Letenky z Prahy do Sao Paula a Rio de Janeira - 12.552 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Co se Vám vybaví, když se řekne Brazílie? Karneval, hudba, tanec samba, krásní lidé, energie, jižanský temperament a úchvatná příroda? Vypravte se proto do Brazílie a poznejte její dvě největší metropole. Moderní Sao Paulo, které vám bude stovkami výškových budov trochu připomínat New York, a samozřejmě nespoutané Rio de Janeiro, jehož symboly snad ani nemusíme jmenovat. Každopádně musíte vyjet k soše Krista Spasitele na vrchol Corcovado, lanovkou na Cukrovou homoli, odkud budete mít celé Rio jako na dlani, relaxovat pak můžete na slavné Copacabaně.

Výhodné letenky do Brazílie v tarifu Delta Airlines jsou stále dostupné pro odlety z Prahy, přičemž doporučujeme jejich open-jaw verzi, jež zahrnuje přílet do Sao Paula a odlet z Rio de Janeira. Nejlevnější letenky v této kombinaci vychází na 12.552 Kč. Letenky lze zarezervovat i na období karnevalu v Rio de Janeiru, který začíná 6. února 2016.

Letenky

  • Praha – Sao Paulo / Rio de JaneiroPraha za 12.552 Kč rezervuj >>
  • Praha – Rio de Janeiro za 12.553 Kč rezervuj >>
  • Praha – Sao Paulo za 12.564 Kč rezervuj >>
Tarifní podmínky
  • Cestovní období: 16.08.2015 – 28.03.2016 (mimo Vánoc)
  • Prodej do 30. června
  • Délka pobytu max. 1 měsíc
Hotely Letenky v tarifu Delta umožňují přepravu dvou kusů zavazadel do podpalubí o celkové hmotnosti 46 kg!

Cestovní itineráře vždy zahrnují mezipřistání ve Spojených státech, budete proto potřebovat vízum nebo autorizaci ESTA, pokud jste majiteli biometrického pasu. Využijte delšího stopu v Atlantě pro prohlídku města, z letiště v Atlantě se do něj dostanete metrem za cca 30 minut.

Ze Sao Paula do Ria, také přes vodopády Iguazu

Přelet mezi Sao Paulem a Rio de Janeirem je otázkou necelé tisícikoruny s brazilskou nízkonákladovkou GOL.

V promo tarifu stojí nejlevnější jednosměrná letenka 37 $ neboli 900 Kč. Ač je GOL lowcost aerolinka, standardně je v ceně každé letenky přeprava 2 kusů zavazadel k odbavení.

TIP: Pokud byste si chtěli užít přistání na druhé letiště v Riu, Santos Dumont, počítejte s dalšími 200-300 korunami navíc.

Budete-li pobývat v Brazílii delší dobu, zvažte přelet ze Sao Paula do Rio de Janeira přes Iguazu, kde se necházejí nejkrásnější vodopády na světě.

Open-jaw letenku ze Sao Paula do Iguazu s příletem do Ria pořídíte za cca 100 dolarů, taktéž s GOLem, případně s TAMem.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

26 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hankeys2

šlo by ještě najít něco na začátek února do RIA na karneval a odlétat tak za tři týdny? sice mi to najde dost termínů ve vyhledávači, ale po kliknutí na rezervovat to napíše, že nabídka není dostupná. Díky

Avatar uživatele martinsz

Dobrý den, také se přidám k otázce s mezipřestupem. Ohledně zavazadel jsem předpokládal, že v Praze odbavím a až do Brazílie se o ně nemusím na přestupech starat. Dá se stihnout přestup v Atlantě během dvou hodin? Při přestupu neprobíhá imigrační pohovor pokud neopouštím letiště? Děkuji

Avatar uživatele lukas

Dobrý den Martine, přestup v USA se bere, jako kdyby to byla Vaše cílová destinace, musíte standardně projít imigrační kontrolou a celní, pak vyzvednout zavazadla z pásů a odevzdat je na "drop off" přepážce pro přípojné lety (connecting flights), která tam někde bude, stačí sledovat cedule. Nezapomeňte tedy na ESTu! Na zpáteční cestě to bude probíhat obdobně.

Avatar uživatele martinsz

Dobrý den, děkuji za odpověď. Vybrali jsme termín (přelom říjen/listopad) na cca 14dní a začínám hledat letenky a jednou se tam objevil cestou tam přestup v New Yorku na cca 22hodin a cestou zpět přes Atlantu na cca 18 hodin. Nyní už takové trasování nemohu najít. Dá se tomu nějak "pomoci"? Rádi bychom s delším přestupem a udělali si krátkou prohlídku města. Děkuji

Avatar uživatele pumprlova

Dobrý den, rádi bychom využili step-overů k prohlídce měst na dané trase (v závislosti na vyhledaném Amsterdam, Atlanta či NY). Jak dlouhé přestupy v jednotlivých městech doporučujete jako minimální? A jak je to s poskytnutím hotelu v případě dlouhého čekání- je to pravidlem po určité době či záleží na dopravci? Rádi bychom letěli okolo 5.10. s návratem cca 17.10. a, jak se říká, "z cesty vytřískali maximum". Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele lukas

Dobrý den Magdo, tarif neumožňuje libovolně dlouhé stopovery "natvrdo" vložené do itineráře, ale jen v rámci přestupu, který může být max. 24 hodin, takže můžete vybírat je z těch "delších" itinerářů. Hotely při overnight přestupech Delta v ekonomické třídě neposkytuje.

Avatar uživatele pumprlova

Ano, tomu rozumím. Předpokládám, že alespoň zběžná prohlídka Atlanty je za 11 hodin přestupu reálná, jak je to u NY? S příletem okolo 16. hodiny a odletem ráno je k dispozici alespoň část odpoledne a večer. Opouštění letiště při přestupech je bez problémů? Díky

Avatar uživatele martinsz

Dobrý den, také se přidám k otázce s mezipřestupem. Ohledně zavazadel jsem předpokládal, že v Praze odbavím a až do Brazílie se o ně nemusím na přestupech starat. Dá se stihnout přestup v Atlantě během dvou hodin? Při přestupu neprobíhá imigrační pohovor pokud neopouštím letiště? Děkuji

Avatar uživatele wealouce

Dobrý den, měla bych asi hloupý začátečnický dotaz, ale zdá se mi snažší než to vyklikávat. Je možné, si udělat třeba den (až 3) přestávku v místech mezipřistání? (NY, Atlanta) Děkuji předem za odpověď!

Dobrý den Petro, ano, tarify Delty umožňují podniknout stop-over v místě přestupu. Dostupnost však bývá omezena. Nejlépe si najít klasickou zpátečku a poté posouvat v rámci délky přestupu.

Avatar uživatele wealouce

děkuji :)

Avatar uživatele vasington

Dobrý den, teď jsem si zadal letenky na termín koncem srpna - září a cena je cca 17-18 tisíc. Je to tedy tak, že ty ceny kolem 12,5 tisíc jsou pouze v termínu listopad, jako je v odkazu? Děkuji

Avatar uživatele lukas

Dobrý večer, na přelom srpna a září jde najít zpátečka do Ria, mírně dražší letenky mohou mít kratší cestovní čas - příklad rezervace

Avatar uživatele beapha

Bylo by prosim mozne take nakombinovat letenku se zastavkou cca 1 tyden take v Peru, Argentine a Chile? jako mesicni round trip? mohu poprosit o odkaz, kde hledat navazujici letenky? DEKUJI :)

Avatar uživatele hankeys2

karneval je o týden dříve než je uvedeno

Avatar uživatele lukas

Vycházel jsem z tohoto zdroje http://www.rio-carnival.net/ :-)

Avatar uživatele hankeys2

2016 je tam ale prave dvakrat a toho 13. to bylo ted v roce 2015

Avatar uživatele katerina.oslejs

Dotaz k termínu karnevalu, některé zdoje uvádí od 13. do 17. a jiné 5.-10. - poradí mi někdo, prosím, která data jsou správná? Díky.

Jako vsude na Svete i v Brazilii je Carnaval ruzne dlouhy. Kazdopadne nejintenzivnejsi bude od patku 5.2.2016 do rana popelecni stredy 10.2.2016.

Avatar uživatele DominikaMrazova

Mimo Vánoc,to znamená,že ani na Silvestra? :)

Avatar uživatele lukas

Domčo, kolem Vánoc a Nového roku je to opravdu beznadějné :-)

Avatar uživatele paagyo

Mala oprava. Defile na sambodrome budu v dnoch 5.-9. februara. A najlepsie skoly samby sa prezentuju este 13eho. Vcera bolo v TV losovanie poradia. Inak, samozrejme, oslavy prebiehaju po celom meste pocas celeho obdobia. A su zaujimavejsie ako sambodrom :)

Jeste bych snad doplnil, ze hlavni desfile nejlepsich skol samby na sambodromu v Riu (Sapucai) budou vecer v nedeli a pondeli 7.-8.2.2016. A pak desfile vitezu v sobotu 13.2.2016. Dalsi zajimanou alternativu jsou desfile na sambodromu v Sao Paulu (Anhembi) vecer v patek a sobotu 5.-6.2.2016...

Avatar uživatele tommy

Da se zakoupit na tento cervenec?

Avatar uživatele lukas

Bohužel, viz cestovní období ;-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi ještě nebyl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Brazílie  

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie