Akropole v Athénách

LM: dovolená na Zakynthosu s odletem z Katovic - 5.463 Kč.

6 komentářů
2015-08-26T07:29:27+02:00

O akci

Kdo by nechtěl jednou v životě ztroskotat na nejkrásnější pláži na světě? Čekáte-li stále na tu správnou příležitost ke strávení letošní dovolené u moře, možná se vám zalíbí právě tato nabídka. Za dva dny máte možnost vyrazit z polských Katovic na řecký ostrov Zakynthos, kde se nachází zmiňovaná pláž Navagio beach. Charterové letenky na 7 či 14 denní pobyty jsou dostupné za lákavou cenu 484 zlotých, tedy 3.095 Kč. V součtu vás nemusí dovolená (letenka+hotel) stát více než 5,5 tisíce na osobu!

  • Rezervuj letenku Katovice – Zakynthos za 484 zł / 3.095 Kč na rainbowtours.pl
  • Termíny: 28. – 4.9. nebo 28. – 11.9.
  • + ubytování od 2.368 Kč na osobu a noc ve 2 lůžkovém pokoji
V ceně letenky je zavazadlo k odbavení do 20 kg. Občerstvení během letu s Enter Air je za poplatek.

Vybíráme ubytování

Ubytování na uvedené termíny lze sehnat taktéž za velmi pěknou cenu. Na výběr jsou hotely či penziony, kde začínají ceny za noc ve dvoulůžkovém pokoji na 677 korunách. Doporučujeme pár stovek připlatit a vybrat si hotel bezprostředně u pláže s terasou a výhledem na moře. Tuto představu může splňovat nabídka studia v penzionu Anna Koralli Studios v oblasti Laganas, která je jen pár minut od letiště Zakynthos (ZTH).
  • Studio s terasou v Anna Koralli Studios na 7 dní za 8.389 Kč rezervuj >>

Věnujte pozornost tomu, že je přílet na Zakynthos v brzkých ranních hodinách, a pokud nechcete čekat v hotelu na check-in, který je zpravidla možný až po poledni, připlaťte si ještě předchozí noc.

Dojezd na letiště v Katovicích

Z Ostravy na letiště Katovice za hodinu a čtvrt, parkování 90 Kč na týden!

Kdo rád lítá z katovického letiště, ví, že je to nejpříjemnější letiště, co se týče dojezdu a ceny za parkování. Z Ostravy se na letiště Pyrzowice dostanete pohodlně po dálnici, jízda zabere něco přes hodinu. Po příjezdu na letiště projedete kolem parkingů P3 a P2, ale vy se dáte dále a zaparkujete až na P1, což je hlavní parking přímo před terminálem. Pokud ještě nemáte slevovou kartu Fly Silesia, zajděte na letištní informační přepážku, kde vám ji vydají zdarma. Tuto kartu potom využijte při výjezdu z parkoviště při placení, kde obdržíte slevu 90 % z parkovného, jestliže máte českou či slovenskou poznávací značku. Jak už je psáno v nadpisu, parkovné na 7 dní po slevě vyjde na pouhých 90 korun.

Pokud nemáte možnost se k letišti dostat autem, můžete využít přímou dopravu minibusy Tigerexpress. Dopravce spolupracuje se Student Agency, takže jízdenku na katovické letiště zakoupíte ze všech míst v ČR, kam žluté busy zajíždí. Zpáteční jízdenka z Prahy na letiště vyjde na 1.450 Kč, z Ostravy pak na 850 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-08-26T08:29:27+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Vit
před 4 lety

A létají z katovic nějaké české cestovky?

Nebo musí to být přes Poláky???

Avatar uživatele lil.misa
lil.misa
před 8 lety

Ahoj, taky by mě zajímal nějaký last do rozumnou cenu do Řecka s all inclusive a odjezdem v rozmezí 30.8. - 9.9.2015. Poradíte, kde hledat a kdy je nejvhodnější doba na koupi?

Avatar uživatele jglinz
jglinz
před 8 lety

Tonda: Neporadis kde jsi narazil na levne recko prosim? Chceme letet az v druhe polovine zari ale ne a ne najit rozumny zajezd pod 12000kc :(

Avatar uživatele Sam
Sam
před 8 lety

18.9 praha-kreta 7600 s fisherem. Ale rozhodne vypada lepe egypt 11 dni za 5999 odlet z prahy, brna , ostravy také s fisherem.

Avatar uživatele jglinz
jglinz
před 8 lety

Bohuzel se mi nepodarilo najit zadny takovy zajezd ani v lastminute na fisheru ani v jejich katalogu http://goo.gl/nJxM2u , mozna to nemaji na webu?

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2
před 8 lety

Celkové balíčky ( charter, ubytování, transfery), s českými cestovkami vyjdou myslím tentokráte výhodněji, hodně levný je Egypt - Od cca 6tis a pak právě řecké ostrovy, které jsou v podobné cenové relaci, pár dní už to sleduji, protože příští týden chceme někam vyrazit. Ne všechny nabídky jsou na agregátech typu invia a SA, někdy se vyplatí projíždět jednotlivé CK..

Další akce