LM: dovolená na Zakynthosu s odletem z Katovic - 5.463 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lil.misa

Ahoj, taky by mě zajímal nějaký last do rozumnou cenu do Řecka s all inclusive a odjezdem v rozmezí 30.8. - 9.9.2015. Poradíte, kde hledat a kdy je nejvhodnější doba na koupi?

Avatar uživatele jglinz

Tonda: Neporadis kde jsi narazil na levne recko prosim? Chceme letet az v druhe polovine zari ale ne a ne najit rozumny zajezd pod 12000kc :(

Avatar uživatele Sam

18.9 praha-kreta 7600 s fisherem. Ale rozhodne vypada lepe egypt 11 dni za 5999 odlet z prahy, brna , ostravy také s fisherem.

Avatar uživatele jglinz

Bohuzel se mi nepodarilo najit zadny takovy zajezd ani v lastminute na fisheru ani v jejich katalogu http://goo.gl/nJxM2u , mozna to nemaji na webu?

Avatar uživatele Tonda 2

Celkové balíčky ( charter, ubytování, transfery), s českými cestovkami vyjdou myslím tentokráte výhodněji, hodně levný je Egypt - Od cca 6tis a pak právě řecké ostrovy, které jsou v podobné cenové relaci, pár dní už to sleduji, protože příští týden chceme někam vyrazit. Ne všechny nabídky jsou na agregátech typu invia a SA, někdy se vyplatí projíždět jednotlivé CK..

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma
-41 %

Jedem!

Letenky na víkendy z Prahy do Amsterdamu
-20 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko