Algarve

Levné letenky s ČSA do Fara s návratem do Prahy - 2.468 Kč.

17 komentářů
2016-03-01T10:30:46+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Český národní dopravce tu a tam poskytuje služby i na poli charterové přepravy, a tak lze v rezervačních systémech nalézt neobvyklé linky za ještě méně obvyklé ceny. Pravda, je to někdy alchymie, ale za tu snahu to určitě stojí. Naší redakci se podařilo najít letenky, které vás zanesou na pobřeží Atlantiku, a to konkrétně do portugalského Fara. Letenky jsou dostupné na jediný termín v dubnu, kdy na Algarve panuje příjemné jarní počasí ideální na poznávací výlety.

Letenky jsou v open-jaw verzi:

  • Vídeň – Faro – Praha za 2.468 Kč rezervuj>>
  • Termín 9. – 17. dubna
  • Cena platí do vyprodání třídy N
V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 15 kg, lety jsou provozovány pod kódem ČSA, operovány budou pravděpodobně dopravcem Travel Service. Vídeňské letiště je dobře dostupné jak z jihu Moravy, tak i z Prahy nebo Ostravy.

Jsme ve Faru

Po příletu do Fara doporučujeme vypůjčit auto a vypravit se na průzkum celého Algarve. Musíte zamířit do Lagosu, kde se nachází neuvěřitelně fotogenická pláž zasazená mezi útesy. Cabo de Sao Vincente, to je další cíl, který byste neměli vynechat. Jedná se jihozápadní cíp, které je stejně jako Cabo de Roca považován za „konec světa“. Vnitrozemí jižního Portugalska je poseto pitoreskními vesničkami, kde najdete totální klid a všechny poklady portugalské kuchyně včetně výborného vína.

Na skok do Porta

Pokud by se vám zdálo, že je týden na jihu příliš moc, využijte levných letenek Ryanairu a zaleťte na pár dní na sever Portugalska do impozantního a starobylého Porta. Zpáteční letenku z Fara do Porta pořídíte za cca 25 eur.

Noclehy za pár stovek

Ubytování v Portugalsku je na stejné cenové úrovni jako třeba u nás, proto se nemusíte obávat žádných vysokých nákladů. Dvoulůžkový pokoj v centru Fara můžete mít za příjemných 600 Kč na noc.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-03-01T11:30:46+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce