Švýcarsko

Letní letenky do Ženevy s odlety z Prahy - 1.998 Kč.

9 komentářů
2016-04-19T08:52:12+02:00

O akci

Vydejte se na letní prodloužený víkend k Ženevskému jezeru a vychutnejte si tu nelepší čokoládu na světě. Akční tarif nabízí vlajkový dopravce Swiss mezi Prahou a Ženevou za 1.998 Kč po celé léto.

  • Praha - Ženeva za 1.998 Kč rezervuj na swiss.com
  • Cesty do 30.10.2016
V ceně tarifu Geneva Light je zahrnuto pouze příruční zavazadlo a lehký snack během letu.

Před cestou

Zdarma z letiště

Před východem z transitní zóny si nezapomeňte vyzvednout bezplatný lístek na MHD, naleznete jej v automatu u výdeje zavazadel. Platí 80 minut a je nutné si po tuto dobu ponechat i vaši letenku.

Kde přespat

Švýcarsko je drahou zemí, využijte proto spíše alternativních služeb k hotelům, například airbnb.cz a na první pobyt získejte slevu 830 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-04-19T08:52:12+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele klarag
klarag
před 7 lety

Akci na ubytovani zrovna nabizi Accor hotels... 2 noci za cenu 1 ve Svycarsku behem jejich private sales... v terminu od 13.5 do 31.12. :)

Avatar uživatele janinko.novotka
janinko.novotka
před 7 lety

Nemáte někdo tip na levné letenky Praha- Zurych na květen?

Avatar uživatele Veve
Veve
před 7 lety

Před měsíce jsem letěl tam i zpátky za 2200 bez akce, takže sleva tam je, ale bohužel ne tak markantní :(

Avatar uživatele PedroKV
PedroKV
před 7 lety

Ženeva je super, byl jsem tam autem. Ubytování dost drahé, jídlo taky drahé, takže doporučuju cestovat v chorvatském stylu. Byl jsem se podívat v sídle OSN, na nábřeží s fontánou, v muzeu s hodinkama Casio (vstup zdarma), viděl jsem spoustu mezinárodních organizací, které do té doby člověk viděl jen jako nápis v novinovém článku. Pokud by někdo vyrazil autem, tak doporučuju výlet na přilehlé pohoří Saléve (už ve Francii), ze kterého jde Ženeva vidět jako na dlani. U anglické zahrady v Ženevě pak zaparkovat v podzemkách a vydat se na procházku po městě. Do kapsy průvodce Švýcarskem od Lonely Planet. Cestou do ČR se stavit v Montreux, projít úžasné nábřeží až na hrad Chillon.

Avatar uživatele gertrudo
gertrudo
před 7 lety

JJ, krasna ale draha. Inak byt zenevcanom tak to musi byt zaujimavy pocit ze kamkolvek ides na dovolenku, tak pomaly aj s ubytkom a letenkou minies menej penazi akokeby si doma sedel:)

Avatar uživatele PedroKV
PedroKV
před 7 lety

To stopro, protože třeba bagetka stála na nábřeží 250Kč.. :O To mě hlad fakt přešel.

Avatar uživatele monca.hortova
monca.hortova
před 7 lety

Pokud by chtěl někdo tuto akci využít na dovolenou v blízkých Francouzských alpách, doporučuju hledat ubytování na http://en.montagne-vacances.com/ , kde se dá najít ubytko za moc hezkou cenu :-)

Avatar uživatele PedroKV
PedroKV
před 7 lety

Já si našel ubytování ve Francii na kopci nad jezerem tuším Annecy. Bylo tam hezky,ubytování ale nic extra a navíc díky mýtu vyšlo ubytování+cesta tam a zpět jako ubytování ve Švýcarsku.

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 7 lety

a švýcarská čokoláda s logem aerolinky :-)

Další akce