Listopadové letenky z Frankfurtu do Tokia - 11.614 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Letenky z Frankfurtu do Tokia, jednoho z největších světových velkoměst, jsou v listopadu 2014 k dispozici díky letecké společnosti Etihad Airways již za 11.614 Kč. Můžete tak na podzim poznávat toto prosperující a pulzující město, kde naleznete řadu atraktivit - Tokio Tower, japonské zahrady či pro zábavu centrum Shinjuku.

Cena letenky zahrnuje jedno zavazadlo o maximální hmotnosti 30 kg.

  • Ubytování v Tokiu můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění pro pobyt v Japonsku si můžete sjednat zde >>
Do Frankfurtu jezdí dopravci Student Agency (přímo z letiště) nebo Eurolines či nově Meinfernbus.

[start][zeme]Japonsko[/zeme][mezikrok][jpn][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ladass

Ahoj, omlouvám se, ale nemám teď čas to zkoušet. Je stejně výhodná i one way varianta? potřebuju být v Japonsku kolem 5-10 prosince a zpět poletím až za několik měsíců... Díky Láďa

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Láďo, podívej se na oneway letenku z Prahy s Aeroflotem (12,1): http://bit.ly/1pP4LXB. PMrkni se na také na zpáteční se stejnou společností, pokud Ti něco vyhovuje, doporučuji koupit (14,8k): http://bit.ly/1oPEDf5. Pro akce nejen do Japonska - odebírej: https://www.cestujlevne.com/newsletter.

Avatar uživatele ladass

Ahoj. Díky. O Aeroflotu vím. Našel jsem ale za stejné peníze let s Emirates popř. Qatarem z Varšavy. Budu cestovat se snowboardem a tak předpokládám, že tyhle přepravci (zejména Emirates), nebudou mít s boardbagem problém? U Aeroflotu je to za příplatek 50eur k ceně...

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Láďo, mrkni sem: http://bit.ly/1sbZcaf, http://bit.ly/1vNhTS3.

Avatar uživatele scratch

Zkoušel jsem booknout letenku přes Pelikan.cz, avšak po výběru termínů a vyplnění card details a potvrzení platby mi to hodí "Payment attempt failed...and try again, or contact support". Můžete poradit, zda je chyba na straně pelikána přestože mé platební údaje jsou vyplněny správně? Díky.

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj J., mohla být chyba u Pelikána? Zkontroluj nastavení internetových transakcí a denní limit. Můžež zkusit také jinou kartu, pokud se z neznámého důvodu nekamarádí s tou první.

Avatar uživatele scratch

Díky Tony, volal jsem dnes ráno do Pelikána a byl jsem informován, že chybu nelze identifikovat. Navrhi vklad hotovsti na jejich účet. Jen by mě zajímalo jak dlouho trvá vystavení letenek od převodu hotovosti? Deadline is tight.

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj J., záleží na tom, jak brzy spárují platbu s rezervací. Potom dojde k vystavení letenky. Pokud by to trvalo, můžeš to pourgovat.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam jsi ještě nebyl!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Všude dobře, co doma!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko