Akropole v Athénách

Léto 2015: letenky z Prahy na Krétu (letní prázdniny) - 3.867 Kč.

13 komentářů
2014-09-25T11:31:32+02:00

O akci

Letecká společnost Aegean nově nasadila do prodeje přímé lety mezi Prahou a řeckou Krétou na léto 2015. Letenky do Heraklionu ve first-minute akci zakoupíte za 3.867 Kč, a to včetně letních prázdnin. Jedná se tak nyní o jediný přímý let do Středozemního moře, který není pod monopolem českého dopravce Travel Service, který ceny do těchto končin nabízí za 9 tisíc a více.

Létat se začíná 9. června 2x týdně - každé úterý a pátek. Využijte také ideální prodloužený víkend u moře s využitím svátku 6.července.

  • Rezervuj letenky Praha - Heraklion za 3.867 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 09.06. - 21.08.2015 (pravděpodobně později ještě přibudou další lety i na září)
  • Prodloužený víkend u moře 03.-07.07. (6.7. svátek)
  • Ubytování na Krétě si můžete objednat s možností bezplatného zrušení rezervace zde >>
  • Auto pro detailní průzkum Kréty? Vyzvednutí i vrácení na letišti objednáte zde >>
  • Nezapomeňte na pojištění, které po Evropě vychází na 9 Kč / den zde >>
  • TIP! Parkujte za first-minute ceny u letiště v Praze - startujeme na 8 Kč za týden
  • Jste spíše zastánci organizovaných zájezdů? First-minute dovolená na Krétě na invia.cz
Individuální dovolené na Krétě během července a srpna? S nákupem letenek doslova neváhejte! V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo na plavky a opalovací krémy do 100 ml balení (56x45x25 cm a váze do 8 kg). Případné dokoupení zavazadla stoj 20€ / let.

Proč letět na dovolenou na Krétu?

Kréta je jeden z největších ostrovů Řecka a leží nejjižněji ze všech, což dopřává k vyšším teplotám a stabilnějšímu slunnému počasí. Zejména pak během července a srpna je počasí vždy bez mraků s teplotami okolo 30°C. Kréta nabídne nejen dlouhé písčité pláže, ale také jedinečnou historii, jejíž bohatství sahá až do období 6.000 let př.n.l.

Gastronomie? Cestovatelé by neměli opustit ostrov dříve, než ochutnají místní specialitu v podobě kyselé rybí polévky, salát z lilků a ořechů nebo tradiční grilovaná jehněčí žebírka.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-09-25T11:31:32+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Ivan
před 9 lety

Už to zmizelo jak sníh... jsem já to taky spalovač šancí... :-(

Avatar uživatele michal_10
michal_10
před 9 lety

Dave, díky za další dobrý tip. Za dva týdny na Azory a teď zařízený Řecko pro celou family.

Avatar uživatele puketapu
puketapu
před 9 lety

Kde se dají přikoupit ty zavazadla? Na letušce ani na Aegeanu to nikde nevidím... :-(

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Karle, jakmile budeš mít vystavenou letenku, nebo kdykoliv před odletem, se přihlas na aegeanu a hned na hlavní stránce v tom vyhledávacím poli přepni na MY BOOKING - kde vyplníš údaje a můžeš rezervaci spravovat. Tedy i přidat zavazadla ;)

Avatar uživatele milos.hernych
milos.hernych
před 9 lety

Z Wroclawi létá na Krétu do Chanie Ryanair, i v prázdninových termínech se dá zpáteční letenka při trošce štěstí pořídit pod 3000 Kč, letos jsem takto koncem června kupoval 4 letenky na konec srpna za cca 2900 Kč/kus.

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 9 lety

No pro nas Prazaky neni cesta do Wroclawi zadny med - 350km a 4h a na polske strane je to nekonecne + parking na letisti - a to jsme bliz nez lidi z JC.. Brnaci to maji myslim jeste dal, ale aspon cele po dalnici.. V zadnem pripade to nechci nijak shazovat (je to super tip, loni jsem o tom premyslel abych nemusel pripivat travelu, coz jsem nakonec stejne udelal), nicmene ten financni rozdil podle me vetsine lidi nepokryje naklady na cestu.. :( Jinak na F4F casto byvaji akce, kdy se i behem prazdnin da doletet z PL na recke ostrovy okolo 200pln - tzn. 1200kc.. Me se tenhle novy tarif moc libi, vecer si rovnou koupim nejaky prodlouzeny vikend na leto :)

Avatar uživatele wojtyla.karel
wojtyla.karel
před 9 lety

co je F4F?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

polská varianta CL - fly4free.pl

Avatar uživatele milos.hernych
milos.hernych
před 9 lety

Samozřejmě je to o bydlišti, třeba pro mne je letiště ve WRO stejně dostupné jako to v PRG, většinu cesty hezky po dálnici (A4/A8). Z Prahy se tam nemusí jenom autem, z Florence jezdí Polski bus, co vím, tak se dají jízdenky v různých akcích koupit za zajímavé ceny, někdo mi říkal, že s nimi jel snad za 1 Zl (7 Kč...).

Avatar uživatele Ondřej _1
Ondřej _1
před 9 lety

Tak je to o dostupnosti letiště. My létáme z Katowic - 1,5 h autem a letištní parkoviště pro Čechy skoro zadarmo (Silesia Karta). Loni na podzim jsme chytli z Ryanair letenky Krétu do Chanie za 130 PLN - celkem cca 1600 Kč (tam i zpět)! A doporučuju po sezoně autem na pláž Elafonisi

Avatar uživatele Jitka _2
Jitka _2
před 9 lety

Nevíte, jak to má Aegean s cenou odbavených zavazadel?

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Dobrý den Jitko, zde jsou informace o zavazadlech u společnosti Aegean Airlines http://en.aegeanair.com/travel-information/baggage/baggage-allowance/

Avatar uživatele Jitka _2
Jitka _2
před 9 lety

Vendy, moc díky!

Další akce