Mapa

Los Angeles, USA (listopad - březen) - 10.444 Kč.

6 komentářů
2013-05-14T20:56:31+02:00

O akci

Cenově dostupný tarif pro lety na západní pobřeží USA, o kterém jsem informoval poprvé před několika týdny, je stále k dispozici. Letenky na multicity trase Varšava - Los Angeles - Manchester / Edinburgh zakoupíte již za 10.444 Kč na podzimní a zimní období. Lety jsou operované společností Virgin Atlantic ve spolupráci s polským Lotem.

Alternativou jsou letenky z Prahy se společností Lufthansa na západní pobřeží za 15.170 Kč. Rezervujte na Lufthansa.cz/usa

Jak do Varšavy a z Anglie?

Praha / Bratislava je spojena s Varšavou díky společnosti Polskibus za pár korun. Jízdenka však většinou nevyjde dráž než 400 Kč.

Z Manchesteru nebo Edinburghu létají společnosti easyJet a Jet2 přímo do Prahy. Letenky začínají na 700 Kč. Zavazadlo do maximální hmotnosti 20kg zakoupíte u easyJetu za 400 Kč. Před rezervací hlavní letenky si prosím prohlédněte ceny navazujících spojů. Mnohdy stačí 1 den rozdíl a letenky budou o pár stovek dražší.

Tip! Zpáteční cestu můžete ukončit již při přestupu v Londýně.V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti.

ESTA a hotely

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese - esta.cbp.dhs.gov.

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-05-14T21:56:31+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce