Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zvažujete-li prohlídku nejnavštěvovanější italské metropole stejně tak jako nejmenší stát světa - Vatikán - v nadcházejících měsících, jistě Vás zaujmou současné ceny letenek. Z Prahy do Říma můžete letět již za 1.058 Kč, a to včetně tax, poplatků, příručního zavazadla a ke všemu na hlavní letiště tohoto města Fiumicino (FCO). Levné letenky má na svědomí společnost Wizzair, která létá z Prahy vždy v úterý, čtvrtek a sobotu.

  • Rezervuj letenky na wizzair.com
  • Nejlevnější termíny (529 Kč / směr):
    • Praha - Řím: 15, 17, 31.říjen 12, 14, 21, 28.listopad 5.prosinec
    • Řím - Praha: 17, 24.říjen 7, 14, 16, 19, 21, 23, 28, 30.listopad 3.prosinec
Cena: uvedená výše za letenku je platná v době zveřejnění tohoto příspěvku. Zároveň je k dispozici spoustu dalších termínů za cenu 729 Kč či 1.029 Kč / směr. Zároveň jsou uvedené ceny platné pro členy Discount klubu. Pokud členem ještě nejste, jednoduše se registrujte a potvrďte roční členství. Poplatek činí 750 Kč a díky němu ušetříte na letence 250 Kč. 1 členství je potřeba na max 10 lidí, pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství zakoupit již při první cestě a následně celý rok můžete rezervovat letenky za tyto zvýhodněné ceny.

Máte-li blíže letiště v Bratislavě, využijte letenek společnosti Ryanair od 52€ / 1.335 Kč.

Doprava z letiště za 100 Kč

Levná autobusová spojení z letiště do centra města zakoupíte v poklidu domova s jistotou možnosti využití následujících spojů v případě zpožděného příletu. Zpáteční jízdenku pořídíte online za 8€ / 200 Kč. Jízdenky rezervujte na webu Terravision. Zastávka autobusu je ihned před terminálem a městě u stanice Termini.

10% slevu obdržíte v případě nákupu 2 a více zpátečních jízdenek (max 10).

Ubytování v hotelu od 770 Kč

Jste-li nerozhodní, hledání ubytování v Římě pro Vás bude noční můrou. Na výběr totiž v tomto městě máte z více jak 2000 ubytovacích možností, počínaje menšími rodinnými hotely až po luxusní budovy hotelových řetězců. Potrpíte-li si na luxus, ale zároveň patříte do lowcostové scény, inspirujte se nabídkami se slevami minimálně 50% a ulovte si třeba 4* hotel se snídaní za 1.800 Kč. Nejlevnější hotely jako takové zakoupíte od 770 Kč, a to pro 2 osoby.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak

Ok, dekuji

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak

Dave, prosím tě - teď zrovna kupují lístky na bus Terravision z letiště v Říme do Termini station. Pro 2 osoby vychází 8 + 8 = 16 eur. Jen že jsi někde výš psal ze je možne dostat slevu 10%, pokud koupím alespoň 2 zpáteční jízdenky. Já potřebuji teď zakoupit další 2 zpátečně jízdenky a není kam tam dát další termíny k již vybraným mnou terminam. Zvolil jsem 5 až 7 května pak potřebuji 13 až 14 května. Poradíš mi prosím - jak mám postupovat aby to koupíl vše nejednou a tím dostanu nejaku slevu 10% nebo mám udělat 2 nákupy a nedostanu nic? Děkuji předem mnohokrát

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Alexandre, ta sleva platila v letní promo akci. Nyní již bez slev.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Horké prameny
ušetříš až 42%
Honem, dokud jsou místa!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
To budou fotky!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
Tam jsi vždycky chtěl!
Barcelona
ušetříš až 44%
Tam to bude krásný!
5294 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie