Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Letošní sezona cestovatelům prahnoucím po levných letenkách do Bangkoku příliš nedopřává. Pokud jste nezakoupili výhodné lety již v létě avizovaných akcí, pravděpodobně do konce roku lepší akci než tu dnešní s Aeroflotem neobjevíte. Cestu z Prahy do Bangkoku podstoupíte s jedním velmi krátkým přestupem v Moskvě a do Thajska dorazíte za necelých 13 hodin.

  • Praha Bangkok za 12.930 Kč rezervuj letenky >>
  • Odlety do 5.12.2015
  • Maximální délka pobytu 165 dní
  • Zavazadlo do 23 kg
  • Prodej do 18.10.
V současné chvíli nabízí letenky o tisíc korun dráž Turskish airlines a pak o 2 tisíce dráž Emirates. Lety najdete ve stejném odkazu za použití filtru po pravé straně.

Kam z Bangkoku?

Budete-li se chtít vydat do Thajského zálivu, využijte levných přeletů se společnostmi Air Asia, Nok air, Thai Lion air nebo Orient Thai. Alternativou jsou pohodlné noční autobusy přibližně za 500 Kč v jednom směru.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kout.m
kout.m

fra bkk cca 9 tisíc. (leden-březen) http://travel-cheaper.de/flugpreisvergleich?search_data_oneway=re&search_data_flexible_date=0&search_data_nonstop=0&search_data_flight_class=economy&submit_searchform=1&nosearchbox=0&search_data_adults=1&search_data_childs=0&search_data_infants=0&airport_from_city=1&airport_from_country=1&airport_from_iata=FRA&airport_to_city=1&airport_to_country=1&airport_to_iata=BKK&search_data_departure_date=24.02.2016&search_data_departure_time=24&search_data_return_date=10.03.2016&search_data_return_time=24

před 7 lety
Avatar uživatele mikibeth
mikibeth

Jaky je zavazadlo u těch letenek za 9k?

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele lukchy
lukchy

Letěl jsem Praha - Los Angeles a zpět (návrat minulý týden) a služby byli výborné (výběr z 2 jídel, mnoho filmů i novinek)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Romanb.tep
Romanb.tep

Letěl jsem s Aeroflotem z Havany do Moskvy a něco tak otřesného už bych nikdy zažít nechtěl - půlka letadla na plech s příslušným ruským chováním - pro mne Aeroflot ani zadarmo

před 7 lety
Avatar uživatele kaina
kaina

Kdy to bylo? Už asi 2 roky je na palubě suchý zákon, aspoň teda na lince Praha - Bangkok. Pár mých známých letělo a byli spokojeni, mají nová letadla a české piloty.

před 7 lety
Avatar uživatele laketekapo
laketekapo

Já letěla s Aeroflotem na Kubu a z Kuby v březnu a nic strašného si nepamatuju, kromě nucené 7 hod pauzy na letišti ve směru tam při čekání na spoj.

před 7 lety
Avatar uživatele teplyjaroslav
teplyjaroslav

Taky jsem letěl Moskva Havana a nalitej tam nebyl nikdo, v Y se alkohol nepodává. Ale že bych si chtěl Aeroflot zopakovat to určitě ne. Letušky neochotné, zažil jsem na zem vysypané jídlo, na cestujícího vylitý nápoj, prohozené jidlo...

před 7 lety
Avatar uživatele Romaft.tep
Romaft.tep

Bylo to v březnu 2013 - ano na palubě alkohol nebyl, ale to pro sovětské soudruhy nebyl problém - nalili se už na letišti a ve free shopu si nakoupili na cestu... A stran jídla - takovou šlichtu by nesnědl ani John Rambo a tom se ví , že by snědl i to po čem by se prase poblilo. Jak jsem řekl - nikdy více i kdyby byla letenka zadarmo

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele Paolous
Paolous

Únor březen Oman air Milan Bangkok za 10000... koukněte na skyscanner...

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele kaina
kaina

Taky čekám, ale na leden, únor.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele rbrandova
rbrandova

Tak přesně tyhle letenky od Aeroflotu,jsem koupila před dvěma týdny za 12.055 Kč :-)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
To budou fotky!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam jsi ještě nebyl!
Ragusa
ušetříš až 60%
Jedem!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko