Léto 2015: letenky na řecké ostrovy z Prahy - 3.838 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

V rámci aktuální kampaně řeckých aerolinií Aegean airlines se můžeme vydat v průběhu příštího léta do většiny řeckých letovisek za velmi zajímavé ceny. Cena tarifu je v období května a června snížena o 40%, což ve výsledku znamená, že můžeme letět z Prahy na Korfu, Santorini, Krétu a další řecké ostrovy za méně než 4 tisíce korun.

Pro přehlednost jsme rozdělily řecké ostrovy do dílčích oblastí:

Iónské ostrovy

Egejské ostrovy Kyklady Kréta Dodekanské ostrovy Řecká pevnina V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a váze do 8 kg.

Stop-over v Athénách

Některé lety umožňují podniknout stop-over v Athénách, kdy můžete obdivovat místní starořecké, byzantské a římské památky. Za návštěvu jistě stojí dominanta Athén – Akropolis, která díky své poloze sloužila jako náboženské centrum ale i pevnost. Další lety podniknutí stop-overu přímo nařizují, abyste dosáhli nejnižší ceny.

Z letiště do centra Athén se pohodlně dopravíte linkou metra č.3 (mapa). Cena jedné jízdenky z letiště činí 8€, je však možné využít výhodnějších skupinových jízdenek.  Ubytování v Athénách si můžete objednat zde >>

Ubytování v Řecku

Ubytování na řecké pevnině a ostrovech rezervujte s předstihem s možností storna zdarma. Ubytování můžete porovnat zde >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele prusikova.prusikova

Santorini když se podívám na Váš odkaz, zobrazí se mi cena 5.183,- jaké termíny, např. červenec by byli za tu cenu 4.069?

Avatar uživatele Vendy

Dobrý den, červencový termín není za cenu 4.069 Kč dostupný. Nejlevnější termín v červenci je od 19. do 27. července za 6,2 tis. Kč.

Avatar uživatele prusikova.prusikova

a kdy je tedy prosím platná cena 4.069?

Avatar uživatele Jarda85

Dobrý den Terezo, cena byla v termínech: odlet 4. a 7.června s návratem 13. nebo 14.června. Dnes je cena v těchto termínech od 5.119 Kč.

Avatar uživatele jirinapolakova

Santoriny!! Mám se na co těšit další půlrok ;)! Díky Dave!

To je super nabídka. Našla jsem, že lítají i přímo do Heraklionu, tak beru termín 9. 6. - 12. 6. a minidovča je tady! Moc díky za tip! Doufám, že začnou létat i přímo do dalších destinací.

Avatar uživatele radimekdifi

Koukám, že je to bez zavazadel (pouze příručák) ... při cestě tam je na přestup 50 minut, dá se to v pohodě stihnout? Jde mi o to, pokud budu mít dokoupené zavazadlo, jestli poputuje rovnou z letadla do letadla. Díky

Ano, jelikož je vše na jedné letence, o zavazadla se nestaráte.

Avatar uživatele vancurova.l

Na kolik přišlo zavazadlo? Dík.

20€ / cesta. Dokoupit lze kdykoliv na stránkách dopravce.

Avatar uživatele alone.warrior

HA! Konecne mam neco levneji nez co tady nabizite! :-) vcera byli jeste za 2500 do Aten a na ostrovy za 2800 :-)

:-O na ostrovy za 2,8k? Konkrétní příklad nemáš? :D

Avatar uživatele alone.warrior

No bylo to s aegean-ama, vcera posilali ten mail o 40% sleve :-) Kdyz jsem to proklikaval nekolik jsem jich videl na tom low fare clanedari. Ted vidim uz jenom jeden a jeste k tomu v unoru a navic ten pak pri normalnim searchi nejde dohledat :( Nicmene viz zde: http://i.imgur.com/cYxc049.png

Avatar uživatele fidzi77

Na samotných stránkách aegeanu se mi nedaří najít letenky se slevou 40%. Čím to je? Díky

Fando, na základě čeho takto soudíš?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To bude jízda!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko