Dominikánská republika

LM letenky do Dominikánské republiky - 7.719 Kč.

7 komentářů
2014-01-08T07:35:44+01:00

O akci

Pokud byste snad měli dlouhou chvíli, řekněme přesně týden, poohlédněte se po last minute letenkách do Karibiku. Aktuálně můžete zakoupit letenky do Dominikánské republiky za 281€ / 7.719 Kč.

Odlet z Frankfurtu je zítra, 9.ledna, a návrat z Punta Cany od 16. do 23.ledna, přičemž nejlevnější termín je právě týdenní.

Do Frankfurtu se vzhledem k odletu, 9.1. v 12:35 vydejte vlastním automobilem. Autobusové jízdenky již nejsou dostupné. Doba jízdy z Prahy na letiště ve Frankfurtu činí necelých 5 hodin a parkování na 8 dní stojí 54€ / 1.490 Kč.

V ceně letenky je zahrnuto občerstvení a zavazadlo do 20kg. Občané České republiky nepotřebují k pobytu v Dominikánské republice vízum, stačí pouze zaplatit turistickou kartu po příletu na letiště za 10$ / 200 Kč.

Týden na hotelu 2.617 Kč

Ani ubytování na poslední chvíli není drahé, buďto jej nechte až po příletu, či rezervujte na první noc, nebo rovnou celý týden. Týdenní pobyt (9.-16.ledna) vychází pro dva již na 5.235 Kč vč. daní a tax!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-08T07:35:44+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Kmrichter
Kmrichter
před 9 lety

Dobrý den, před chvíli jsem otevřel Vás link na tyto letenky a nejlevnější byly za 581€ na osobu, jak je to možné? Děkuji.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Důvod je prostý: vyprodáno!

Avatar uživatele
Zdeněk Ringelhán
před 9 lety

cca v půlce února by něco podobného nebylo? Děkuji

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Jedná se o charterové lety, takže je možné, že se podobná nabídka objeví i na únor, ale počítejte s tím, že odlety jsou většinou do pár dnů, nezřídka do několika hodin.

Avatar uživatele petr.vosrvda
petr.vosrvda
před 9 lety

Dobrý den, mohli by jste mi prosím pomoci s vyhledáním co nejlevnější letenky na cca 11-13 dní s odlet nejdříve za týden? Předem Vám děkuji za pomoc. Petr

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Petře, hlídejte denně nabídky (klidně ráno a večer) na http://www.lturfly.com/lturfly/index.ltml?step=search_ltur&cmd=countryList a http://www.ltur.com/de/superlastminute/flug

Avatar uživatele
Mojmír Paulička
před 9 lety

Ooo.. Keby to bolo z Viedne napr., tak asi kašlem na školu aj robotu, a letím :) Takéto ponuky sú super, že do týždňa už je odlet, najmä pre ľudí ako ja, čo moc dlhodobo dopredu nemôžu z rôznych dôvodov plánovať.

Další akce