Pohled na Rio de Janeiro

MEGA AKCE Letenky: Rio de Janeiro, Brazílie (září - prosinec) - 6.468 Kč.

10 komentářů
2012-08-21T17:22:30+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Arrghhh! Alitalii stále uniká do světa levných letenek víc kousků, než by chtěla. Akce na letenky do Ria de Janeira nemá obdoby! Cesta z Prahy až do Brazílie a zpět tak nebude stát více jak 8.000 Kč !!!!!!!

Jak na to? Nejprve zakupte letenky Ženeva - Rio de Janeiro - Amsterdam za 6.468 Kč  vč. veškerých poplatků (možné se vracet např. do Londýna, Lucemburku, Madridu, Barcelony, Bruselu, odlet však nutný ze Ženevy). V dalších řádcích se budu věnovat cestě z Prahy, obyvatelé Bratislavy či jiných bližších měst budou mít cestu  o něco méně komplikovanou a v podstatě velmi podobnou té z Prahy.

 Jak do Ženevy? Nejsnadnější cesta vede přes Budapešť (BUD). Jízdenky z Prahy zakoupíte u Eurolines za 350 Kč nebo u Orangeways za cca 400 Kč. Odtud pak letecky s easyJetem do Ženevy. Na výběr je několik variant v závislosti na tom, co od cesty očekáváte. Můžete letět den předem a mít tak dostatek času na prozkoumání Ženevy. Nebo poletíte poledním spojem a pohodlně přestoupíte na následující spoj do Říma, odkud už se letí přímo do Ria. Výhodou první varianty (s přespáním v Ženevě) je fakt, že následující den budete mít volný i v Římě (FCO) ! Prostě cestovatelský orgasmus! U druhé varianty se jedná o pohodlné přestupy bez nutnosti čekání.

A z Amsterdamu (AMS) do Prahy? Jednoduše, přímou linkou od easyJetu do Prahy za pár šupů. Případně to můžete vzít z Eindhovenu do Brna/Prahy.

Něco málo k easyJetu: letenky kupujte najednou v jedné rezervaci. Tzn. zakoupíte najednou letenky pro všechny osoby na linkách Budapešť - Ženeva a Amsterdam - Praha. Ušetříte tak na poplatku, který je stanoven na 270 Kč za rezervaci (bude tedy tato suma rozpočítána mezi osoby). A poslední rada nakonec jak zaplatit na letenkách ještě méně je zde - Jak na letenky u easyJet

UBYTOVÁNÍ. Ceny v samotném Riu začínají na 699 Kč za 2 osoby / noc.

Příklad cesty: Odjezd z Prahy 6. či 7.listopadu (v závislosti jak dlouho chcete pobýt v Budapešti). 7.listopadu odlet v 16:05 do Ženevy za 429 Kč. Přespání (na letišti pro opravdové nízkorozpočtáky) v Ženevě a druhý den odlet do Říma buďto v 7 ráno nebo v 17:45. Zde je zase na Vás, zda dáte přednost Římu před Ženevou nebo naopak. Zpět z Ria pak již klasicky 18.listopadu, přílet do Amsterdamu v 11:30 19.listopadu a téže den odlet do Prahy za 699 Kč v 19:10.

I CESTA MŮŽE BÝT CÍL.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-08-21T18:22:30+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce