Gruzie

Levné letenky z Prahy do Gruzie - Tbilisi a Kutaisi - 2.805 Kč.

42 komentářů
2016-03-08T20:37:10+01:00

O akci

Není to tak dávno, co jsme vás potěšili nabídkou levných letenek z Prahy do Gruzie. Opět jsme vypátrali super levné letenky do dvou gruzínských destinací. V rezervačním systému tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus Airlines jsou aktuálně k nalezení zajímavě naceněné letenky z Prahy do Tbilisi a Kutaisi. Za nejnižší cenu jsou zpáteční letenky do Kutaisi nebo open-jaw letenky v kombinaci Praha – Tbilisi a Kutaisi – Praha. A pokud ještě nevíte, co podniknout tento měsíc, skočte třeba po letenkách do Kutaisi na termín 18. až 22. března.

Zpáteční letenka:

Open-jaw letenka:
  • Praha – Tbilisi / Kutaisi – Praha za 103,64 € / 2.805 Kč na www.flypgs.com nutno nakoupit jako dvě jednosměrné letenky na jeden nákup. Nejprve zvolíte One-way let Prag - Tbilisi, vyberete termín, pak kliknete na Continue a v dalším kroku kliknete na Add New Flight a vyhledáte one-way let Kutaisi - Prag.
Cestovní období: březen až červen (největší dostupnost u open-jaw)

Letenky v uvedené ceně zahrnují přepravu příručního zavazadla 55×40×20 cm do 8 kg a menšího kusu v podobě kabelky, brašny s notebookem či fotoaparátem, tašky s nákupem z duty-free apod. Pokud byste si přáli cestovat i se zapsaným zavazadlem do 20 kg, připlatíte si 7 eur v každém směru. Zavazadlo vybírejte až v druhém kroku.

Pár tipů

Jak už bylo několikrát řečeno, mezi Tbilisi a Kutaisi jezdí mnoho maršrutek, taktéž můžete vyzkoušet gruzínské železnice. Nezapomeňte se zastavit v úžasné a jedinečnými lanovkami proslavené Čiatuře. Pokud si vyberete červnové termíny, zamiřte do srdce Kavkazu, do krásné Svanetie. K rychlému přesunu můžete využít letecké linky z Tbilisi do Mestie, jednosměrná letenka vyjde na 75 GEL (750 Kč).

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-03-08T21:37:10+01:00

42 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce