Dominikánská republika

LM letenky z Prahy do Dominikánské republiky - 10.815 Kč.

15 komentářů
2016-01-19T08:55:25+01:00

O akci

Hoďte se do pohody, zaleťte si na pár dní do exotiky vyčistit hlavu a načerpat energii na bělostných plážích pod karibským sluncem. K tomu vám bude stačit rekordně zlevněná letenka z Prahy do Punta Cany, kterou můžete aktuálně zakoupit za neuvěřitelných 399,98 euro, tedy 10.815 Kč. Letenky lze zakoupit na celkem 5 nebo 7 denní pobyt včetně cesty.

  • Praha - Punta Cana za 399,98 € / 10.815 Kč na www.condor.com
  • Termíny: 28.1. – 1.2. nebo 28.1. – 3.2.
  • Aktuálně k dispozici 9 míst
Na cestu se můžete zabalit do kufru o maximální hmotnosti 20 kg, taktéž si můžete s sebou vzít klasické příruční zavazadlo vč. nějaké menší propriety. Na dálkovém letu z Německa dostanete během letu standardně teplé občerstvení vč. nealkoholických nápojů. Při plánování dovolené v práci berte v potaz přílet z Punta Cany následující den.

Co se ubytování týče, jsou k dispozici levné hotely kousek od pláže s rozporuplnými hodnoceními za tisícovku na noc, ale také luxusní rezorty s all inclusive. Nabídky porovnejte na booking.com nebo použijte webové stránky prodejců zájezdů, např. www.ltur.com.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-01-19T09:55:25+01:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele 20zelvicka6
20zelvicka6
před 7 lety

Dobrý den, právě jsme se vrátili z Dominikánské. Let zpět byl dost náročný. Místo odletu v 17.35 byl odlet ve 3.00 - odvoz na hotel. Z Michova už do Prahy nic neletělo, takže odlet druhý den v 8.20 - zajištěn hotel. Je nějaká možnost další kompenzace ? Děkuji.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Jistě :-) https://www.cestujlevne.com/kompenzace - na základě druhu zpoždění je možností získat až 600 eur.

Avatar uživatele Veselskyr
Veselskyr
před 7 lety

Chtěli jsme si dneska za rezervovat letenky u condor.com. Rezervace byla vyplněna a při zadání platby kartou mastercard debit,se nepodařilo přejít k dalšímu kroku potvrzení rezervace..hlásí cekejte na voucher s informacemi a zároveň error na serveru..prosím o radu

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Dobrý den, pokud se Vám nepodařilo rezervaci dokončit, tzn. nemáte žádný email s instrukcemi ani autorizaci na platební kartě, můžete to zkusit znova. Ověřte, zda máte povolené platby na internetu a dostatečné limity.

Avatar uživatele Veselskyr
Veselskyr
před 7 lety

Děkuji za radu..jdu zkusit povolit platbu

Avatar uživatele Veselskyr
Veselskyr
před 7 lety

Děkujeme za radu..povedlo se..mám ještě jednu prosbu..potřebujeme se dopravit z Punta Cany do Las Terrenas,mate někdo tip na dopravu?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Romane, podle http://www.rome2rio.com/s/Punta-Cana/Las-Terrenas je cesta veřejnou dopravou velmi dlouhá a komplikovaná, snad Vám poradí někdo znalý místní dopravy.

Avatar uživatele Petr Zagora
Petr Zagora
před 7 lety

Zdravím,super tip..já,koupil to stejné před týdnem Puerto Plata 12 dní.Chci pak jet dolů Boca Chica, nemáte někdo tip jak nejlíp zvládnout cestu?Něco jsem prostudoval,tak mám plno plánu...jen nevím jestli mi budou stačit dny :) díky

Avatar uživatele
cali
před 7 lety

Jezdí busy, 2 společnosti http://metroserviciosturisticos.com/ a http://www.caribetours.com.do/site/portada/ do SD. Boca Chica nestojí za moc, ani ty štětule tam nejsou, co bývaly:-) Najdi jiné cíle, je jich tam dost.

Avatar uživatele Petr Zagora
Petr Zagora
před 7 lety

díky,chci ještě víc blíže k Punta tak jsem myslel jako zastávku..

Avatar uživatele choutkovapetra
choutkovapetra
před 7 lety

Z Puerto Plata vede nejlepší cesta na Punta Canu přes Santo Domingo, které stojí za návštěvu. Každá autobusová společnost má svoji stanici různě po městě, proto je nejlepší hlásit město kam jedeš a místní tě nasměrují, jsou velmi vstřícní. Při cestě na Punta Canu ze SD je přestup v Higuey a poslední bus do Hiquey jel tuším ve 13hod, využili jsme tohoto spoje, jelikož představa, že budeme čekat další 2 hodiny na přímý bus se nám moc nelíbila. Dobré je využívat místní dopravu guagua, stojí pár pesos a ještě ti poradí, zastávky nehledej stačí mávnout kdekoliv a oni ti zastaví pokud je místo. Jestli budeš na Puerto, tak můžu doporučit výlet na 27 vodopádů (La Cascada), vše jsme jeli místní dopravou a výlet na jednoho cca 900pesos, jen je dobrý zjistit, jestli tam je voda, byli jsme tam na konci listopadu a bylo otevřeno pouze 12 vodopádů kvůli nedostatku vody. Můžu doporučit Bayahibe u La Romany při cestě na Punta Canu, je to malá vesnička a opravdu stačí tak na 2 noci s výletem na Saonu. Ještě se mi hodně líbila Samaná (El Limon, Cayo Levantado, Playa Bonita, Zip Lines, aj.), kde jsme byli v Las Terrenas a ještě jsme dostali doporučení na Las Galeras. V DM je opravdu hodně míst, kam se podívat.

Avatar uživatele Captain
Captain
před 7 lety

Ted jsem koupil 2 letenky: Praha-Punta Cana 28.1-8.2 za 420eur. Diky za tip

Avatar uživatele martin_23
martin_23
před 7 lety

Dobrý den, jak je to prosím s přeložením zavazadel ve Frankfurtu resp. Mnichově ?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Dobrý den Martine, budou přeložena automaticky, nemusíte se o nic starat ;-)

Avatar uživatele bigmao78
bigmao78
před 7 lety

je to v pohodě, letěli jsme takto v prosinci a díky opožděnému letu z Prahy jsme měli na přestup jen 50 minut a zvládli jsme to i se změnou terminálu /vláček/ a dokonce nám přeložili zavazadla a jako bonus nás posadili do business třidy. němci . . . m.

Další akce