Letenky z Prahy do Bari a Alberobella (UNESCO) v lednu - 658 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Na krátký výpad během lednových víkendů můžete zamířit do jižní Itálie. Oblast Apulie skrývá mnoho zajímavých památek, mezi ty nejlepší se však řadí malebná vesnička Alberobello. Domky vystavené ve stylu trulli (foto) vás uchvátí. Alberobello je zapsáno na seznamu světového dědictví a nachází se jen půl hodinku jízdy vlakem z Bari, kam zakoupíme letenky z Prahy za 658 Kč.

  • Praha ⇄ Bari za 658 Kč rezervujte na wizzair.com
  • Cesty na přelom ledna a února 2016
Termínově lze poskládat 2 nebo 3 denní návštěva. Den na víc lze věnovat městečkům po pobřeží, které spojuje italská železnice či si jen užít den relaxu i italského espressa a místní gastronomie.

Nejnižší ceny dosáhnete se členstvím Wizz Discount. Nečlenové si k částce připočítají 899 Kč za 2 osoby (= cena ročního členství). V ceně je zavazadlo o rozměrech 42x35x25 cm, větší za doplatek.

TIP: Zkušenější cestovatelé si mohou okořenit výlet o Bergamo či Treviso, kam rovněž zakoupíte letenky z Prahy v jednom směru za 329 Kč. Vnitrostátní přelet po Itálii pak hledejte na Ryanair.com, letenky se pohybují mezi 10 až 17 eury.

Kreativní duše mohou do itineráře zasadit také 100 km jižněji položené přístavní město Brindisi.

Hotely na cestujlevne.com

Nabídku nejlevnějších hotelů najdete na hotely.cestujlevne.com, srovnáváme veškeré portály s výjimkou Booking.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nemam

Někdo s Wizz Discount klubem ke komu bych se mohl přidat? Třeba termín 23.1.-26.1. vypadá dobře (víkend s návratem v úterý ráno)

Avatar uživatele chari-vari

Díky za tip! Koupeno na půlku ledna, doufám, že bude příjemný počasí :-) 3 dny, ubytování v Terlizzi a půjčené auto ...

Avatar uživatele sv.l.praha

Dekuji!!!! Mam na konec ledna! Uz s tesim :) :) :)

Avatar uživatele brichta

My byli v apulii na dovce zacatkem zari, taky na doporuceni tady a taky maximalni spokojenost, za rok se chystame zas!!

Avatar uživatele lukas_cz

Bari, Matera, Alberobello, Grotte di Castellana a Polignano a Mare. Byli jsme tam diky vam pred mesicem a bylo to moc pekne. Nejuzasnejsi asi byla Matera. Pujcili jsme si auto a vsechno jsme stihli za pouhe 2 dny.

Avatar uživatele brichta

Na kolik vas auto vyslo? My platili za dva dny 200 euro...:-/

Avatar uživatele teteska

to Petr: v mimosezoně se dostaneš na nějakých 11eur/den při půjčení na 3 dny. Se podívej třeba na www.economycarrentals.com.

Avatar uživatele nomail

Ahoj, mám dotaz. Když mám u Wizzair zpáteční letenky a neproletím let tam, nebude problém při letu zpět? Díky, Karel

Avatar uživatele lukas

Ahoj Karle, vůbec ne, u lowcostů si vždy kupuješ jednosměrné na sobě nezávislé letenky, byť se tváří jako zpáteční :-) Ostatně to pak zjistíš, když budeš dělat online check-in, zatrhneš jen let zpátky.

Avatar uživatele Hanka Kalábová

Z Bari jsme se vrátili před měsícem, dali jsme na vaše doporučení a doporučuju...úžasná krajina,lidé... půjčili jsme si auto a procestovali celý jih. Díky za vás, že tu jste!

Avatar uživatele chari-vari

Hanko, nějaké tipy na zajímavá místa? budeme mít na 3 dny auto ...

Avatar uživatele brichta

Doporučuju určitě Alberobello, Bari, Polignano a Mare, Grotte di Castellana. My bydleli v Monopoli, tam bylo taky moc hezky, když budete mít čas, určitě zajeďte do Lecce, tam můžete i vlakem.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Tam jsi ještě nebyl!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam chceš!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie