Španělsko - Valencia

Léto v ... Bilbau, Madridu, Barceloně či Valencii - 2.739 Kč.

7 komentářů
2015-06-01T14:31:20+02:00

O akci

Léto se kvapem blíží a proto přicházíme ještě s jednou velmi atraktivní nabídkou. Komu by nevadilo spojit dovolenou u moře s památkami a německou architekturou, může využít open-jaw tarifů společností ČSA a Air Europa na letech z Prahy do Španělska a návratem do Frankfurtu či Mnichova, odkud se pohodlně dopravíte zpět do Prahy žlutými autobusy. Na výběr je samotné hlavní město Madrid a přímořské destinace Valencie s Bilbaem. Spojit lze i multi trip v podobě Barcelony a Madridu, viz. níže.

Letenky jsou dostupné skrz celý rok, včetně letních prázdnin v omezeném počtu nejlevnějších míst. V ceně je také zavazadlo do 23 kg.

Odlet z Prahy, návrat do Frankfurtu:

Zpátky z Frankfurtu můžeme jet autobusy Student Agency za 750 Kč nebo s Flixbus.de za 25€.

Odlet z Prahy, návrat do Mnichova:

Alternativou mohou být zpáteční letenky z Bratislavy s Ryanairem od 100 eur. Mezi Barcelonou a Madridem létá za 51€ / 1.400 Kč aerolinka Vueling.

* letenky do Bilbaa jsou v nejlevnější variantě s nočním stopem v Madridu. O pouhých 96 Kč více stojí let bez nocování.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-01T14:31:20+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele luckycesta
luckycesta
před 7 lety

Kdyby někdo váhal nad Valencií, tak posílám sedm mých důvodů, proč ji rozhodně dobýt. Aneb můj krátký report:) Moc doporučuju! www.luckycesta.cz/7-duvodu-proc-navstivit-valencii/

Avatar uživatele hanka.lednicka
hanka.lednicka
před 7 lety

Dobrý den, po vyplnění rezervace nám to hlásí že dopravce nepotvrdil nabídku. Přitom v rezervačním systému nám to ukazuje aktuální nabídku. Jedná se o let Praha-Barcelona 15.7. a zpět Madrid-Frankfurt 24.7... Díky za odpověď.

Avatar uživatele swoop
swoop
před 7 lety

Zdravím, letecké spoje mezi Bilbaem (příp. Valencií) a Madridem nejsou k dispozici? Rád bych si dal trasu Praha - Bilbao (nebo Valencia) - Madrid - Frankfurt, ale nezobrazí mi to žádné nabídky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj Milane, z Bilbaa jezdí autobusy a vlaky do 1tis., případně letecky a Air Europa a Iberií - http://bit.ly/1M6ZAhB Což je od 4tis. cenový nesmysl ;)

Avatar uživatele pastelka
pastelka
před 7 lety

Proc uz mi to vubec nic nenachazi, nevite kde je chyba? dekuji

Avatar uživatele pruhy
pruhy
před 7 lety

Je nabidka casove omezena?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Aleši, myslíš cestovní období nebo období prodeje? Tyto letenky jsou v rezervačních systémech kontinuálně po celý rok, nabídka je spíše omezena volnými místy v nejlevnějších tarifech, resp. nejnižších cenách

Další akce