Lowcostové letenky z Prahy do gruzínského Kutaisi za 1.976 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Využijte výhodných zaváděcích cen na nových linkách, jež ohlašují nízkonákladoví dopravci v poslední době jednu za druhou. Na oblíbenosti cestovatelů stoupají destinace ve východní Evropě, především na Balkáně a Kavkazu. Pokud chcete levně zamířit do nádherné Gruzie, musíte využít odletů z letišť v okolí ČR nebo také můžete využít dnešního tipu, a letět do gruzínského Kutaisi z Prahy, a to s jedním pohodlným přestupem v Itálii.

Pro tento trip musíte nakoupit dvě zpáteční letenky u různých dopravců.

Uvádíme příkladový itinerář na květen s kalkulací ceny při dvou cestujících:
  • 3.5. Praha - Milán Malpensa, 13:30 14:55, 621,50 Kč u easyJet
  • 3.5. Milán Malpensa - Kutaisi, 17:50 23:50, 14,99 € u Wizz Air
  • 10.5. Kutaisi - Milán Malpensa, 15:05 17:20, 14,99 € u Wizz Air
  • 10.5. Milán Malpensa - Praha, 19:55 21:25, 544,69 Kč u easyJet
Další termíny za stejnou nebo mírně vyšší cenu najdete v květnu i červnu, odlety a přílety vždy v po, st, pá.

Cena letenky u Wizz Airu je podmíněna vlastnictvím nebo nákupem členství Wizz Discount Club "WDC" (pro 2 osoby na rok 29,99 €). U easyJet se jedná o standardní cenu zahrnující administrativní poplatek, který je rovnoměrně rozpočítáván mezi cestující v rezervaci, tzn. tady platí, že čím více osob v rezervaci, tím nižší je cena letenky.

Zavazadla

Letenky zahrnují pouze příruční zavazadla neomezené hmotnosti, vždy jeden kus. V případě easyJetu jste limitováni rozměrem 56 x 45 x 25 cm, u Wizz Airu je rozměr ještě menší - 42 x 32 x 25 cm, velké zavazadlo je za příplatek 9 € v jednom směru. Příruční i zapsaná zavazadla jsou u Wizz Airu levnější s aktivním členstvím WDC, taktéž se rozlišuje cena během a po rezervaci letenky - kalkulačka cen zavazadel.

Pár tipů

Z letiště v Kutaisi můžete po příletu zamířit přímo do hlavního města např. s Georgian Bus za 20 GEL, jízdenky lze zakoupit on-line se slevou nebo na letišti po příletu. Dalšími alternativami jsou samozřejmě vlaky ze samotného Kutaisi a maršrutky vyjíždějící taktéž z centra Kutaisi.

Nezapomeňte se zastavit v úžasné a jedinečnými lanovkami proslavené Čiatuře, z Kutaisi jste tam za maršrutkou za chvíli a za 6 GEL. Chcete-li zamířit do srdce Kavkazu, do krásné Svanetie, využijte rychlou leteckou dopravu s VanillaSky, letenky stojí 40 GEL jednosměrně a je možné je rezervovat on-line. Mini fotoreport z letu s VanillaSky najdete v našem diskuzním fóru.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To musíš vidět!

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

Honem, dokud jsou místa!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Gruzie  

Nedotčená horská krajina a pohostinnost místních obyvatel

Gruzie je asijská země nacházející se při východním okraji Černého moře. Jejími sousedy jsou na severu a severovýchodě Rusko, na jihu Turecko a Arménie a na jihovýchodě Ázerbájdžán.

Dějiny země se datují už do 1. století našeho letopočtu, kdy byla Gruzie známá jako Kolchida na západě a Iberie na východě. Gruzie, jak ji známe dnes, nabízí svým návštěvníkům rozmanité kulturní i přírodní vyžití. Od kopců Velkého Kavkazu přes prastaré architektonické památky až po koupání v sirných lázních či vlnách Černého moře. 

Průvodce pro Gruzie