Jak akci využít?

Zvažujete-li prohlídku nejnavštěvovanější italské metropole stejně tak jako nejmenší stát světa - Vatikán - v nadcházejících měsících, jistě Vás zaujmou současné ceny letenek. Z Prahy do Říma můžete letět již za 1.058 Kč, a to včetně tax, poplatků, příručního zavazadla a ke všemu na hlavní letiště tohoto města Fiumicino (FCO). Levné letenky má na svědomí společnost Wizzair, která létá z Prahy vždy v úterý, čtvrtek a sobotu.

  • Rezervuj letenky na wizzair.com
  • Nejlevnější termíny (529 Kč / směr):
    • Praha - Řím: 15, 17, 31.říjen 12, 14, 21, 28.listopad 5.prosinec
    • Řím - Praha: 17, 24.říjen 7, 14, 16, 19, 21, 23, 28, 30.listopad 3.prosinec
Cena: uvedená výše za letenku je platná v době zveřejnění tohoto příspěvku. Zároveň je k dispozici spoustu dalších termínů za cenu 729 Kč či 1.029 Kč / směr. Zároveň jsou uvedené ceny platné pro členy Discount klubu. Pokud členem ještě nejste, jednoduše se registrujte a potvrďte roční členství. Poplatek činí 750 Kč a díky němu ušetříte na letence 250 Kč. 1 členství je potřeba na max 10 lidí, pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství zakoupit již při první cestě a následně celý rok můžete rezervovat letenky za tyto zvýhodněné ceny.

Máte-li blíže letiště v Bratislavě, využijte letenek společnosti Ryanair od 52€ / 1.335 Kč.

Doprava z letiště za 100 Kč

Levná autobusová spojení z letiště do centra města zakoupíte v poklidu domova s jistotou možnosti využití následujících spojů v případě zpožděného příletu. Zpáteční jízdenku pořídíte online za 8€ / 200 Kč. Jízdenky rezervujte na webu Terravision. Zastávka autobusu je ihned před terminálem a městě u stanice Termini.

10% slevu obdržíte v případě nákupu 2 a více zpátečních jízdenek (max 10).

Ubytování v hotelu od 770 Kč

Jste-li nerozhodní, hledání ubytování v Římě pro Vás bude noční můrou. Na výběr totiž v tomto městě máte z více jak 2000 ubytovacích možností, počínaje menšími rodinnými hotely až po luxusní budovy hotelových řetězců. Potrpíte-li si na luxus, ale zároveň patříte do lowcostové scény, inspirujte se nabídkami se slevami minimálně 50% a ulovte si třeba 4* hotel se snídaní za 1.800 Kč. Nejlevnější hotely jako takové zakoupíte od 770 Kč, a to pro 2 osoby.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak

Ok, dekuji

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak

Dave, prosím tě - teď zrovna kupují lístky na bus Terravision z letiště v Říme do Termini station. Pro 2 osoby vychází 8 + 8 = 16 eur. Jen že jsi někde výš psal ze je možne dostat slevu 10%, pokud koupím alespoň 2 zpáteční jízdenky. Já potřebuji teď zakoupit další 2 zpátečně jízdenky a není kam tam dát další termíny k již vybraným mnou terminam. Zvolil jsem 5 až 7 května pak potřebuji 13 až 14 května. Poradíš mi prosím - jak mám postupovat aby to koupíl vše nejednou a tím dostanu nejaku slevu 10% nebo mám udělat 2 nákupy a nedostanu nic? Děkuji předem mnohokrát

před 5 lety
David Eiselt

Ahoj Alexandre, ta sleva platila v letní promo akci. Nyní již bez slev.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
To musíš vidět!
ušetříš až 56%
To bude jízda!
ušetříš až 28%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 28%
Tam chceš!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie