Thajsko

Letenky z Prahy do Thajska ještě letos a s krátkými přestupy - 12.930 Kč.

11 komentářů
2015-10-13T15:00:19+02:00

O akci

Letošní sezona cestovatelům prahnoucím po levných letenkách do Bangkoku příliš nedopřává. Pokud jste nezakoupili výhodné lety již v létě avizovaných akcí, pravděpodobně do konce roku lepší akci než tu dnešní s Aeroflotem neobjevíte. Cestu z Prahy do Bangkoku podstoupíte s jedním velmi krátkým přestupem v Moskvě a do Thajska dorazíte za necelých 13 hodin.

  • Praha Bangkok za 12.930 Kč rezervuj letenky >>
  • Odlety do 5.12.2015
  • Maximální délka pobytu 165 dní
  • Zavazadlo do 23 kg
  • Prodej do 18.10.
V současné chvíli nabízí letenky o tisíc korun dráž Turskish airlines a pak o 2 tisíce dráž Emirates. Lety najdete ve stejném odkazu za použití filtru po pravé straně.

Kam z Bangkoku?

Budete-li se chtít vydat do Thajského zálivu, využijte levných přeletů se společnostmi Air Asia, Nok air, Thai Lion air nebo Orient Thai. Alternativou jsou pohodlné noční autobusy přibližně za 500 Kč v jednom směru.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-10-13T15:00:19+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kout.m
kout.m
před 8 lety

fra bkk cca 9 tisíc. (leden-březen) http://travel-cheaper.de/flugpreisvergleich?search_data_oneway=re&search_data_flexible_date=0&search_data_nonstop=0&search_data_flight_class=economy&submit_searchform=1&nosearchbox=0&search_data_adults=1&search_data_childs=0&search_data_infants=0&airport_from_city=1&airport_from_country=1&airport_from_iata=FRA&airport_to_city=1&airport_to_country=1&airport_to_iata=BKK&search_data_departure_date=24.02.2016&search_data_departure_time=24&search_data_return_date=10.03.2016&search_data_return_time=24

Avatar uživatele mikibeth
mikibeth
před 8 lety

Jaky je zavazadlo u těch letenek za 9k?

Avatar uživatele lukchy
lukchy
před 8 lety

Letěl jsem Praha - Los Angeles a zpět (návrat minulý týden) a služby byli výborné (výběr z 2 jídel, mnoho filmů i novinek)

Avatar uživatele Romanb.tep
Romanb.tep
před 8 lety

Letěl jsem s Aeroflotem z Havany do Moskvy a něco tak otřesného už bych nikdy zažít nechtěl - půlka letadla na plech s příslušným ruským chováním - pro mne Aeroflot ani zadarmo

Avatar uživatele kaina
kaina
před 8 lety

Kdy to bylo? Už asi 2 roky je na palubě suchý zákon, aspoň teda na lince Praha - Bangkok. Pár mých známých letělo a byli spokojeni, mají nová letadla a české piloty.

Avatar uživatele laketekapo
laketekapo
před 8 lety

Já letěla s Aeroflotem na Kubu a z Kuby v březnu a nic strašného si nepamatuju, kromě nucené 7 hod pauzy na letišti ve směru tam při čekání na spoj.

Avatar uživatele teplyjaroslav
teplyjaroslav
před 8 lety

Taky jsem letěl Moskva Havana a nalitej tam nebyl nikdo, v Y se alkohol nepodává. Ale že bych si chtěl Aeroflot zopakovat to určitě ne. Letušky neochotné, zažil jsem na zem vysypané jídlo, na cestujícího vylitý nápoj, prohozené jidlo...

Avatar uživatele Romaft.tep
Romaft.tep
před 8 lety

Bylo to v březnu 2013 - ano na palubě alkohol nebyl, ale to pro sovětské soudruhy nebyl problém - nalili se už na letišti a ve free shopu si nakoupili na cestu... A stran jídla - takovou šlichtu by nesnědl ani John Rambo a tom se ví , že by snědl i to po čem by se prase poblilo. Jak jsem řekl - nikdy více i kdyby byla letenka zadarmo

Avatar uživatele Paolous
Paolous
před 8 lety

Únor březen Oman air Milan Bangkok za 10000... koukněte na skyscanner...

Avatar uživatele kaina
kaina
před 8 lety

Taky čekám, ale na leden, únor.

Avatar uživatele rbrandova
rbrandova
před 8 lety

Tak přesně tyhle letenky od Aeroflotu,jsem koupila před dvěma týdny za 12.055 Kč :-)

Další akce