Švýcarsko

Levné letenky z Prahy do švýcarské Basileje - 1.111 Kč.

12 komentářů
2015-12-08T15:18:42+01:00

O akci

O Švýcarsku sice platí, že je drahé na každém kroku, ale pro individuální cestovatele přeci jen poskytuje přívětivější tvář v podobě bezplatné městské dopravy v jeho hlavních metropolích. Tato výhoda samozřejmě platí i pro Basilej, do které od podzimu nalétává EasyJet. Basilej je pěkné a kompaktní město, které je jako stvořené pro víkendové pobyty. Jeho výhodná poloha na pomezí tří států dovoluje také návštěvu Německa a dále přes Most tří zemí Francie.

Využijte na lednové víkendy zpáteční letenky za magických 1.111 Kč. Na tuto cenu dosáhnete při nákupu letenek pro dvě osoby, bude-li vás cestovat více, cena dále klesá.

  • Rezervuj letenku Praha – Basilej za 1.111 Kč na www.easyjet.com
  • Termíny za uvedenou cenu: 15.-17. a 22.-24. ledna
Abyste na uvedenou cenu dosáhli, začněte nákupem jednosměrné letenky Basilej – Praha pro dvě osoby, pak přidejte (+ Přidat další lety) opět jednosměrnou letenku Praha – Basilej, pak přepněte měnu na české koruny. Při tomto postupu ušetříte na celém nákupu cca 133 Kč. Není to moc, ale při dražším nákupu je sleva znát.

Letenka zahrnuje přepravu standardního příručního zavazadla maximálních rozměrů 56×45×25 cm a neomezené hmotnosti.

Jízdenku na bezplatnou dopravu tzv. Mobility Ticket na dobu pobytu obdržíte při přihlášení v kterémkoli hotelu v Basileji. Počítejte však s minimálně dvěma tisícovkami za noc ve dvoulůžkovém pokoji. Nabídku hotelů porovnejte na hotely.cestujlevne.com nebo na booking.com. Levnější alternativou může být ubytování v soukromí přes Airbnb, kde na první rezervaci obdržíte slevu 500 Kč, nebo hledejte hotely za hranicemi na francouzské či německé straně.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-12-08T15:18:42+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dryadka
dryadka
před 7 lety

Dokázali byste mi prosím poradit, jak se nejlíp v návaznosti na tyhle lety dostat z Basileje do Konstanze v Německu a jak dlouho by to asi trvalo? (koukala jsem na Rome2rio, ale autobusové spoje, které mi to vyhodilo, zřejmě v ty termíny nejezdí, tak jsem trochu ztracená.) Mám tam kamarádku a přemýšlím, že bych ji zaletěla/zajela navštívit :) Díky moc.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Helo, řekl bych, že z Basileje do Kostnice se to finančně vůbec nevyplatí (jednosměrná jízdenka vlakem 750 Kč). Koukni se na jízdenky přes německé dráhy, jednosměrnou jízdenku Europa-Spezial koupíš z Prahy do Kostnice za 29 € ;-)

Avatar uživatele zdene.k
zdene.k
před 7 lety

Z Basileje do Kostnice je pripadne potreba odjizdet nemeckym vlakem z nemeckeho nadrazi (DB Basel), nikoliv ze svycarskeho (SBB Basel). Obecne je momentalne asi nejlepsi spojeni Praha-Kostnice pres Flixbus s prestupem v Mnichove, od 30 euro. Dalsi moznost je mi napsat na mail zdene.k@post.cz, obcas tam jezdim autem a mam misto:-)

Avatar uživatele dryadka
dryadka
před 7 lety

Díky moc. Tak letenky kupovat nebudu, říkala jsem si, že by to bylo o dost rychlejší, než busem nebo autem, i když bych pak musela kus dojet, a ušetřila byhc si kodrcání :) Ale zřejmě by to bylo moc drahé a komplikované. Ale ta jízdenka Europa-Spezial zní dost zajímavě, mrknu na ni.

Avatar uživatele baltak
baltak
před 7 lety

trosicku tam bude ziminka ne?

Avatar uživatele Míša
Míša
před 7 lety

Teda to je příspěvek tisíciletí :D

Avatar uživatele lafayette
lafayette
před 7 lety

Nojo, pokaždé se najde nějakej idiot s podobným příspěvkem...

Avatar uživatele baltak
baltak
před 7 lety

Tak nevim, kdyz tam bude pul metru snehu...

Avatar uživatele Markéta Pichová
Markéta Pichová
před 7 lety

Tak nevim, dneska rano tam svitilo slunicko a takovych 10°C, po snehu ani pamatky... :-)

Avatar uživatele baltak
baltak
před 7 lety

Ja to chapu :) ale proste prijde zima a je to v pytli :)

Avatar uživatele marek_8
marek_8
před 7 lety

V Basel neni potreba vyuzit MHD...z letiste to jezdi relativne levne temer do centra (bus). Mozna je to jen trochu dal na triple boarder...jinak basel doporucji, ale spis jen na den :D

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

My ji využívali docela hojně, na večeři k Turkům na německou stranu, pak to bylo celkem daleko do Goetheanea atd. a když dostaneš v hotelu zdarma Mobility Ticket, tak není co řešit.

Další akce