Letenky z Prahy: Kolombo, Srí Lanka - 11.387 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Pokud máte rádi naplánované cesty s předstihem a chcete o letních prázdninách zažít trocha exotiky, využijte této nabídky. Zpáteční letenky z Prahy na Srí Lanku zakoupíte za konečnou cenu 11.387 Kč vč. odbaveného zavazadla o max hmotnosti 23kg. Tyto lety jsou operovány společnostmi ČSA a Etihad. Odlétat můžete od dubna do konce července 2013, a to každou středu nebo neděli s příletem vždy v úterý.

Online rezervace letenek Praha - Kolombo >>

[notice]Mimo termínů v roce 2013 můžete také využít 2 last minute termínů v říjnu.[/notice]

Vstupní vízové povinnosti pohodlně zařídíte taktéž z domova online - oficiální web Srí Lanky.

Pro nabídku hotelů v Kolombu navštivte tyto stránky - Kolombo ubytování. Ceny začínají na 581 Kč za noc pro 2 osoby. Při prozkoumávání ostrova se může hodit ubytování v městě Kandy.

[insetleft title="Srí Lanka v luxusu"]Týden na Srí Lance v 4* za 15.023 Kč[/insetleft]Rozhodnete-li se na cestu vydat, rozhodně neprohloupíte. Neboť máte jedinečnou možnost si zarezervovat pokoje ve 4* residenci Whitehouse v centru Kolomba a přibližně minutu chůze od pobřeží. Ubytování od 18. do 23.dubna bude stát 2 osoby 7.272 Kč - v ceně máte snídani a možnost zrušení rezervace ZDARMA.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

A už tam budem?

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka