Dominikánská republika

Letenky do Dominikánské republiky

Letenky přes web aerolinky

TAP Air Portugal logo sleva
z Prahy, Vídně, Mnichova,..
přes Lisabon
Condor logo sleva
z Prahy
přes Frankfurt

Na jaká letiště se létá?

Na Dominikánské Republice najdete 8 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Dominikánské Republice

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Dominikánské republiky?

Průměrně za letenky do Dominikánské republiky zaplatíte kolem 18.000 Kč z Prahy. Ceny z Německa nebo Vídně jsou mírně nižší a pohybují se kolem 16.000 Kč. Letenky nejčastěji pořídíte na letiště Punta Cana nebo Santo Domingo.

Akční letenky do Dominikánské republiky se příliš často neobjevují, nejvíce v podobě last-minute letů z Mnichova nebo Frankfurtu od 7.000 Kč, vždy však pouze na velmi omezený počet míst v letadle (obvykle 1-2).

Kde koupit nejlevnější letenky do Dominikánské republiky?

Při hledání cesty do Dominikánské republiky doporučujeme navštívit weby společností Condor a Eurowings a srovnat je s ostatními nabídkami v našem vyhledávači letenekkterý zobrazí nabídky všech ostatních aerolinek.

Kdy jsou letenky do Dominikánské republiky nejlevnější?

Nejvíce akčních nabídek seženete většinou v září a říjnu, kdy existuje hrozba hurikánů. Last-minute nabídky z Německa se v tomto období objevují pravidelně. Nejlevnější ceny v sezoně pořídíte obvykle v březnu nebo dubnu.

Koupi letenek do Dominikánské republiky řešte minimálně 4-5 měsíců dopředu v případě letu v hlavním sezoně.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Dominikánské republiky?

Přímé pravidelné lety z ČR nelétají, nejbližším letištěm s nonstop lety je Mnichov, odkud létá Condor do Punta Cany.

Nejlevnější spojení do Dominikánské republiky obvykle nabízí aerolinky z USA (Delta a United) se dvěma přestupy, dražší spoje s jedním přestupem nabídnou například Air France nebo Eurowings.

Jak dlouho se letí do Dominikánské republiky?

Přímý let z Evropy trvá asi 11 hodin, z Prahy nebo Vídně poletíte v průměru mezi 16 a 22 hodinami dle počtu a délky přestupů.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců