Limitovaná nabídka: předvánoční Kanáry z Berlína od 1.679 Kč.

  • ...
  • Akční letenky
  • Limitovaná nabídka: předvánoční Kanáry z Berlína od 1.679 Kč.

Jak akci využít?

Předvánoční shon a prosincová zima není nic pro vás? Pak si sbalte triko, kraťasy a otužilejší z vás plavky a odleťte na Kanáry. Ryanair totiž přichází s omezenou nabídkou několika málo levných termínů z Berlína na ostrovy Lanzarote (od 62 € / 1.679 Kč), Fuerteventuru (66 € / 1.793 Kč) nebo Gran Canarii (69 € / 1.866 Kč). Času na rozmýšlení není mnoho, za nejnižší ceny zbývá posledních pár termínů, v průběhu celé první poloviny prosince se však na několik dalších vejdete do stále skvělých 2.500 Kč. I s dopravou z Prahy se tak můžete pohodlně vejít do 3.000 Kč.

  • Berlín – Lanzarote za 1.679 Kč (několik termínů) rezervuj >>
  • Berlín – Gran Canaria za 1.793 Kč (14.-21.12) rezervuj >>
  • Berlín – Fuerteventura za 1.866 Kč (6.-13.12.) rezervuj >>
Tarifní podmínky:
  • Cestovní období prosinec 2016
  • Platí do vyprodání míst (maximálně pár hodin)
V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Doprava na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (650 Kč) nebo Flixbus (480 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (350 Kč), kde za 3,20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště. Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Rozhodnete-li se pro dopravu autem, ve čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Ubytování a půjčení auta

Během prosince nebudete mít ani na jednom z ostrovů problém sehnat ubytování do 1.000 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Nevýhodou levnějších hotelů nebo apartmánů může být větší vzdálenost od center měst. Vzhledem k tomu, že nejlepší způsob poznávání ostrovů je půjčení auto, nemusí nám to ale tolik vadit.

Ubytování

Půjčení auta

Sdílej akci s přáteli

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bamblbeeprime
bamblbeeprime

Okay, ale pokud jsem ztratil svuj ridicak tak co? Mohu dostat to auto nejak bez ŘP?

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele ivan.vasil
ivan.vasil

Tiež by ma zaujímal ten link na požičovňu. Mali ste v tom aj neobmedzené km, full fuel policy?

Odpovědět
před rokem
Petr Dobeš

Za sebe můžu doporučit cicar

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak

Vazeni vyuzijte doyouspain.com a berte full/full

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele mahadeva
mahadeva

Na Tenerife nás stálo půjčení auta na týden 44 Eurúnor 2016)..Bezkonkurenčně zatím nejlepší cena, kterou jsme v Evropě měli. A i v prosinci se dá koupat. Kdo máte čas, leťte.

před rokem
Avatar uživatele x
x

Jakou půjčovnu jste využili? Rezervovali jste z domova nebo řešili až na místě? Díky :)

před rokem
Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer

A to koupání se teda fakt dá během celého roku? Není tam extra chladno některý měsíc, že by mi byla třeba byla zima i v tričku a kraťasech?

před rokem
Avatar uživatele fuertes
fuertes

Jsme byli se ženou v žáří na Tenerife a půjčovali jsme auto od Plus Car - a mohu jen doporučit, auto se nám totiž povedlo nabourat :). Nic navíc jsme neplatili, chvíli jsme počkali na odtahovku a následně v garážích dostali druhé auto. Druhý řidič zdarma, benzín vracíte dle původního stavu.. viz jejich web.

před rokem
Avatar uživatele milik2
milik2

Hodně štěstí při výběru termínu, byl jsem s rodinou letos začátkem února na jihu Fuerteventury. 2 dny azůro 25°C a zbylých 5 dní šla teplota k 10°C, pěkný slejvák a studený vítr. Bral jsem auto z osvědčeného Hertzu, i když není zrovna nejlevnější. Nedostal jsem sice objednanou malou Fiestu, ale náhradní novou Fabii, takže vcelku OK.

před rokem
Avatar uživatele fuertes
fuertes

U Hertz bych nikdy auto nepůjčil - dokud se vám nic nestane, tak jsou všechny tyto půjčovny bezproblémové a osvědčené. Bohužel realita se otočí, až nabouráte (a je jedno, kde bude viníkem). Viz jejich web https://www.hertz.cz/rentacar/misc/index.jsp?targetPage=HEL_Damage_Report_FAQs.xml - konkrétně dotaz na zavinění třetí stranou - oni se Vám vpodstatě přiznávají, že v takových případech nehodu zaplatíte. Jde jen o to číst, číst a číst u těchto "osvědčených" půjčoven.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 45%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 53%
A už tam budem?
ušetříš až 40%
To musíš vidět!
3805 starších akcí