Levné letenky na Sardinii během podzimu z Bratislavy - 975 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Kdo říkal, že Sardinie je pouze pro letní dovolenou u moře? Přesvědčte se sami o výjimečnosti tohoto italského ostrova i mimo hlavní turistickou sezonu díky levným letenkám z Bratislavy do Alghera a zpět jen za 36 eur, tedy 975 Kč.

Zpáteční letenky na Sardinii za 975 Kč rezervujte na ryanair.com.

  • Bratislava ⇆ Alghero za 36 eur / 975 Kč
  • Cestovní období: 10.11. - 15.12.2015
  • Příruční zavazadla (2 ks zdarma): 55x40x20 cm, 35x20x20 cm
Takto levné letenky se dají zakoupit téměř bez výjimek pouze během podzimu.

Ceny mimo sezonu padají na minimum

Hlavním lákadlem celého tripu jsou samozřejmě peníze, a my cestujeme levně. Proto nejen samotné letenky, ale i hotely a třeba půjčení auta vás vyjde na zlomek toho, než by stálo v letních měsících. Nebojte, teplota zůstává - v listopadu je na Sardinii okolo 20°C.

Např. pro náš příkladový termín 10.-14.listopadu zakoupíte hotel v Algheru od 2.705 Kč za pokoj. To dělá 340 Kč za noc a osobu v dvoulůkovém pokoji. Zobrazit nabídku dostupných hotelů.

Co dělat na podzimní Sardinii?

Jen samotné město Alghero ztvárňuje historicky důležitou část ostrova. Městu se přezdívá malá Barcelona, a to díky četným pozůstalostem po katalánské kolonizaci ze 14. století.

Ostrov mimo nádherných pláží nabídne přírodní památku v podobě Kozích schodů a pouhé dva metry nad mořskou hladinou Neptunovu jeskyni (Grotta di Nettuno), kterou musíte navštívit - naleznete zde úchvatnou krápníkovou výzdobu.

Neposledním důvodem je samozřejmě sardinská gastronomie, které se nebudete moci nabažit.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ferrari11.11

čekám na Kubu:)

Avatar uživatele tajatajovna

je to realné, nebo kachna? tyhle levné nabídky?

Kachna? :P Tu my nevaříme, naše akce jsou 100% ověřené tisícovkami cestovatelů, každý když začíná, má podobnou nedůvěru. Pak se ale stane na cestování závislí, díky těmto cenám. :)

Avatar uživatele Mev

Je to pravda, sám jsem letěl za 5400 Kč z Varšavy do New Yorku (zpáteční letenka) a to navíc v letní sezóně! Určitě se není čeho bát.

Avatar uživatele lamaff

Je možné že už to nejde? nebo je problém že mám 4 členou skupinu?

Avatar uživatele lamaff

dobré dal jsem blbé datum :))

Avatar uživatele maxritter

Dotaz k bratislavskému letišti: Je tam možné někde čekat přes noc? Díky.

A je k tomu důvod?

Avatar uživatele sahara.xko

Hned u letiště je slušný a levný hotel, pokud je nutné přespat. Vyzkoušela jsem: http://www.booking.com/hotel/sk/aviator-bratislava.cs.html?aid=355333;checkin=2015-11-02;checkout=2015-11-03;dist=0;from_sav=1;group_adults=2;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=9b91cb8e684bc42e09d38ca6895d747620b29b2cX4;type=total;ucfs=1&;selected_currency=CZK;changed_currency=1

Avatar uživatele rka

"Neposledním důvodem je samozřejmě katalánská gastronomie, které se nebudete moci nabažit.... na Sardinii... :-) Plánujeme cestu poslední týden v říjnu, jaké tam bývá počasí a je to ještě na koupání v moři?

Stále nemohu uvěřit tomu, že někdo poctivě čte celý příspěvek :D díky, opraveno.

Avatar uživatele sofie_anna

Nic proti, ale za poslední dva měsíce, co to sleduji, je to dost citelný přehmat v reáliích i gramatice... Nestálo by za to, zkontrolovat všechno, než to vypustíte do světa? Cena je jistě důležitá, ale důvěryhodnými službami přilákáte jistě víc zákazníků.....(i jiných kategorií)

Sofie: Zas tak strašné to není, jen víceméně nepodstatné drobnosti. Člověk není computer, a když má vyhledat a zpracovat denně tak obrovské množství informací, které je k provozu tohoto webu zapotřebí, a pak je ještě srozumitelně publikovat, aby je mohl využít i laik, současně s tím odpovídat na mraky dotazů, kolikrát opakujících se, věnovat se dalším činnostem (vývoj nástrojů, psaní příruček...), tak to spíš klobouk dolů. Málokdo je schopen takové tempo dlouhodobě vydržet. A že napíše katalánská gastronomie, když 2 věty předtím zmiňuje katalánskou kolonizaci - no bóže, to snad každý pochopí.

Avatar uživatele Mev

Sel bych za podstatou=link na letenku, o které bych nevedel a neusetril bych tisice korun. Ostatni (popis mista, atd.) je uz vedlejším produktem. Gramatika uz je pak uplne jina kategorie, ale ruku na srdce, neplati me za službu, předmětem služby neni napsání bezchybné ho textu, ale prave ona informace a link na levnou letenku, tak proc to resit? Na druhou stranu chapu poznámku, ze na profesionalite lze tímto pracovat a zlepšovat se, avsak nezbytné to neni.

Avatar uživatele Michal Turak

nechapem co je na tom zle, ak to, ze katalnska gastronomia, tak tej je tam viac ako talianskej :D

Avatar uživatele tom.brumla

Opět bych doporučil servery rumbo.com (UK verzi) pro diners club karty a větší slevu a rumbo.es pro maestro a menší slevu (větší sleva tu je jen na španělské letiště).

Funguje Maestro od Fio? Někdo snad říkal, že mu to nebralo.

Avatar uživatele tom.brumla

Dej mi mail, pošlu důkaz :-) Zrovna předvčera jsem kupoval letenku do Girony z Bratislavy

Stačí mi jen info :) ale jinak redakce@cestujlevne.com

Avatar uživatele tom.brumla

když už jsem to pěkně nachystal, tak jsem to poslal.

Avatar uživatele maf470

Presiel aj Diners? Ten mam, ale mne ho nikdy nevzalo. Bralo mi to len svojho casu AmEx.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam chceš!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Honem, dokud jsou místa!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie