Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Předvánoční shon a prosincová zima není nic pro vás? Pak si sbalte triko, kraťasy a otužilejší z vás plavky a odleťte na Kanáry. Ryanair totiž přichází s omezenou nabídkou několika málo levných termínů z Berlína na ostrovy Lanzarote (od 62 € / 1.679 Kč), Fuerteventuru (66 € / 1.793 Kč) nebo Gran Canarii (69 € / 1.866 Kč). Času na rozmýšlení není mnoho, za nejnižší ceny zbývá posledních pár termínů, v průběhu celé první poloviny prosince se však na několik dalších vejdete do stále skvělých 2.500 Kč. I s dopravou z Prahy se tak můžete pohodlně vejít do 3.000 Kč.

  • Berlín – Lanzarote za 1.679 Kč (několik termínů) rezervuj >>
  • Berlín – Gran Canaria za 1.793 Kč (14.-21.12) rezervuj >>
  • Berlín – Fuerteventura za 1.866 Kč (6.-13.12.) rezervuj >>
Tarifní podmínky:
  • Cestovní období prosinec 2016
  • Platí do vyprodání míst (maximálně pár hodin)
V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Doprava na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (650 Kč) nebo Flixbus (480 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (350 Kč), kde za 3,20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště. Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Rozhodnete-li se pro dopravu autem, ve čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Ubytování a půjčení auta

Během prosince nebudete mít ani na jednom z ostrovů problém sehnat ubytování do 1.000 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Nevýhodou levnějších hotelů nebo apartmánů může být větší vzdálenost od center měst. Vzhledem k tomu, že nejlepší způsob poznávání ostrovů je půjčení auto, nemusí nám to ale tolik vadit.

Ubytování

Půjčení auta

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bamblbeeprime
bamblbeeprime

Okay, ale pokud jsem ztratil svuj ridicak tak co? Mohu dostat to auto nejak bez ŘP?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele ivan.vasil
ivan.vasil

Tiež by ma zaujímal ten link na požičovňu. Mali ste v tom aj neobmedzené km, full fuel policy?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele
Petr Dobeš

Za sebe můžu doporučit cicar

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak

Vazeni vyuzijte doyouspain.com a berte full/full

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele
Ivana Azulka Černohousová

Na Tenerife nás stálo půjčení auta na týden 44 Eurúnor 2016)..Bezkonkurenčně zatím nejlepší cena, kterou jsme v Evropě měli. A i v prosinci se dá koupat. Kdo máte čas, leťte.

před 6 lety
Avatar uživatele x_3
x_3

Jakou půjčovnu jste využili? Rezervovali jste z domova nebo řešili až na místě? Díky :)

před 6 lety
Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer

A to koupání se teda fakt dá během celého roku? Není tam extra chladno některý měsíc, že by mi byla třeba byla zima i v tričku a kraťasech?

před 6 lety
Avatar uživatele fuertes
fuertes

Jsme byli se ženou v žáří na Tenerife a půjčovali jsme auto od Plus Car - a mohu jen doporučit, auto se nám totiž povedlo nabourat :). Nic navíc jsme neplatili, chvíli jsme počkali na odtahovku a následně v garážích dostali druhé auto. Druhý řidič zdarma, benzín vracíte dle původního stavu.. viz jejich web.

před 6 lety
Avatar uživatele milik2
milik2

Hodně štěstí při výběru termínu, byl jsem s rodinou letos začátkem února na jihu Fuerteventury. 2 dny azůro 25°C a zbylých 5 dní šla teplota k 10°C, pěkný slejvák a studený vítr. Bral jsem auto z osvědčeného Hertzu, i když není zrovna nejlevnější. Nedostal jsem sice objednanou malou Fiestu, ale náhradní novou Fabii, takže vcelku OK.

před 6 lety
Avatar uživatele fuertes
fuertes

U Hertz bych nikdy auto nepůjčil - dokud se vám nic nestane, tak jsou všechny tyto půjčovny bezproblémové a osvědčené. Bohužel realita se otočí, až nabouráte (a je jedno, kde bude viníkem). Viz jejich web https://www.hertz.cz/rentacar/misc/index.jsp?targetPage=HEL_Damage_Report_FAQs.xml - konkrétně dotaz na zavinění třetí stranou - oni se Vám vpodstatě přiznávají, že v takových případech nehodu zaplatíte. Jde jen o to číst, číst a číst u těchto "osvědčených" půjčoven.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dominikánská republika
ušetříš až 35%
To musíš vidět!
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
To musíš vidět!
Duny Maspalomas
ušetříš až 27%
Tam jsi vždycky chtěl!
Lapad
ušetříš až 66%
To musíš vidět!
5459 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko