Los Angeles, USA (listopad - březen) - 10.444 Kč.

Jak akci využít?

Cenově dostupný tarif pro lety na západní pobřeží USA, o kterém jsem informoval poprvé před několika týdny, je stále k dispozici. Letenky na multicity trase Varšava - Los Angeles - Manchester / Edinburgh zakoupíte již za 10.444 Kč na podzimní a zimní období. Lety jsou operované společností Virgin Atlantic ve spolupráci s polským Lotem.

Alternativou jsou letenky z Prahy se společností Lufthansa na západní pobřeží za 15.170 Kč. Rezervujte na Lufthansa.cz/usa

Jak do Varšavy a z Anglie?

Praha / Bratislava je spojena s Varšavou díky společnosti Polskibus za pár korun. Jízdenka však většinou nevyjde dráž než 400 Kč.

Z Manchesteru nebo Edinburghu létají společnosti easyJet a Jet2 přímo do Prahy. Letenky začínají na 700 Kč. Zavazadlo do maximální hmotnosti 20kg zakoupíte u easyJetu za 400 Kč. Před rezervací hlavní letenky si prosím prohlédněte ceny navazujících spojů. Mnohdy stačí 1 den rozdíl a letenky budou o pár stovek dražší.

Tip! Zpáteční cestu můžete ukončit již při přestupu v Londýně.V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti.

ESTA a hotely

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese - esta.cbp.dhs.gov.

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele polanka.petr

Dobrý den,jakou lze sehnat nejlevnější letenku na termín od 9.10. do 21.10?Děkuji moc.

Dobrý den, nejlevnější vyjde na 13.090 Kč - http://bit.ly/18FIM1U K tomu přikoupit spoj z Manchesteru za 900 Kč - https://www.cestujlevne.com/go-jet2 Je nutné přespat noc na letišti a vyrazit domu 23.10.

Avatar uživatele jarvis007

Dobrý den. Měl bych zájem o letenku v termínu: poslední týden v listopadu a zpáteční: v týdnu Novém roce. Děkuji :)

Jak je libo Petře :) 13.399 Kč na termín 27.11. - 5.1.

Avatar uživatele JakubTravnik

Dobrý den, potřebovali bychom termín 1.10. až 14.12. cca a ideálně San Francisco, ale Los Anglese, je taky možnost. Děkuji : )

Ahoj, 1.10.-16.12. za 14.083 Kč nebo 2.10.-18.12. za 13.430 Kč

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Další akce