Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se v létě do Barcelony, kde můžete obdivovat architektonické skvosty od Gaudího, ale také si užívat vodních radovánek na známé pláži Barceloneta. Zpáteční letenky z Bratislavy do Barcelony jsou během léta dostupné za 2.212 Kč a společně s ubytováním zaplatíte za váš pobyt již 3.933 Kč za jednu osobu.

1) Letenky z Bratislavy do Barcelony

Nejdříve rezervujte letenku z Bratislavy do Barcelony se společností Ryanair, která vás v termínu 12. - 15. června vyjde na 2.212 Kč. Cena letenky zahrnuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55x40x20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35x20x20 cm.
  • Bratislava – Barcelona Girona za 79,98 € / 2.212 Kč rezervuj >>
Další příkladové termíny
  • 5. - 12. června → 79,98 / 2.212 Kč
  • 12. - 15. června → 79,98 / 2.212 Kč
  • 12. - 19. června → 79,98 / 2.212 Kč
  • 5. - 14. srpna → 79,98 / 2.212 Kč
  • 12. - 14. srpna → 79,98 / 2.212 Kč
  • 12. - 17. srpna → 79,98 / 2.212 Kč

2) Ubytování v Barceloně

Nejlevněji se v Barceloně ubytujete v Hostal Graciaś Home, který se nachází 50 metrů od bulváru Avinguda Diagona. Na náměstí Plaça de Catalunya dojdete pěšky za 20 minut. V celém objektu je wifi zdarma. Cena za 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou vychází již na 1.661 Kč za jednu osobu. Na recepci ještě musíte zaplatit městskou daň ve výši 0,72 € za osobu na noc (3 noci = 60 Kč).

Další variantou pro ubytování je penzion Barcelona Rooms, který je vzdálen 600 metrů od náměstí Plaza Universitat. Hned vedle ubytovacího zařízení je stanice metra Urgell. K dispozici je zdarma wifi připojení. Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou na 3 noci stojí 1.702 Kč pro jednu osobu. Městská daň ve výši 0,72 € za osobu na noc se platí až na recepci.

  • Další ubytování v Barceloně můžete porovnat booking.com

3) Přípoj do Bratislavy

Pro cestu z Prahy do Bratislavy můžete využít společnost Eurolines. Další variantou může být zpáteční jízdenka se Student Agency nebo s Českými drahami.

Proč navštívit Barcelonu?

Barcelona je druhým největším městem Španělska a je proslavena architektonickým stavbami Antoni Gaudího.  Za symbol města je považováno právě Gaudího dílo - chrám Sagrada Familia, který stále není dokončen. Muzeum Gaudího se nachází v parku Güell. V Barceloně mimo jiné naleznete řadu gotických památek. Dominantou Gotické čtvrti je katedrála sv. Kříže a sv. Eulálie. Ve městě naleznete nespočet dalších míst, která stojí za vidění jako např. Mořské akvárium či olympijský stadion, kde se konaly letní hry v roce 1992. V sezóně nezapomeňte navštívit místní pláže. Jedna z nejkrásnějších městských pláží na světě je Barceloneta, která se nachází hned vedle historického centra a je dlouhá přes 1 kilometr.

[start][prilet]Girona[/prilet][mezikrok][gro][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pepikusti
pepikusti

Nevíte prosím někdo, kde je na letišti v Gironě pokladna pro bus do Barcelony a jestli je reálné stihnout bus v 12:45, když máme přílet v 12:15? Díky

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele trinchin
trinchin

Zaujal mě spíše ten popis letiště Girona. "Letiště Girona je alternativou k letišti Barcelona Reus" - jak to myslíte? Jako že jedno nebo dvě letiště 1h cesty od Barcelony? Kromě toho na Reus skoro nic nelétá ze střední Evropy. Co hlavní letiště El Prat?

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele j.nevidalova
j.nevidalova

skvělé skvělé

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To bude jízda!
Sofie
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
Bosa
ušetříš až 67%
To musíš vidět!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko