Letenky za teplem na Gran Canarii z Vídně za 2.435 Kč.

Před 8 měs

Jak akci využít?

Po nedávné akci z Vídně na ostrov Fuerteventura dnes Eurowings přichází se stejnými akčními letenkami na druhý nejlidnatější z Kanárských ostrovů – Gran Canarii. Kromě hlavního města Las Palmas zde najdete překrásné a dlouhé písčité pláže (především na jihu), ale i hory a hluboká údolí ve středu ostrova. Nejlevnější zpáteční letenky seženete na několik termínů v prosinci a lednu za 90 € / 2.435 Kč. Odletět můžete i přes Vánoce, s návratem 25.12. dopoledne.

  • Vídeň – Las Palmas za 90 € / 2.435 Kč rezervuj na Eurowings.com
  • Cesty během prosince 2016 až ledna 2017 
  • Platí do vyprodání míst
Eurowings umožňují v nejnižším tarifu pouze přepravu kabinového zavazadla velikosti 55 x 40 x 23 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg zaplatíte navíc 30 € za zpáteční let.

Ubytování a doprava

Jednodušší hotely a penziony seženete od 850 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc, standardní ceny se pak pohybují okolo 1.000 Kč. Ještě trochu ušetřit můžete při bydlení přes stále oblíbené airbnb (co to je?). Pro maximalizování zážitků a poznání ostrova určitě doporučujeme půjčit si auto. I autopůjčovny jdou v zimě s cenami trochu dolů a nejlevnější z nich tak nabízí opravdu dobré ceny od 420 Kč na den. Alternativně samozřejmě lze využívat veřejné autobusové dopravy, která funguje po celém ostrově, jízdní řády a trasy spojů naleznete na oficiálním webu globalsu.es. Například z letiště se MHD dostanete jak na sever do Las Palmas (2,50 €), tak na jih do oblíbených plážových letovisek (4,05 €), obvykle nebudete na autobus čekat déle než 20 minut.

Jak na letiště do Vídně

Přímo před letištní terminál zajíždí z Brna (i Prahy) autobusový dopravce Regiojet. První ranní spoj vhodně navazuje na odlet v 6:45, za jednosměrnou jízdenku z Brna zaplatíte 340 Kč.

Z Bratislavy pak máte na výběr široké možnosti spojení buď s Regiojetem nebo Slovak Lines. Jízdenky se online prodávají už od 1€.

Vydáte-li se na letiště autem, rezervujte v dostatečném předstihu online na webu parkoviště Mazur, stání na 8 dní se dá pořídit za 80 €.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 05. 01. 2016
Napsal 54 příspěvků
Aktivní před měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele muisa

Dobrý den, Regiojet udává příjezd do Vídně ve 4:40 a odlet je v 6:30. Bojím se, že bude málo času na zorientování se na letišti a odbavení atd. Nedej bože, aby měl autobus nějaké zpoždění. Jaké máte zkušenosti?

Přidal se 28. 07. 2016
Napsal 56 příspěvků
Aktivní před 18 hod
Zobrazit profil

Dobrý den, já mám osobní zkušenost s Regiojetem do Vídně dobrou, zvlášť v noci, kdy moc nehrozí kolony. Letiště ve Vídni je sice velké, ale zorientovat se dá celkem rychle, budete-li cestovat jen s příručním zavazadlem a odbavení dopředu, tím spíše. Je ale pravda, čas je hraniční, dává ještě nějakou rezervu, dejme tomu i při hodinovém zpoždění by se ještě let stihnout dal, ale později už bych si na letiště netroufal přijet.

Přidal se 10. 04. 2015
Napsal 196 příspěvků
Aktivní před 3 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Mailand

Na fotce je ostrov Tenerife. To jen aby někdo nebyl zklamán :)

Přidal se 28. 07. 2016
Napsal 56 příspěvků
Aktivní před 18 hod
Zobrazit profil

A jéje, mea culpa, chybka se vloudila, díky za upozornění.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele tom.conka

Ne-e, není:) je to playa de los amadores na gran canarii.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Východní trip: Kyjev, Baku i Tbilisi v jednom
-54 %

Tam to bude krásný!

Přímé lety z Pardubic do Londýna během podzimu
-60 %

A už tam budem?

Zapomenutá La palma z Berlína
-60 %

To budou fotky!

Další akce