Pohled na Rio de Janeiro

MEGA AKCE Letenky: Rio de Janeiro, Brazílie (září - prosinec) - 6.468 Kč.

10 komentářů
2012-08-21T17:22:30+02:00

O akci

Arrghhh! Alitalii stále uniká do světa levných letenek víc kousků, než by chtěla. Akce na letenky do Ria de Janeira nemá obdoby! Cesta z Prahy až do Brazílie a zpět tak nebude stát více jak 8.000 Kč !!!!!!!

Jak na to? Nejprve zakupte letenky Ženeva - Rio de Janeiro - Amsterdam za 6.468 Kč  vč. veškerých poplatků (možné se vracet např. do Londýna, Lucemburku, Madridu, Barcelony, Bruselu, odlet však nutný ze Ženevy). V dalších řádcích se budu věnovat cestě z Prahy, obyvatelé Bratislavy či jiných bližších měst budou mít cestu  o něco méně komplikovanou a v podstatě velmi podobnou té z Prahy.

 Jak do Ženevy? Nejsnadnější cesta vede přes Budapešť (BUD). Jízdenky z Prahy zakoupíte u Eurolines za 350 Kč nebo u Orangeways za cca 400 Kč. Odtud pak letecky s easyJetem do Ženevy. Na výběr je několik variant v závislosti na tom, co od cesty očekáváte. Můžete letět den předem a mít tak dostatek času na prozkoumání Ženevy. Nebo poletíte poledním spojem a pohodlně přestoupíte na následující spoj do Říma, odkud už se letí přímo do Ria. Výhodou první varianty (s přespáním v Ženevě) je fakt, že následující den budete mít volný i v Římě (FCO) ! Prostě cestovatelský orgasmus! U druhé varianty se jedná o pohodlné přestupy bez nutnosti čekání.

A z Amsterdamu (AMS) do Prahy? Jednoduše, přímou linkou od easyJetu do Prahy za pár šupů. Případně to můžete vzít z Eindhovenu do Brna/Prahy.

Něco málo k easyJetu: letenky kupujte najednou v jedné rezervaci. Tzn. zakoupíte najednou letenky pro všechny osoby na linkách Budapešť - Ženeva a Amsterdam - Praha. Ušetříte tak na poplatku, který je stanoven na 270 Kč za rezervaci (bude tedy tato suma rozpočítána mezi osoby). A poslední rada nakonec jak zaplatit na letenkách ještě méně je zde - Jak na letenky u easyJet

UBYTOVÁNÍ. Ceny v samotném Riu začínají na 699 Kč za 2 osoby / noc.

Příklad cesty: Odjezd z Prahy 6. či 7.listopadu (v závislosti jak dlouho chcete pobýt v Budapešti). 7.listopadu odlet v 16:05 do Ženevy za 429 Kč. Přespání (na letišti pro opravdové nízkorozpočtáky) v Ženevě a druhý den odlet do Říma buďto v 7 ráno nebo v 17:45. Zde je zase na Vás, zda dáte přednost Římu před Ženevou nebo naopak. Zpět z Ria pak již klasicky 18.listopadu, přílet do Amsterdamu v 11:30 19.listopadu a téže den odlet do Prahy za 699 Kč v 19:10.

I CESTA MŮŽE BÝT CÍL.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-08-21T17:22:30+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ppsohla
ppsohla
před 10 lety

Prosimte, jak je to s bagáží Ženeva -Rio?..Jen prirucni nebo i normalni?

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

letenky Ženeva - Rio - Amsterdam jsou full service (jídlo, batoh) A k letence je nárok na 2x 23 kg pro cestujícího. Bacha ale na přískoky, tam už bagáž v ceně není, v závislosti na tom, bych pak pouvažoval na kombinaci ČSA+Alitalia, viz dnešní příspěvek. 

Avatar uživatele petullik
petullik
před 10 lety

slo by letet z Brna wizzairem primo do Rima a vynechat Zenevu? :)

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

Bohužel, veškeré letenky jsou podmíněny nástupem na první segment. Naopak, vynechat můžete ty poslední. Pokud jste spíše blíže k Brnu, můžete jet busem z Bratislavy a ušetřit tak  čas na cestě.

Avatar uživatele andy_3
andy_3
před 10 lety

Nejlepší cena do Jižní Ameriky co sem zatim viděl...

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

Jedná se o mimořádnou příležitost k návštěvě Brazílie. Takovéto akce nejsou každý den ;)

Avatar uživatele jaroslav
jaroslav
před 10 lety

jj, už jsem nakoupil 24.11 - 2.12. za 5900kč dokonce na Alitalii

Avatar uživatele hondza
hondza
před 10 lety

 Přes pelikána se mi nepodařilo koupit nic, i když termíny svítí, že jsou a přímo na webu alitalie taky nic:(

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

A jiný termín také nelze rezervovat ? Letenky za tuto cenu většinou mizí mezi prsty a kdo dřív zatne, ten letí.

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

Tak to vypadá že je to pryč, stahuju z billboardů. 

Další akce