Mexico City z Mnichova: letenka + ubytování - 9.950 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Pokud byste rádi v zimních měsících vycestovali do země s velmi příjemným a stabilním klimatem, věřte, že neodoláte. Touto neodolatelnou nabídkou je balíček letenky do Mexiko City s ubytováním od německé cestovky Ltur.

Cena balíčku zpáteční letenky s Lufthansou z Mnichova do hlavního města Mexika s ubytováním začíná na ceně 359 € nebo-li 9.950 Kč.

Balíček nezahrnuje transfer z letiště do hotelu! Pokud nechcete, ubytování nemusíte využít.

Do Mexika můžete vycestovat bez víz s platným cestovním pasem.

  •  Nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto srovnávače.

Jak levně do Mnichova?

Kromě pohodlné dopravy automobilem, můžete pro dopravu přímo na mnichovské letiště využijte žlutých busů Student Agency, nejlevnější zpáteční jízdenka First Minute z Prahy vychází na 990 Kč. Alternativně můžete využít služeb autobusového dopravce Eurolines.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adiadu

Hele nejde zmenit obcanstvi na ceske. Pusti me do letadla???

Avatar uživatele cendacurda

Je to tak levné, protože tam v tu dobu vyháslili gangy válku státu...

Avatar uživatele lukas.machka

Pošleš prosím nějaký odkaz, kde si to zjistil?

Avatar uživatele lefyschy

taky by mě zajímalo kde jsi na to přišel

Avatar uživatele Kickassone

Blbost.. :) Mozna myslel tohle: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/centralamericaandthecaribbean/mexico/11010891/Man-shoots-himself-while-posing-for-a-selfie.html :-D

Avatar uživatele Marketa.Mikulicova

nebyl by let i jinam než do Mexiko City? Třeba Cancun? :)

Avatar uživatele brin

Je možnost pronájmu vozidla na letišti v Mexiku?

Avatar uživatele Vendy

Ahoj, ano, můžeš si pronajmout vůz na letišti v Mexico City

Avatar uživatele brin

Aha, díky, už jsem rezervoval ;)

Avatar uživatele lukas.machka

eDobrý den, chtěli bychom letět na min 14., od cca 20. ledna. Cena je 450 Eur, existuje možnost zakoupit pouze letenku bez ubytování? Nebo to nějak nakombinovat tak, abychom cenu trochu stáhli? Děkuji.

Avatar uživatele martin.hubeny

Tak dovolím si odpovědět - ne, cena je vždy za komplet službu, stáhnout cenu? Není jak, už tak je dost stažená za přímý let z MUC:-) Leda koupit euro za 20,-:)

Avatar uživatele lukas.machka

Díky. Ano cena je skvělá. Jde mi jen o to, že za 17 dní bychom hostel využili jen 2-3x, zbytek dovolené bychom byli na Yucatánu. Proto mě zajímá, zda nejde sehnat jen letenku, která by pak byla o něco levnější.

Avatar uživatele martin.hubeny

Pokud ti nejde vylozene o Mexico City, ale jen o Yucatan, najdes mozna za stejne penize let do Cancunu (myslim stejne = tento let + doprava tam)

Avatar uživatele janakay

Ahoj, je mozne vyuzit jen let tam,ubytovani a pak neodletet zpet?

Avatar uživatele neprozradimsorry

Ta možnost jistě je, ale varuju vás, že letenka zpět vás pak vyjde na RANDÁL....

Avatar uživatele brin

Třeba poplave lodí ;)

Avatar uživatele janakay

no ja planuju tam zustat minimalne pul roku a cestovat vsude mozne,takze zatim nevim kdy a odkud poletim zpet. Snazila bych se pak zase vyhladat zase neco vyhodneho zpet.

Avatar uživatele ivanslivka84

su aj ine terminy????

Avatar uživatele martin.hubeny

http://www.ltur.com/de/find.ltml?sa=PAV&type=mixer&adults=2&kid1=&kid2=&start_datum=&end_datum=31.01.2015&foah=MUC&SEA_adults=2&SEA_kids1=&SEA_kids2=&rdvb=7_&zo=zo&ttp=0&CID=500.146&cmd=hlist#foah=MUC&zo=zoMEX&filter_region=&end_datum=31.01.2015&rdvb=7_&start_datum=&hl=&hk=&hc=&SEA_adults=2&SEA_kids1=&SEA_kids2=&sort=&page=1&position=0

Avatar uživatele martin.hubeny

Postnul jsem to 16.10. Je stále výběr i lepších hotelů a delšího pobytu, ale nejlevnější aktuálně týden za 380,- I takto je super. Jen nesmí Lufthansa stávkovat...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Honem, dokud jsou místa!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko