New York

Letenky z Prahy do zimního New Yorku - 7.893 Kč.

45 komentářů
2015-12-03T14:02:13+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zaleťte si na zimní poznávačku hlavního města světa, do města, které nikdy nespí. Do kufru přibalte brusle, abyste mohli vyrazit na kluziště v Central Parku. Letenky z Prahy do New Yorku s návratem do Vídně jsou dostupné za necelých osm tisíc. V obou směrech s krátkými pohodlnými přestupy.

Letenky:

  • Praha – New York – Vídeň za 7.893 Kč rezervuj >>
  • Praha – New York / Miami – Vídeň za 7.975 Kč rezervuj >>
  • Praha – New York / Chicago – Vídeň za 7.914 Kč rezervuj >>
Podmínky:
  • Cestovní období: odlety 4. ledna až 15. března 2016
  • Prodej do opravy tarifu nebo 8. prosince
Letenka zahrnuje přepravu zavazadla do podpalubí do max. 23 kg. K cestám do USA musíte mít schválenou registraci ESTA, kterou vyřídíte online za 14 dolarů.

Z letiště JFK se přesunete za 5€ automatickým vláčkem AirTrain na stanici metra Jamaica Station, odkud již za $2,75 nebo v rámci týdenní jízdenky budete pokračovat na Manhattan.

Ubytování v NY

Ubytování v New Yorku hledejte nejlépe u hostitelů přes server Airbnb, cenové rozdíly oproti klasickým hotelům jsou markantní. Pokud dáváte i přesto přednost hotelům, zaměřte se na Queens v Long Island City. Můžete ulehnout v námi ověřených hotelech: Sleep InnBest Western či Ramada Long Island City. Z Queensu je to na Manhattan metrem 10 minut jízdy.

Nákupy v New Yorku

Nákupům v New Yorku se detailně věnujeme v našem fóru, kde naleznete nejen tipy na obchodní centra, ale i příklady cen našich úlovků.

Další zajímavou debatou ve fóru je téma – co vidět v 5 dnech v NY.

Z vídeňského letiště využijte busy Student Agency nebo jízdenku u ČD ze stanice Flughafen Wien kamkoli v ČR, Včasná jízdenka do Brna vyjde na 248 Kč, do Prahy 524 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-12-03T15:02:13+01:00

45 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce