Letenky z Prahy do Thajska ještě letos a s krátkými přestupy - 12.930 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Letošní sezona cestovatelům prahnoucím po levných letenkách do Bangkoku příliš nedopřává. Pokud jste nezakoupili výhodné lety již v létě avizovaných akcí, pravděpodobně do konce roku lepší akci než tu dnešní s Aeroflotem neobjevíte. Cestu z Prahy do Bangkoku podstoupíte s jedním velmi krátkým přestupem v Moskvě a do Thajska dorazíte za necelých 13 hodin.

  • Praha Bangkok za 12.930 Kč rezervuj letenky >>
  • Odlety do 5.12.2015
  • Maximální délka pobytu 165 dní
  • Zavazadlo do 23 kg
  • Prodej do 18.10.
V současné chvíli nabízí letenky o tisíc korun dráž Turskish airlines a pak o 2 tisíce dráž Emirates. Lety najdete ve stejném odkazu za použití filtru po pravé straně.

Kam z Bangkoku?

Budete-li se chtít vydat do Thajského zálivu, využijte levných přeletů se společnostmi Air Asia, Nok air, Thai Lion air nebo Orient Thai. Alternativou jsou pohodlné noční autobusy přibližně za 500 Kč v jednom směru.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kout.m

fra bkk cca 9 tisíc. (leden-březen) http://travel-cheaper.de/flugpreisvergleich?search_data_oneway=re&search_data_flexible_date=0&search_data_nonstop=0&search_data_flight_class=economy&submit_searchform=1&nosearchbox=0&search_data_adults=1&search_data_childs=0&search_data_infants=0&airport_from_city=1&airport_from_country=1&airport_from_iata=FRA&airport_to_city=1&airport_to_country=1&airport_to_iata=BKK&search_data_departure_date=24.02.2016&search_data_departure_time=24&search_data_return_date=10.03.2016&search_data_return_time=24

Avatar uživatele mikibeth

Jaky je zavazadlo u těch letenek za 9k?

Avatar uživatele lukchy

Letěl jsem Praha - Los Angeles a zpět (návrat minulý týden) a služby byli výborné (výběr z 2 jídel, mnoho filmů i novinek)

Avatar uživatele Romanb.tep

Letěl jsem s Aeroflotem z Havany do Moskvy a něco tak otřesného už bych nikdy zažít nechtěl - půlka letadla na plech s příslušným ruským chováním - pro mne Aeroflot ani zadarmo

Avatar uživatele kaina

Kdy to bylo? Už asi 2 roky je na palubě suchý zákon, aspoň teda na lince Praha - Bangkok. Pár mých známých letělo a byli spokojeni, mají nová letadla a české piloty.

Avatar uživatele laketekapo

Já letěla s Aeroflotem na Kubu a z Kuby v březnu a nic strašného si nepamatuju, kromě nucené 7 hod pauzy na letišti ve směru tam při čekání na spoj.

Avatar uživatele teplyjaroslav

Taky jsem letěl Moskva Havana a nalitej tam nebyl nikdo, v Y se alkohol nepodává. Ale že bych si chtěl Aeroflot zopakovat to určitě ne. Letušky neochotné, zažil jsem na zem vysypané jídlo, na cestujícího vylitý nápoj, prohozené jidlo...

Avatar uživatele Romaft.tep

Bylo to v březnu 2013 - ano na palubě alkohol nebyl, ale to pro sovětské soudruhy nebyl problém - nalili se už na letišti a ve free shopu si nakoupili na cestu... A stran jídla - takovou šlichtu by nesnědl ani John Rambo a tom se ví , že by snědl i to po čem by se prase poblilo. Jak jsem řekl - nikdy více i kdyby byla letenka zadarmo

Avatar uživatele Paolous

Únor březen Oman air Milan Bangkok za 10000... koukněte na skyscanner...

Avatar uživatele kaina

Taky čekám, ale na leden, únor.

Avatar uživatele rbrandova

Tak přesně tyhle letenky od Aeroflotu,jsem koupila před dvěma týdny za 12.055 Kč :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Hurá za zážitky!

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku

Jedem!

Přímé low-cost lety z Mnichova do Namibie
-40 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko