Low–cost letenky z Prahy do New Yorku za 6.690 Kč.

Jak akci využít?

S vánoční nabídkou zpátečních letenek z Prahy do New Yorku přispěchala nízkonákladová aerolinka Norwegian. Ta na vybrané březnové termíny nabízí lety v přepočtu od 6.690 Kč. Nákup je nutné provést v norské verzi stránek, případně v evropské za 259 €, což je zhruba o 350 Kč na osobu více.

Termínů je pomálu, ale vycházejí pěkně i na prodloužené víkendy čt–po.

  • Praha – New York za 2.242 NOK / 6.690 Kč rezervuj >>
  • Praha – New York za 259 € / 7.000 Kč rezervuj >>
  • Dostupnost: březen 2017
Cena zahrnuje pouze zpáteční letenky a příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm a váze 10 kg. Jídlo či větší zavazadla jsou za poplatek. Pokud míříte za nákupy, zavazadlo do 23 kg jen na cestu zpět stojí 1.200 Kč.

Před odletem si nezapomeňte vyřídit ESTA povolení ke vstupu a přečtěte si naše tipy na ubytování v New Yorku.

Sdílej akci s přáteli

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ekaterini
ekaterini

Ahoj, moc děkuji za tento příspěvek :) díky tomu plním sen sobě a dalším 5 lidem. Přes velkou louži letím poprvé a byla bych vděčná za pomoc. Ráda bych se zeptala, zda při přestupu musím znovu "odbavovat", nebo je to automatické? Musí být platný pas po návratu 6 měsíců (nikde jsem se to nedočetla, ale lidi kolem mě panikaří) Stačí hodina přestupu ve Stockholmu? a pokud bude nějaké zpoždění, jakým způsobem se to řeší? :) Moc děkuju...

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele honza.madl
honza.madl

Ceny vypadají super. Bohužel jsou bez jídla a bez zavazadel. Za zavazadlo je celkem velký příplatek: zavazadlo jeden směr 1.200 Kč a jídlo za 1.500 Kč jeden směr, takže to najednou vystoupá o 5.400 Kč :/

před rokem
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 6 lety
  • Napsal 9687 komentářů
  • Poslat zprávu

Jídlo se nepředpokládá, že budete na 6 hodinovém letu kupovat na palubě, ale vezmete z domova/města/letiště (jasně, to bude také něco stát). A zavazadlo max na cestu zpět :) Jinak samozřejmě je vše napsáno v příspěvku a kdo chce létat v plném komfortu, musí počkat na další akci ;)

Avatar uživatele a-man
a-man

Ten Norwegian lítá přes oceán s jakým strojem, neví někdo? Nerad bych se krčil v nějakým B767.

před rokem
Druid

Na long hauly používá nové B788 a B789. Na seatguru se dá dohledat konfigurace sedadel, pokud by tě zajímalo, jak moc nahusto to má.

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Osobně bych se raději krčil na dvojce v 767 v konfiguraci 2-3-2, než v bakeliťáku na trojce v uspořádání 3-3-3. Dreamlineru se já osobně budu raději vyhýbat ;-)

Avatar uživatele Hahous
Hahous

Dave díky, letenky koupeny, 5 lidí je happy jako tři grepy. Ještě sehnat nějaké ubytování a pořádně si to užít. Jinak ještě pár takových letenek a jsem švorc:) takže se sem zase chvilku nepodívám:) už mám thajsko a teď tohle. Jsem zvědavá, co dojde dřív, jestli dovolená, nebo peníze:) díky a pěkný den. Hanka

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele smokecz
smokecz

Nevypadá zle :)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To musíš vidět!
ušetříš až 35%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 27%
Tam jsi vždycky chtěl!
3813 starších akcí