Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zahrnují-li vaše letošní cestovní plány i Gruzii, využijte jedinečné příležitosti charterových letů z polských Katovic do gruzínského letoviska Batumi, které pro vás může být výchozím bodem k poznávání této úžasné a pohostinné země. Na začátek výletu si tak užijete koupání na černomořských plážích, některé jsou oblázkové, a nejdete tu i unikátní s léčivým černým magnetickým pískem. V Gruzii se pak levně můžete přesouvat levnými maršrutkami nebo vlaky, ať už ke kavkazskému pohoří, tak i do Tbilisi nebo třeba zajímavé Čiatury - cestopis z Gruzie od Davea.

Zpáteční letenky z Katovic do Batumi zakoupíte na webu CK Rainbow Tours za 391 zlotých neboli 2.580 Kč, můžete vybírat ze dvou termínů vždy na týdenní nebo 14 denní pobyt, z nichž jeden zahrnuje odlet již zítra!

  • Rezervuj letenku Katovice – Batumi za 391 PLN / 2.580 Kč na rainbowtours.pl
  • Odlety: 13. nebo 20. června
  • Návraty: 20. nebo 27. června a 4. července
  • Hotely v Batumi >>
Lety jsou operovány polskou aerolinií Enter Air. Letenka zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg. Občerstvení je za poplatek.

Z Ostravy na letiště Katovice za hodinu a čtvrt, parkování 90 Kč na týden

Kdo rád lítá z katovického letiště, ví, že je to nejpříjemnější letiště, co se týče dojezdu a ceny za parkování. Z Ostravy se na letiště Pyrzowice dostanete pohodlně po dálnici, jízda zabere něco přes hodinu. Po příjezdu na letiště projedete kolem parkingů P3 a P2, ale vy se dáte dále a zaparkujete až na P1, což je hlavní parking přímo před terminálem. Pokud ještě nemáte slevovou kartu Fly Silesia, zajděte na letištní informační přepážku, kde vám ji vydají zdarma. Tuto kartu potom využijte při výjezdu z parkoviště při placení, kde obdržíte slevu 90 % z parkovného, jestliže máte českou či slovenskou poznávací značku. Jak už je psáno v nadpisu, parkovné na 7 dní po slevě vyjde na pouhých 90 korun.

Pokud nemáte možnost se k letišti dostat autem, můžete využít přímou dopravu minibusy Tigerexpress. Dopravce spolupracuje se Student Agency, takže jízdenku na katovické letiště zakoupíte ze všech míst v ČR, kam žluté busy zajíždí. Zpáteční jízdenka z Prahy na letiště vyjde na 1.450 Kč, z Ostravy pak na 850 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele robertnosek
robertnosek

Ahoj. Jel by někdo 20-27.6.? Stále to mají, ale už za 489zl. Ještě jsem tam nebyl, ale prý je Gruzie fakt hezká ;-)

před 7 lety
Avatar uživatele Reiser von Bahnhof
Reiser von Bahnhof

ahoj, ja bych 20-27.6 jel, mam uz i predbezny plan cesty (backpacking - mesta, hory, armenie), kdy by se pridal, at da vedet na email: hokej.uk(zavinac)centrum.cz

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele
padre

To: citron Dle mého je šance velmi malá, v PL v poslední době je Gruzie velmi populární, na cestovatelských serverech se to jen hemží doporučeními na levnou dovolenou v Gruzii u moře, navíc v srpnu je hlavní sezóna. Já bych teda na to nespoléhal vůbec

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele harpy.mp
harpy.mp

Zdravím, je nějaká šance že za tuto cenu budou dostání letenky i v srpnu? Zatím to začíná na 754zl. Dík ;-)

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Možné to je, ale nespoléhal bych na to, vidím to tak na 30 %, chce to jen čekat a hlavně se přizpůsobit termínu.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To musíš vidět!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
Ragusa
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Gruzie
Gruzie

Nedotčená horská krajina a pohostinnost místních obyvatel

Gruzie je asijská země nacházející se při východním okraji Černého moře. Jejími sousedy jsou na severu a severovýchodě Rusko, na jihu Turecko a Arménie a na jihovýchodě Ázerbájdžán.

Dějiny země se datují už do 1. století našeho letopočtu, kdy byla Gruzie známá jako Kolchida na západě a Iberie na východě. Gruzie, jak ji známe dnes, nabízí svým návštěvníkům rozmanité kulturní i přírodní vyžití. Od kopců Velkého Kavkazu přes prastaré architektonické památky až po koupání v sirných lázních či vlnách Černého moře. 

Průvodce pro Gruzie