Low-cost letenky na jaro do Kalifornie z Berlína od 8.495 Kč.

Jak akci využít?

Islandská nízkonákladová společnost Wow Air dnes nabízí zvýhodněné letenky pro cestovatele, kterým nevadí cestovat na lehko a obejdou se bez erárního občerstvení. Zpáteční letenky na zimní a brzké jarní termíny jsou aktuálně dostupné při odletu z berlínského letiště Schönefeld do obou kalifornských metropolí, tedy San Francisca a Los Angeles, od 314 € / 8.495 Kč. Termíny se budou rychle vyprodávat, proto příliš neváhejte. Standardní letenky z Prahy se na uvedené období pohybují od 14.500 do 17.000 Kč.

  • Berlín – Los Angeles od 314 € / 8.495 Kč rezervuj na Wow-air.de >>
  • Berlín – San Francisco od 314 € / 8.495 Kč rezervuj na Wow-air.de >>
  • Cestovní období konec ledna až začátek dubna 2017
  • Platí do 25.11. nebo vyprodání míst
Pozor! V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg.  Odbavené zavazadlo do 20 kg můžete dokoupit během rezervace za 116 €, a to už se příliš nevyplatí, dostanete se tak téměř na běžnou cenu letenky se zavazadlem.

Ubytování v Kalifornii

Je pravdou, že ubytování napříč kalifornií nepatří zrovna k nejlevnějším a ani k nejkvalitnějším, standardní hotel v centru San Francisca obvykle neseženete pod 2.000 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Určitě proto doporučujeme ubytování přes airbnb, které je v Americe velice populární a výběr široký. Budete-li mít štěstí, seženete i bydlení pod 1.000 Kč za pokoj na noc.

Doprava na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (650 Kč) nebo Flixbus (480 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (350 Kč), kde za 3,20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště. Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Rozhodnete-li se pro dopravu autem, ve čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
A už tam budem?
ušetříš až 35%
To budou fotky!
ušetříš až 36%
To bude jízda!
ušetříš až 27%
Hurá za zážitky!
3813 starších akcí