Léto v ... Bilbau, Madridu, Barceloně či Valencii - 2.739 Kč.

Španělsko
Před rokem

Jak akci využít?

Léto se kvapem blíží a proto přicházíme ještě s jednou velmi atraktivní nabídkou. Komu by nevadilo spojit dovolenou u moře s památkami a německou architekturou, může využít open-jaw tarifů společností ČSA a Air Europa na letech z Prahy do Španělska a návratem do Frankfurtu či Mnichova, odkud se pohodlně dopravíte zpět do Prahy žlutými autobusy. Na výběr je samotné hlavní město Madrid a přímořské destinace Valencie s Bilbaem. Spojit lze i multi trip v podobě Barcelony a Madridu, viz. níže.

Letenky jsou dostupné skrz celý rok, včetně letních prázdnin v omezeném počtu nejlevnějších míst. V ceně je také zavazadlo do 23 kg.

Odlet z Prahy, návrat do Frankfurtu:

Zpátky z Frankfurtu můžeme jet autobusy Student Agency za 750 Kč nebo s Flixbus.de za 25€.

Odlet z Prahy, návrat do Mnichova:

Alternativou mohou být zpáteční letenky z Bratislavy s Ryanairem od 100 eur. Mezi Barcelonou a Madridem létá za 51€ / 1.400 Kč aerolinka Vueling.

* letenky do Bilbaa jsou v nejlevnější variantě s nočním stopem v Madridu. O pouhých 96 Kč více stojí let bez nocování.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

7 komentářů

Avatar uživatele luckycesta

Kdyby někdo váhal nad Valencií, tak posílám sedm mých důvodů, proč ji rozhodně dobýt. Aneb můj krátký report:) Moc doporučuju! www.luckycesta.cz/7-duvodu-proc-navstivit-valencii/

Avatar uživatele hanka.lednicka

Dobrý den, po vyplnění rezervace nám to hlásí že dopravce nepotvrdil nabídku. Přitom v rezervačním systému nám to ukazuje aktuální nabídku. Jedná se o let Praha-Barcelona 15.7. a zpět Madrid-Frankfurt 24.7... Díky za odpověď.

Avatar uživatele swoop

Zdravím, letecké spoje mezi Bilbaem (příp. Valencií) a Madridem nejsou k dispozici? Rád bych si dal trasu Praha - Bilbao (nebo Valencia) - Madrid - Frankfurt, ale nezobrazí mi to žádné nabídky.

Ahoj Milane, z Bilbaa jezdí autobusy a vlaky do 1tis., případně letecky a Air Europa a Iberií - http://bit.ly/1M6ZAhB Což je od 4tis. cenový nesmysl ;)

Avatar uživatele pastelka

Proc uz mi to vubec nic nenachazi, nevite kde je chyba? dekuji

Avatar uživatele pruhy

Je nabidka casove omezena?

Avatar uživatele lukas

Aleši, myslíš cestovní období nebo období prodeje? Tyto letenky jsou v rezervačních systémech kontinuálně po celý rok, nabídka je spíše omezena volnými místy v nejlevnějších tarifech, resp. nejnižších cenách

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)