Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Arrghhh! Alitalii stále uniká do světa levných letenek víc kousků, než by chtěla. Akce na letenky do Ria de Janeira nemá obdoby! Cesta z Prahy až do Brazílie a zpět tak nebude stát více jak 8.000 Kč !!!!!!!

Jak na to? Nejprve zakupte letenky Ženeva - Rio de Janeiro - Amsterdam za 6.468 Kč  vč. veškerých poplatků (možné se vracet např. do Londýna, Lucemburku, Madridu, Barcelony, Bruselu, odlet však nutný ze Ženevy). V dalších řádcích se budu věnovat cestě z Prahy, obyvatelé Bratislavy či jiných bližších měst budou mít cestu  o něco méně komplikovanou a v podstatě velmi podobnou té z Prahy.

 Jak do Ženevy? Nejsnadnější cesta vede přes Budapešť (BUD). Jízdenky z Prahy zakoupíte u Eurolines za 350 Kč nebo u Orangeways za cca 400 Kč. Odtud pak letecky s easyJetem do Ženevy. Na výběr je několik variant v závislosti na tom, co od cesty očekáváte. Můžete letět den předem a mít tak dostatek času na prozkoumání Ženevy. Nebo poletíte poledním spojem a pohodlně přestoupíte na následující spoj do Říma, odkud už se letí přímo do Ria. Výhodou první varianty (s přespáním v Ženevě) je fakt, že následující den budete mít volný i v Římě (FCO) ! Prostě cestovatelský orgasmus! U druhé varianty se jedná o pohodlné přestupy bez nutnosti čekání.

A z Amsterdamu (AMS) do Prahy? Jednoduše, přímou linkou od easyJetu do Prahy za pár šupů. Případně to můžete vzít z Eindhovenu do Brna/Prahy.

Něco málo k easyJetu: letenky kupujte najednou v jedné rezervaci. Tzn. zakoupíte najednou letenky pro všechny osoby na linkách Budapešť - Ženeva a Amsterdam - Praha. Ušetříte tak na poplatku, který je stanoven na 270 Kč za rezervaci (bude tedy tato suma rozpočítána mezi osoby). A poslední rada nakonec jak zaplatit na letenkách ještě méně je zde - Jak na letenky u easyJet

UBYTOVÁNÍ. Ceny v samotném Riu začínají na 699 Kč za 2 osoby / noc.

Příklad cesty: Odjezd z Prahy 6. či 7.listopadu (v závislosti jak dlouho chcete pobýt v Budapešti). 7.listopadu odlet v 16:05 do Ženevy za 429 Kč. Přespání (na letišti pro opravdové nízkorozpočtáky) v Ženevě a druhý den odlet do Říma buďto v 7 ráno nebo v 17:45. Zde je zase na Vás, zda dáte přednost Římu před Ženevou nebo naopak. Zpět z Ria pak již klasicky 18.listopadu, přílet do Amsterdamu v 11:30 19.listopadu a téže den odlet do Prahy za 699 Kč v 19:10.

I CESTA MŮŽE BÝT CÍL.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ppsohla
ppsohla

Prosimte, jak je to s bagáží Ženeva -Rio?..Jen prirucni nebo i normalni?

před 9 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

letenky Ženeva - Rio - Amsterdam jsou full service (jídlo, batoh) A k letence je nárok na 2x 23 kg pro cestujícího. Bacha ale na přískoky, tam už bagáž v ceně není, v závislosti na tom, bych pak pouvažoval na kombinaci ČSA+Alitalia, viz dnešní příspěvek. 

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele petullik
petullik

slo by letet z Brna wizzairem primo do Rima a vynechat Zenevu? :)

před 9 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Bohužel, veškeré letenky jsou podmíněny nástupem na první segment. Naopak, vynechat můžete ty poslední. Pokud jste spíše blíže k Brnu, můžete jet busem z Bratislavy a ušetřit tak  čas na cestě.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele andy_3
andy_3

Nejlepší cena do Jižní Ameriky co sem zatim viděl...

před 9 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Jedná se o mimořádnou příležitost k návštěvě Brazílie. Takovéto akce nejsou každý den ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Jambiani
ušetříš až 39%
A už tam budem?
Enna
ušetříš až 71%
Tam to bude krásný!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
To musíš vidět!
Skaftafell
ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
5284 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie