Letenky z Vídně do Nice i přes prázdniny od 1.785 Kč.

Před 11 měs

Jak akci využít?

Jarní expanzi z vídeňského letiště ohlásila v minulých dnech společnost Eurowings. Nově se začne létat celkem do 14 destinací, po hříchu však stojí za řeč pouze ceny na Azurové pobřeží, konkrétně do Nice, které perfektně poslouží pro výlety do Monaka, St. Tropez nebo třeba podhůří Alp. Ceny startují na první jarní termíny na skvělých 66 € / 1.785 Kč, během celého léta však nebude problém sehnat zpáteční letenky za 80 € / 2.165 Kč. Pro srovnání letenky z Prahy s ČSA stojí na prázdninové termíny 5.000 Kč.

  • Vídeň – Nice od 66 € / 1.785 Kč rezervuj na Eurowings.com >>
  • Cestovní období konec března až říjen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry 55 x 40 x 23 cm.

Ubytování

Hotely v Nice i okolí nepatří mezi nejlevnější, pokud pojedete mimo prázdniny a budete rezervovat dostatečně dopředu, dá se však sehnat dvoulůžkový pokoj od cca 1.100 Kč na noc.

Vypravíte-li se na cestu podél Azurového pobřeží, lze doporučit Airbnb, na kterém můžete ušetřit i desítky procent oproti běžném ubytování. Pro zajímavost, ceny běžných hotelů v Monaku při rezervaci přes Booking.com začínají na 7.500 Kč za noc, v St. Tropez pak "pouze" na 2.500 Kč.

Doprava

Z letiště do Nice jezdí autobusové linky 98 a 99, cena jízdenky činí 6 €, využít můžete celodenní jízdenku pro Nice a blízké okolí za 30 €.

Přímo na letišti v Nice zastavují autobusy společností FlixbusOuibus nebo Isilines které jsou obvykle nejlevnější variantou pro cesty do větších měst.

Do Monaka jezdí každou půlhodinu z letiště přímá autobusová linka 110 Express, jízdenka stojí 22 €, do Cannes se dostanete za stejnou cenu linkou 210.

Jak na letiště do Vídně

Přímo před letištní terminál zajíždí z Brna (i Prahy) autobusový dopravce Regiojet. Za jednosměrnou jízdenku z Brna zaplatíte 340 Kč.

Z Bratislavy pak máte na výběr široké možnosti spojení buď s Regiojetem nebo Slovak Lines. Jízdenky se online prodávají už od 1€.

Vydáte-li se na letiště autem, rezervujte v dostatečném předstihu online na oficiálním letištním webu, prvních 100 rezervací pro daný měsíc totiž získá možnost parkování za 1€ na den.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Mailand

Btw. od nového roku už ten parking ve Vídni není pro prvních 100 rezervací, ale pouze prvních 50.

Avatar uživatele velkepeni

mne to eurowings stranke nevie najst spojenie vie-nice

Nějak jim to u těch nových destinací zlobí, zkuste to za chvíli, momentálně mi to normálně lety najde.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To musíš vidět!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie