Léto 2015: levné letenky na řecký Rhodos - 2.899 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Máte v plánu letní dovolenou na řeckém ostrově Rhodos? Pak by vám neměla uniknout aktuální nabídka řeckých aerolinií Aegean, které nabízejí zpáteční letenky z Vídně pouze za 105€, tedy 2.899 Kč. Termíny jsou dostupné i během letních prázdnin, kdy ceny letenek bývají klidně trojnásobné.

Aktualizace: za stejnou cenu se prodávají letenky též na Krétu - Heraklion.

  • Rezervuj letenky Vídeň - Rhodos za 105€ / 2.899 Kč na aegeanair.com
  • Pro rezervaci v CZK a přehled všech termínů využijte - kalendář termínů
  • Cestovní období: 29.05. - 29.09.2015
V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo. Dokoupení zavazadla do 23 kg stojí 20€ za každou cenu a učiníte tak po úspěšné rezervaci ve správě na aegeanair.com. Příklad rezervace v české měně na pelikan.cz

Letenku máme, co dál?

K detailnímu průzkumu tohoto ostrova využijete auto. Půjčit si jej můžete již přímo na letišti, a to za ceny od 4.750 Kč za týdenní pronájem. Ubytování doporučuji vybírat již v předstihu z důvodu hlavní sezony a vysoké poptávky. Aktuálně můžete vybírat z velmi pestré nabídky.

Například dvoulůžkové studio se snídaní a bazénem pořídíte v srpnu pouze za 3.862 Kč! Nabídku hledejte zde - hotely na Rhodosu.

Individuální dovolená na Rhodosu vyjde individuálního cestovatele s letenkou, autem  a hotelem se snídaní pouze na 7.205 Kč.

[start][odlet]Vídeň[/odlet][mezikrok][vie][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mizerap

dík za letní dovolenou pro 4 v ceně chorvatska :-) Taktak jsem to stihl a už jen přes aegean, pelikán už odmítal dát 4 letenky zpět (okolo 13:00).

Avatar uživatele nela.kubasova

Díky moc, Dave ;-) Koupeno pro dva na 18.-25.9. 2015 za 210 eur.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko