Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Cestovatelé toužící po teplém počasí v tomto předadventním období mohou vyrazit na cestu za prosluněnými plážemi do mexického Cancúnu. Zpáteční letenky z Hamburgu je možné zakoupit za 315€, 8.709 Kč s odletem příští neděli 30.listopadu. Do Hamburku se pohodlně dopravíme přímým vlakem z Prahy nebo vlastním autem (viz. níže).

  • Rezervuj letenky Hamburg - Cancún za 315€ / 8.709 Kč na tuifly.de/ham-cun
  • Termín letu: 30.11. - 07.12.2014 (přílet 08.12.)
  • K dispozici je aktuálně více jak 9 míst
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 20 kg.

Ubytování na týden za 3.089 Kč pro dva

I přesto, že za 3 tisíce můžete bydlet v tom nejlevnějším hotelu, určitou cenovou představu to napoví. Například 3 hvězdičkové hotely seženete na týden do 5.000 Kč za pokoj. Mexický Cancun je prostě levný!

Doprava do Hamburku

Zpáteční jízdenky vlakem z Prahy do Hamburku (přímý vlak) zakoupíte na eshopu ČD za 2.208 Kč (koupit). Nutné je však podotknout, že je nutné zvolit odjezd 29.11. v 14:29 s příjezdem tentýž den v 21:48. Vzhledem k odletu druhý den v 12:00 doporučuji ubytování v Hamburku, které bude potřeba i při cestě zpět, jelikož první vhodný vlak odjíždí 9.12. v  6:14.

Nejlevnější varianta je tak cesta vlastním autem. Jízda zabere zhruba 6 hodin z Prahy přímo na letiště v Hamburku. Dálniční známky nejsou v Německu pro osobní auta potřeba. Parkování na letišti v daném termínu pořídíte jen za 52€.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bayside Marketplace
ušetříš až 46%
Tam chceš!
Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
A už tam budem?
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
To budou fotky!
Gardens by the Bay
ušetříš až 20%
Tam jsi ještě nebyl!
5621 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mexiko
Mexiko

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko