Levné letenky nejen z Brna do Londýna s Ryanair za 668 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Vydejte se na povánoční výprodeje do Londýna. Levné letenky od letecké společnosti Ryanair k tomu doslova vybízejí. Za 668 Kč získáte zpáteční let včetně dvou kusů příručních zavazadel a to vše bez nutnosti mít jakékoliv členství. Konkurent Wizz Air totiž nabízí lety za 598 Kč, ale pouze s malým příručním zavazadlem a pouze pro členy, proto v tomto případě zvolte raději Ryanair.

Zatímco z Brna je termínů požehnaně, z dalších českých letišť je nabídka nejlevnějších letenek značně omezena na pár vybraných termínů.

  • Cesty v průběhu ledna 2017
  • Dostupnost do vyprodání
Jak bylo zmíněno, v ceně máte 2 kusy příručních zavazadel – první s rozměrem 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Jak z letiště

Nejlevněji se do centra dopravíte autobusy easyBus nebo Terravision, a to za 90 minut jízdy. Ceny jízdenek začínají na 1 libře, neměli byste však překročit 5 liber za cestu.

Naopak nejrychleji (47 minut) vás do centra Londýna zaveze vlak. Jízdenku kupte předem na Stansted Express, nyní na leden za 20 liber / zpáteční.

Kde bydlet

Ubytování v Londýně patří mezi nejdražší z celého světa (min 1.500 Kč za noc). Počítejte proto celkové náklady ideálně před zakoupením letenek. Využít můžete následující služby: Snažte se nehledat nejlevnější nabídky na kraji města, ale adekvátní v poměru dostupnost–cena.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jancikv

Chce někdo 3 letenky (2dospělí a 1dítě) z Londýna do Prahy na příští úterý 2.11.2016 (19:35)? Cena za všechny tři letenky 1.000,-Kč.

No nekupte to...

A co prebukovani jmen , to je uz v te cene ? ...)

Avatar uživatele Karel

Ryan už umožňuje přebookovat letenky na jméno? Tak to je drsné, netušil jsem to!!!

Avatar uživatele jancikv

Aha, objednával jsem letenky mimo CK poprvé, tak jsem tohle nevěděl. Omlouvám se.

Avatar uživatele jancikv

Myslel jsem, že dokud neprovedu Check-in, tak to jde. Mám dokonce zato, že mi to tak i psali z Ryanu.

Avatar uživatele Alan_Turista

Pro radka je noční přílet v 18.20 :D je pravda že venku asi už bude tma

Avatar uživatele Radekvoltr

Uzasny příklad. Co hulite tvl? Noční prilet a druhy den v poledne na letisti, ktere je hodinu a par minut od centra. Tohle je fail teda jak prase.

Je to opravdu jen příklad, termínů je daleko více, jak je i ze screenu vidět ;)

Avatar uživatele Radekvoltr

Zlatý hepy flaj a ubulenej Boček ze mu nejdou kšefty. Kluci jako odměnu cekam vecer nejaky error

Avatar uživatele Karel

Běž si dát obídek a lehnout, Ráďo. Jsi nějaký unavený, že Ty jsi včera nešel spát po Večerníčku, ale až někdy pozdě v noci?

Avatar uživatele duben.martin

Ráďo, dej si pár facek a přestaň se chovat jako ubulená kunda, pomůže ti to.

Vzhledem k tomu, že těch termínů tam byly 3 (_,_), tak jsem screen fakt neřešil :D ale jo, máš pravdu, takový termín samozřejmě smysl nemá. Takže si můžeme vybrat pá-po nebo so-po z výše zobrazeného ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

To bude jízda!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království