Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud máte rádi naplánované cesty s předstihem a chcete o letních prázdninách zažít trocha exotiky, využijte této nabídky. Zpáteční letenky z Prahy na Srí Lanku zakoupíte za konečnou cenu 11.387 Kč vč. odbaveného zavazadla o max hmotnosti 23kg. Tyto lety jsou operovány společnostmi ČSA a Etihad. Odlétat můžete od dubna do konce července 2013, a to každou středu nebo neděli s příletem vždy v úterý.

Online rezervace letenek Praha - Kolombo >>

[notice]Mimo termínů v roce 2013 můžete také využít 2 last minute termínů v říjnu.[/notice]

Vstupní vízové povinnosti pohodlně zařídíte taktéž z domova online - oficiální web Srí Lanky.

Pro nabídku hotelů v Kolombu navštivte tyto stránky - Kolombo ubytování. Ceny začínají na 581 Kč za noc pro 2 osoby. Při prozkoumávání ostrova se může hodit ubytování v městě Kandy.

[insetleft title="Srí Lanka v luxusu"]Týden na Srí Lance v 4* za 15.023 Kč[/insetleft]Rozhodnete-li se na cestu vydat, rozhodně neprohloupíte. Neboť máte jedinečnou možnost si zarezervovat pokoje ve 4* residenci Whitehouse v centru Kolomba a přibližně minutu chůze od pobřeží. Ubytování od 18. do 23.dubna bude stát 2 osoby 7.272 Kč - v ceně máte snídani a možnost zrušení rezervace ZDARMA.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Borobudur
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Tam chceš!
Cabo Girao
ušetříš až 44%
To musíš vidět!
Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam jsi ještě nebyl!
5556 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Srí Lanka - rybáři
Srí Lanka

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka