaku při rezervaci přes Booking.com začínají na 7.500 Kč za noc, v St. Tropez pak "pouze" na 2.500 Kč.

Doprava

Z letiště do Nice jezdí autobusové linky 98 a 99, cena jízdenky činí 6 €, využít můžete celodenní jízdenku pro Nice a blízké okolí za 30 €.

Přímo na letišti v Nice zastavují autobusy společností FlixbusOuibus nebo Isilines které jsou obvykle nejlevnější variantou pro cesty do větších měst.

Do Monaka jezdí každou půlhodinu z letiště přímá autobusová linka 110 Express, jízdenka stojí 22 €, do Cannes se dostanete za stejnou cenu linkou 210.

Jak na letiště do Vídně

Přímo před letištní terminál zajíždí z Brna (i Prahy) autobusový dopravce Regiojet. Za jednosměrnou jízdenku z Brna zaplatíte 340 Kč.

Z Bratislavy pak máte na výběr široké možnosti spojení buď s Regiojetem nebo Slovak Lines. Jízdenky se online prodávají už od 1€.

Vydáte-li se na letiště autem, rezervujte v dostatečném předstihu online na oficiálním letištním webu, prvních 100 rezervací pro daný měsíc totiž získá možnost parkování za 1€ na den.

Sdílej akci s přáteli

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Mailand

Btw. od nového roku už ten parking ve Vídni není pro prvních 100 rezervací, ale pouze prvních 50.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele velkepeni
velkepeni

mne to eurowings stranke nevie najst spojenie vie-nice

před rokem
Kryštof Hájek
  • Právě online
  • Přidal se před 2 lety
  • Napsal 1650 komentářů
  • Poslat zprávu

Nějak jim to u těch nových destinací zlobí, zkuste to za chvíli, momentálně mi to normálně lety najde.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
To bude jízda!
ušetříš až 45%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 53%
To musíš vidět!
3805 starších akcí