Letenky z Prahy, Pardubic a Ostravy do bulharského Burgasu za 2.490 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Vskutku zajímavou nabídku levných letenek směrem do Bulharska nabízí v rámci doprodejů volných kapacit cestovní kancelář Čedok. Odlety z Prahy, Pardubic nebo Ostravy jsou dostupné vždy v 8 denní variantě za 2.490 Kč a odletem 28. července. Pokud byste zvolili odlet o týden později 4.srpna, zpáteční letenky budou stát 2.990 Kč.

Pobyt na 7 nocí v letoviscích napříč provincií Burgas vychází již na 1.891 Kč včetně snídaně pro dvě osoby.

  • Praha / Pardubice / Ostrava - Burgas za 2.490 Kč rezervuj >>
  • Termíny: 28.7.-4.8. nebo 4.-11.8.2016
  • Dostupné do vyprodání
V ceně letenky je zahrnuto zapsané zavazadlo do 15 kg a klasické příruční.

Více míst zarezervujete pomocí tlačítka "Přidat pokoj". Alternativou k individuální cestě do Bulharska jsou pak samozřejmě nabídky cestovních kanceláří od 6.990 Kč, zahrnující jen letenku, hotel a transfer z letiště.

Jak z letiště do letoviska

Nejlevněji se do letovisek dostanete autobusem, který vyráží z Burgasu přes letiště (zastávka u kruhového objezdu) do Pomorie a dále Ravdy, Nessebaru a na Slunečné pobřeží. Cena jízdného je 6 leva (85 Kč).

Po cestě se vás budou snažit urvat taxikáři, kteří nabídnou dopravu kamkoliv po okolí do 500 Kč – cenu si domluvte předem.

Kde se ubytovat

Na výběr je nespočet apartmánů, penzionů i kvalitnějších hotelů. Ceny za 8 noci startují na 1.891 Kč za dvě osoby se snídaní, stačí si jen vybrat. Nabídka hotelů v provincii Burgas.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nozicka.jirka

pomorie v soukromí-super! tel. Slavi*55359898992721

Avatar uživatele flekovamarketa

Letenky lze stále objednat...

Avatar uživatele adiadu

Hotel není potřeba, vemte stan a bus na Iraklia zastaví u cesty a projedete se cca 2km.. Nekonečna pláž a čím dal půjdete tim více jen pro Vas... Takovou cenu letenek shání už nějaký čas.. Tak snad na rok ))

Avatar uživatele theo2

tak už je všechno pryč - na všechny termíny i odletový místa. Přitom se to tváří, že jsou ještě letenky k dispozici

Avatar uživatele freida

ty letenky do Burgasu jsou zpáteční?

Ano :-)

Avatar uživatele Blejzr

Ahoj, jde nekde hledat ubytko i treba s polopenzí? Nejsem v tom moc zdatnej, pomohl by mi s tim nekdo prosim? Radi bysme leteli 2 dospeli pres ty letenky a nejaky hotel blizko u more, nemusi byt ani hotel, klidne kemp, cokoliv.. Díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Všude dobře, co doma!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Bulharsko  

Země, která nabízí vše

Bulharsko se rozkládá v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Na severu země sousedí s Rumunskem, kde pomyslnou hranici tvoří řeka Dunaj. Západním sousedem je Srbsko a Makedonie, jižním Řecko a jihovýchodním Turecko. Na východě jsou hranice Bulharska lemovány Černým mořem.

Bulharsko je země, která každoročně otevírá brány tisícům turistů. Největším přírodním bohatstvím je Černé moře, jehož název není odvozen od barvy, ba naopak Černé moře patří mezi neprůzračnější, mnohdy s viditelností až 20 metrů. Podél 378 km dlouhého pobřeží na turisty čekají třpytivé písečné pláže, skalnaté zátoky, plážové duny, zalesněné stráně, hory a horská jezera. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a není složité se domluvit vzhledem ke společnému jazykovému základu.

Oproti ČR je zde posun o 1 hodinu dopředu. 

Průvodce pro Bulharsko